ελληνική μουσική
    769 online   ·  210.850 μέλη

    Συνάντηση μελών MusicHeaven στην Πάτρα το Σάββατο 14/01/2012

    antwnispatra
    13.01.2012, 00:05

    Σας ενημερώνουμε πως θα πραγματοποιηθεί

    συνάντηση μελών  του MusicHeaven στην Πάτρα,το Σάββατο 14/01/2012 και ώρα 23:00.

    Σας καλούμε να γνωριστούμε και να το γλεντήσουμε σε ένα ωραίο στέκι,τους "Πειρατές".

    Ελάτε να "σαλπάρουμε" μαζί λοιπόν,με ζωντανή μουσική,εκλεκτούς μεζέδες και κρασάκι.

    ΠΕΙΡΑΤΕΣ - Ιωάννου Βλάχου 32-Πάτρα

    Τηλ:2610-338931 & 6946230176



    Λίστα...

    catherine91

    rouli726 (με το ζόρι)

    music-fan (με το ερωτηματικό)

    tasosxenofos

    220493

    antwnispatra  (με χίλια) +2

    philippossm ?

    vert (αν δεν επαληθευτούν οι Maya)

    hastaroth ?


     


    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 13-01-2012 00:07 ]





    επισυναπτόμενα: xartis.JPG 
    rouli726
    13.01.2012, 17:09

    Παρακαλώ ψυχραιμία...
    Δε θέλω θρήνους δε θέλω οδυρμούς..!
    Το κρυολόγημα δε λέει να με εγκαταλείψει οπότε δε θα σας δω το Σάββατο
    Να περάσετε τέλεια και πιείτε κι ένα ποτηράκι στην υγειά μας(κυριολεκτικά).
    Υ.Γ.Αντώνη μη βάλεις αρνητική ψήφο χαχα

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rouli726 στις 13-01-2012 17:10 ]


    antwnispatra
    13.01.2012, 19:48

    Φυσικά και βάζω αρνητική ψήφο,σίγουρα το προτιμάς από το να επισκεφθώ την άρρωστη φίλη μου. {#emotions_dlg.whistling}

    Υ.Γ.:Χαιρετισμούς





    επισυναπτόμενα: Spoiler-Alert.jpg 
    PHILIPPOSSM
    13.01.2012, 20:36
    Μιας και δεν μπορώ να έρθω ούτε εγώ στην συγκέντρωση σας (βαριέμαι το ταξίδι μόνος μου) σας εύχομαι καλά να περάσετε και να πιείτε και ένα ποτηράκι και για εμένα.
    Hastaroth
    13.01.2012, 20:53

    Εγώ πάντως θα είμαι παρών κι'αξούριστος.Εβγαλα ήδη το εισιτήριο τού τραίνου.

     


    antwnispatra
    13.01.2012, 21:19

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 13-01-2012 στις 20:36 έγραψε...

    Μιας και δεν μπορώ να έρθω ούτε εγώ στην συγκέντρωση σας (βαριέμαι το ταξίδι μόνος μου) σας εύχομαι καλά να περάσετε και να πιείτε και ένα ποτηράκι και για εμένα.

    Κρίμα αλλά ευχαριστούμε για τις ευχές.


    antwnispatra
    13.01.2012, 23:30

    Σας ενημερώνουμε πως θα πραγματοποιηθεί

    συνάντηση μελών  του MusicHeaven στην Πάτρα,το Σάββατο 14/01/2012 και ώρα 23:00.

    Σας καλούμε να γνωριστούμε και να το γλεντήσουμε σε ένα ωραίο στέκι,τους "Πειρατές".

    Ελάτε να "σαλπάρουμε" μαζί λοιπόν,με ζωντανή μουσική,εκλεκτούς μεζέδες και κρασάκι.

     

    Λίστα...

    catherine91

    music-fan (με το ερωτηματικό)

    tasosxenofos

    220493

    antwnispatra  (με χίλια) +2

    vert

    hastaroth

     


    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 13-01-2012 23:33 ]





    επισυναπτόμενα: xartis.JPG 
    music-fan
    14.01.2012, 15:47
    Γεια σας παιδια μου!!Εγω τελικως δεν θα ερθω.Τα εισιτηρια ειναι αρκετα ακριβα και δεν το εχω το θεμα!!Καλα να περασετε και ελπιζω να βρεθουμε συντομα στην Πατρα!
    Deos
    14.01.2012, 16:16

    Καλά να περάσετε παιδιά, τραβήξτε φωτος!


    antwnispatra
    14.01.2012, 16:23
    Φυσικά! Ευχαριστούμε.
    mary_omikron
    14.01.2012, 16:29

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ {#emotions_dlg.biggrin} τι να κάνω? επιστρατεύω όλα τα θετικά.. Καλά θα περάσετε, είμαι σίγουρη !!!

    ΥΓ. Αντουάν άντε παιδί μου τέλειωνε, έχεις να κάνεις και beaute{#emotions_dlg.lol} έτσι θα εμφανιστείς?


    pastella
    14.01.2012, 18:01
    Παιδιά καλή συνάντηση να έχετε και καλά να περάσετε!!!!
    catherine91
    14.01.2012, 18:21
    Αναμένουμε με ανυπομονησία.... ^_^
    antwnispatra
    14.01.2012, 18:23

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 14-01-2012 στις 16:29 έγραψε...

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ {#emotions_dlg.biggrin} τι να κάνω? επιστρατεύω όλα τα θετικά.. Καλά θα περάσετε, είμαι σίγουρη !!!

    ΥΓ. Αντουάν άντε παιδί μου τέλειωνε, έχεις να κάνεις και beaute{#emotions_dlg.lol} έτσι θα εμφανιστείς?



