ελληνική μουσική
    722 online   ·  210.851 μέλη
    jorge
    10.04.2003, 15:30
    Μια νέα ...εποχή ξεκινάει σήμερα όσον αφορά το Chat του MusicHeaven. Πειραματιστείτε και γράψτε μας εδώ τις παρατηρήσεις σας
    justme
    10.04.2003, 16:01
    Παλι εγραψες jorge!!!! Μπραβο σου & να εισαι σιγουρος πως η συμμετοχη μας θα ειναι συνεχης.
    Ετσι γιατι μ αρεσουν οι ανανεωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jorge
    17.04.2003, 13:15
    Τελικά το νέο μας Chat είχε κάποια προβληματάκια. Έχω κάνει κάτι παρεμβάσεις και τώρα είναι η σειρά σας να μου πείτε αν αντιμετωπίζετε καμια δυσκολία!
    eva
    17.04.2003, 21:25
    Ws sini8ws jorge egw antimetwpizw ta perissotera provlimata....
    Basika me to chatroom simbainei to e3is: pataw to koumpi, grafei sto users oti eimai mesa alla den emfanizetai to para8iro pou grafoume kai diabazoume...
    A...nai, kai tin moni fora pou katafera na mpw akougotan sinexvs ena tick opws ekeino pou akougetai otan gia paradeigma epilegeis kati me to mouse.

    Auta...
    jorge
    18.04.2003, 11:56
    evaki & Gate, δοκιμάστε άλλη μια φορά. Ίσως τώρα είμαστε όλοι πιο τυχεροί, καθώς μας έχετε λήψει από το Chat
    jorge
    06.05.2003, 10:43
    Όπως κάποιοι θα είδατε, το MusicHeaven πλέον έχει το δικό του κανάλι στο IRC! Η καθυστέρηση στα μηνύματα είναι σχεδόν μηδενική, ενώ δεν υπάρχουν κολλήματα και ξαφνικά logout!

    Η λειτουργία του είναι ακόμη σε πειραματικό στάδιο και θα ήθελα να μου πειτε αν κάποιοι αντιμετωπίζεται προβλήματα. Το link για το chatroom είναι στην πρώτη σελίδα, δεξιά, κάτω από το υπάρχον chat...

    Σαν username βάζετε όποιο θέλετε, αλλά καλό θα είναι να βάζετε αυτό που έχετε στο MusicHeaven. Password δεν χρειάζεται να βάλετε, εκτός και αν έχετε κάνει register το nickname σας στο IRC.

    Όσοι θέλετε μπορείτε να μπαίνετε στο chatroom και από το πρόγραμμα mIRC!
    Σαν server δώστε: nana.irc.gr και επιλέξτε το κανάλι #MusicHeaven

    Σε 1-2 μέρες θα τεθεί σε πλήρη λειτουργία, γι' αυτό θα είναι καλό να έχουμε λύσει όσα προβλήματα υπάρχουν. Περιμένω σχόλια λοιπόν