ελληνική μουσική
    916 online   ·  210.851 μέλη

    Είμαι αδικαιολόγητος.......

    MichPah
    29.03.2005, 16:15
    Μου αξίζει λιθοβολισμός. Ήρθα την Κυριακή στο live με τρεις φίλους αλλα δεν βρήκαμε θέση και φύγαμε όλο αυτό κατα τις 11-11.20 ο orfeus μάλλον πρέπει να με πήρε χαμπάρι. Μου τα έχωσαν μεχρι στιγμης ο manblaz και ο GL και μάλλον όχι άδικα.
    Απο το λίγο πάντως που πρόλαβα να δω είμαι σίγουρος ότι ήταν τέλεια. Πιστεύω να με συγχωρέσετε!

    falimento
    29.03.2005, 16:28
    Michpah ειλικρινά δεν πειράζει...

    Δυστυχώς η έλλειψη θέσεων από πλευράς μαγαζιού, δυσκόλεψε αρκετά την παρέα μου και πολλούς άλλους φαντάζομαι...

    Και να ήθελες να σταθείς όρθιος δεν μπορούσες ανάμεσα στα τραπέζια, διότι θα σε κράζανε οι καθήμενοι...

    Είναι πάντως αλήθεια ότι έχασες μετά που έφυγες!

    GL
    29.03.2005, 18:04
    Quote:

    Το μέλος MichPah στις 29-03-2005 στις 16:15 έγραψε:

    Μου αξίζει λιθοβολισμός. Ήρθα την Κυριακή στο live με τρεις φίλους αλλα δεν βρήκαμε θέση και φύγαμε όλο αυτό κατα τις 11-11.20 ο orfeus μάλλον πρέπει να με πήρε χαμπάρι. Μου τα έχωσαν μεχρι στιγμης ο manblaz και ο GL και μάλλον όχι άδικα.
    Απο το λίγο πάντως που πρόλαβα να δω είμαι σίγουρος ότι ήταν τέλεια. Πιστεύω να με συγχωρέσετε!





    Η πλακα ειναι οτι ο τρελλος ο Μιχαλιος ηρθε απο το Ηρακλειο της κρητης
    και ο θεοπαλαβος,ο γκαντεμης,ο χαμενος....τι αλλο να σου σουρω βρε τερας???....ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ......
    Βγες τωρα στη πλατεια στα λιονταρακια και φωναξε....ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΩΧΑΣ!!!!!

    Orfeus
    29.03.2005, 20:40
    Quote:

    Το μέλος MichPah στις 29-03-2005 στις 16:15 έγραψε:

    Μου αξίζει λιθοβολισμός. Ήρθα την Κυριακή στο live με τρεις φίλους αλλα δεν βρήκαμε θέση και φύγαμε όλο αυτό κατα τις 11-11.20 ο orfeus μάλλον πρέπει να με πήρε χαμπάρι. Μου τα έχωσαν μεχρι στιγμης ο manblaz και ο GL και μάλλον όχι άδικα.
    Απο το λίγο πάντως που πρόλαβα να δω είμαι σίγουρος ότι ήταν τέλεια. Πιστεύω να με συγχωρέσετε!






    Ααααα......μάλιστα!!!!
    Εσύ ήσουνα που έδινες πίσω τα εισιτήρια;
    Έπρεπε να μου μιλήσεις. Δεν ήξερα ότι είσαι εσύ.
    Δεν θα σ' άφηνα να φύγεις...

    SteliosG
    29.03.2005, 22:07
    Εγω παντως δε σε συγχωρω!!!

    Την αλλη φορα περιμενουμε ρακομελο να επανορθωσεις!!!
    manblaz
    29.03.2005, 22:50
    Μιχαλη εγω στα εψαλα και το πρωι αλλα οτι και να πω λιγο θα ειναι

    Ακου εκει να σηκωθεις και να φυγεις...
    MichPah
    29.03.2005, 23:00
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 29-03-2005 στις 16:28 έγραψε:

    Michpah ειλικρινά δεν πειράζει...

    Δυστυχώς η έλλειψη θέσεων από πλευράς μαγαζιού, δυσκόλεψε αρκετά την παρέα μου και πολλούς άλλους φαντάζομαι...

    Και να ήθελες να σταθείς όρθιος δεν μπορούσες ανάμεσα στα τραπέζια, διότι θα σε κράζανε οι καθήμενοι...




    Έτσι ακριβώς είναι... Πες τα ρε falimento
    elenigeladari
    30.03.2005, 10:21
    Μιχάλη και εγώ έφτασα σχεδόν εκείνη την ώρα.. έχεις απόλυτο δίκιο .. γινόταν πανικός.. ευτυχώς εμείς βρήκαμε κενές θέσεις στο μπαρ και κάτσαμε.. δεν κατάφερα να τους δω την ώρα που τραγουδούσαν γιατί μας χώριζε ένας τοίχος, αλλα μου φτάνει που τους άκουγα... δεν πειράζει όμως.. πάντα θα υπάρχει η επόμενη φορά.. άλλωστε μια οικογένεια είμαστε.. κανείς δεν κρατάει κακία σε κανέναν.. ακόμα και όταν δεν βρισκόμαστε στις συγκεντρώσεις ή την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια..χαχα..σωστά;;;;;;;....
    MariannaP
    30.03.2005, 11:18
    Quote:

    Το μέλος MichPah στις 29-03-2005 στις 16:15 έγραψε:

    Μου τα έχωσαν μεχρι στιγμης ο manblaz και ο GL και μάλλον όχι άδικα.




    Εεεεεεε... Μιχαλιό μη λες ψέματα
    Δε στα χώσανε μόνο ο Μανωλιός και ο Γιώργος.

    Αλλά την επόμενη φορά ξέρεις τι να κάνεις και δεν θα χαθείς!