    Σαν έτοιμος από καιρό{#emotions_dlg.tt2}


    antwnispatra
    15.01.2012, 04:45

    Μαζευτήκαμε...αύριο το φωτογραφικό υλικό αλλά και οι τυχεροί που κέρδισαν τα μπλουζάκια!

    Ευχαριστούμε όσους έδωσαν το παρών,και ειδικότερα τους hastaroth,vert και tasosxenofos που μας ήρθαν από μακριά.


    ilio
    15.01.2012, 09:50

    Είμαι σίγουρη πως περάσατε υπέροχα!Smile

    Εν αναμονή των φωτο-ντοκουμέντων λοιπόν!{#emotions_dlg.biggrin}


    antwnispatra
    15.01.2012, 14:09

    Λοιπόν...μαζευτήκαμε νωρίτερα από την έναρξη του ζωντανού προγράμματος του μαγαζιού,κάτι που μας έδωσε την ευκαιρία να "γνωριστούμε" κάπως καλύτερα...

    (από αριστερά)

    Καθήμενοι: hastaroth,tasosxenofos,vert,catherine91

    Όρθιοι: antwnispatra,220493,Σωτήρης ο "εξωσχολικός"!

    Η σχεδόν άδεια πιατέλα που διακρίνεται μαζί με τις λίγες κανάτες είναι καθαρά ντεκόρ...

    Μετά άρχισαν οι χορευτικές επιδείξεις...

    (ο καπνός είναι από τον αντικαπνιστικό νόμο)

    Στις οποίες χορευτικές επιδείξεις διέπρεψαν catherine91,vert και Σωτήρης...

    Μέχρι που η Κατερίνα παρέδωσε παπούτσια έως και καλσόν στο βωμό του ζεϊμπέκικου...

    Κάναμε και έναν εξαντλητικό διαγωνισμό του οποίου οι 2 εκ των νικητών φαίνονται να φορούν τα δώρα του MusicHeaven

    Οι άλλοι δύο "νικητές" είναι η catherine91 και ο hastaroth.

    Πληροφορίες για το διαγωνισμό δώσαμε όρκο τιμής να μη διαρεύσουν και σας παρακαλώ πολύ να μη μας πιέσετε επί τούτου!

    Περάσαμε ένα πολύ όμορφο βράδυ με κουβεντούλα,γέλιο,αρκετό τραγούδι και χορό και ευχαριστούμε όσους συμμετείχαν για την όμορφη παρέα.

    Κλείνω εδώ κάνοντας μια καταγγελία για την τεχνολογία που δεν κατάφερε να προλάβει τις χορευτικές φιγούρες μου και απλά θα μείνουν στη μνήμη όλων μας.

    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 15-01-2012 14:25 ]


    PHILIPPOSSM
    15.01.2012, 16:09
    Μπράβο παιδιά, πάντα τέτοια. Να περνάτε καλά σε ότι και αν κάνετε............
    antwnispatra
    15.01.2012, 18:02

    Παράθεση:

    Το μέλος Spoiler στις 15-01-2012 στις 16:20 έγραψε...

    Μπράβο παίδες! Πάντα τέτοια!{#emotions_dlg.clap}

    Ζηλεύω που δεν κατάφερα να είμαι παρών, γιατί σίγουρα τα περάσατε φανταστικά, γνωστό το κέφι της Πάτρας αλλά και των παρευρισκομένων. Ούτε και ξέρω πως τα κατάφερα να μην έρθω αλλά την επόμενη φορά υπολογίστε με μέσα, ο κόσμος να χαλάσει!


    Ευχαριστούμε πολύ!Στην επόμενη πρέπει να είσαι όντως. Smile

    Παράθεση:

    Το μέλος Spoiler στις 15-01-2012 στις 16:20 έγραψε...

    Αντώνη, εσύ διεξήγαγες το διαγωνισμό; {#emotions_dlg.tt2}

    Όρκος τιμής είπαμε,λεπτομέρειες γιοκ... {#emotions_dlg.whistling}

    Παράθεση:

    Το μέλος Spoiler στις 15-01-2012 στις 16:20 έγραψε...

    Όσο για τις χορευτικές ικανότητες, είναι βέβαιον πως με λιγότερα από 1000 frames per second δεν υπάρχει περίπτωση να απολάυσει κάποιος τις φιγούρες του.... {#emotions_dlg.lol}

     

    Πες τα γιατί με κατηγορούν!

    Παράθεση:

    Το μέλος Spoiler στις 15-01-2012 στις 16:20 έγραψε...

    Υ.Γ. Το κρασί πως ήταν; (σε ποιότητα, γιατί σε ποσότητα ξέρω ότι απορροφήσατε μεγάλο μέρος της παραγωγής των αμπελοκαλλιεργιών της περιοχής.... )

     

    Καλό ήταν το κρασάκι,άλλωστε μια εικόνα αξίζει χίλιες λέξεις όπως λένε πάνα από ένα δις Κινέζοι,και σε μία από τις εικόνες οι κανάτες είναι αρκετές κατά κεφαλήν. {#emotions_dlg.beer}

     

     

     


    catherine91
    15.01.2012, 18:07
    Περάσαμε πολύ πολύ όμορφα όντως! Πολύ θα ήθελα να το ξανακάνουμε! :) Η αλήθεια είναι πως ήταν κάπως περίεργο για'μένα να είμαι η μόνη γυναίκα ανάμεσα σε τόσους άντρες! αλλά δεν έχω παράπονο, με συνόδευσαν στον χορό με τον καλύτερο τρόπο!!!!!! :)