ελληνική μουσική
    740 online   ·  210.832 μέλη

    Ανθρώπινο Jukebox!

    DrLove
    23.12.2011, 16:32

    Παρόλο που για κάποιους από εσάς είναι περίοδος νηστείας, θα μπω κατευθείαν στο ψητό!

    Σκέφτηκα κάτι και μιας και οι σκέψεις είναι από τα λίγα πράγματα που παραμένουν ακόμα δωρεάν και αφορολόγητα, είπα να το μοιραστώ μαζί σας...

    Όπως πολλοί από εσάς δεν γνωρίζετε, παίζω κιθάρα! Ναι, ευχαριστώ, μα... εντάξει... με κάνετε και κοκκινίζω... ναι, κυρία μου, μ' αρέσει να την παίζω... τι εννοείτε...??... θα 'πρεπε να...!!...

    Τέλος πάντων, αποφάσισα από τούδε και στο εξής για 1 φορά το μήνα να σας δίνω τη δυνατότητα, να μου δίνετε τη δυνατότητα, να ηχογραφώ κάποια τραγούδια για δική σας ακρόαση! Ουάου, έτσι??

    Ίσως να μην με καταλάβατε όλοι, πλην αυτών που έχουν αποκρυπτογραφήσει ομιλίες του παρακάτω χορευτή.

     

    Θα σας εξηγήσω αμέσως τι εννοώ:

    Μία φορά το μήνα, θα βάζω σ' αυτό το θέμα (και στο ομότιτλο που υπάρχει στο blog μου) 3 τραγούδια από κάποιον καλλιτέχνη και εσείς θα διαλέγετε το αγαπημένο σας. Αυτή η ψηφοφορία θα διαρκεί μία εβδομάδα. Όταν τελειώνει, τότε το τραγούδι με τις περισσότερες ψήφους θα διασκευάζεται από εμένα και θα μπορείτε να το ακούσετε είτε στην εκπομπή μου, είτε μέσω λινκς που θα παραθέτω.

    Γι' αυτό το μήνα έχω διαλέξει 3 τραγούδια του Gary Moore.

     

    Gary Moore

    1. The Loner

    2. Still Got The Blues

    3. Parisienne Walkways

     

     

    Περιμένω με αγωνία τις επιλογές σας ! {#emotions_dlg.sleep1}


    -----------------
    I believe we can change anything, I believe we can rise above it, I believe there's reason for everything, I believe in my dream...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : DrLove στις 23-12-2011 16:35 ]