ελληνική μουσική
    748 online   ·  210.851 μέλη

    Συνάντηση σε ταβερνάκι στην Αθήνα: Κυριακή 10 Απριλίου

    Hastaroth
    11.04.2005, 23:06
    Εχεις δίκιο Κατερίνα! Φαίνεται πως...ζαλίστηκα από τίς πολλές μπύρες

    Αλλά έτσι που το ξεκινήσαμε μεσημέρι καί το φτάσαμε μέχρι το βράδυ,μάλλον "φοβερή μέρα" έπρεπε να γράψω

    ΥΓ.Εκ τού μηνύματος συνάγεται οτι δέν ανήκεις εις τους φίλους τού Παναθηναϊκού (τους εν τή καθομιλουμένη αποκαλουμένους βάζελους)


    Orfeus
    11.04.2005, 23:07
    Quote:

    Το μέλος Hastaroth στις 11-04-2005 στις 22:51 έγραψε:

    Φοβερή βραδυά!






    Ναι!!!!
    Αφού φοβήθηκα .......κι' εγώ!!!!


    Hastaroth
    11.04.2005, 23:12
    Εγώ δέν φοβήθηκα,αφού ήξερα ποιός θά νικήση στό μάτς...

    ΥΓ Πότε είναι το ΠΑΟ-ΑΕΚ,νά βγάλω προγνωστικά;
    nefos
    12.04.2005, 07:22
    βρε παιδιά ΦΛΑΟΥΤΟ έπαιξα και όχι φλογέρα...που θα μου πάτε θας σας κάνω να το αναγνωρίζετε!
    όσο για την πρόβα που πήγα...νότα δεν έβγαλα! αχ αυτές οι Αμστελ...
    ήταν πολύ όμορφα, να το ξανακάνουμε!

    falimento
    13.04.2005, 14:10
    ¶ργησα να γράψω, για προσωπικούς και εργασιακούς λόγους, αλλά σιγά μην σας άφηνα...

    Αν και άϋπνος τη Κυριακή και ταλαιπωρημένος δεν θα μπορούσα να λείψω από αυτό το γλέντι... Γιατί σε γλέντι εξελίχθηκε, με τραγούδια, κιθάρες, μπουζούκια μέχρι και χορούς περιελάμβανε. (Μαλλί της γριάς δεν είχε ρε γαμώτο!)

    Το Musicheaven βρίσκεται σε ανθηρή περίοδο, κυρίως γιατί η παρέα μεγάλωσε και μεγαλώνει καθημερινά με αξιόλογους και ξεχωριστούς ανθρώπους. Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που ήρθαν και τα ξαναείδα...

    Βεβαίως η βραδιά εξελίχθηκε κάπως περίεργα, περιελάμβανε και σεξουαλικό μέρος... Τα reference της βραδιάς ήταν:
    α)Το ντέρμπι ΘΡΥΛΟΣ - ΠΑΟ, όπου ήρθε και το γνωστό ...αποτέλεσμα
    β)O Orfeus ο οποίος επικαλούταν έναν γνωστό άγιο "¶ϊ Γα..." για να βοηθήσει την ομάδα του!!!

    Γιωργάρα μου πάρε μπύρα κερασμένη!

    "Από τη στιγμή που συμβιβάζεσαι με λιγότερα απ' όσα αξίζεις, έχεις ήδη λιγότερα απ' όσα συμβιβάστηκες..."


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: falimento on 13-04-2005 17:37 ]
    MariannaP
    13.04.2005, 14:16
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 13-04-2005 στις 14:10 έγραψε:

    ¶ργησα να γράψω, για προσωπικούς και εργασιακούς λόγους, αλλά σιγά μην σας άφηνα...




    Σιγά μη σε αφήναμε να μας αφήσεις
    Στην υγειά σου ξαδερφούλη
    Orfeus
    13.04.2005, 14:22
    Να και το κατάντημα του δρόμου έξω από το μαγαζί που κάναμε τη συνάντηση....


    Sofia
    13.04.2005, 17:04
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 13-04-2005 στις 14:22 έγραψε:

    Να και το κατάντημα του δρόμου έξω από το μαγαζί που κάναμε τη συνάντηση....







    πως τα καταφέρατε έτσι..????
    Εκτός απο αυτή, βγάλατε άλλες φωτογραφιες??
    falimento
    13.04.2005, 17:30
    Δυστυχώς δεν κάνει uploading fotos, μάλλον το topic παραφούσκωσε...

    Jorge θα ανοίξουμε αλμπουμάκι για αυτή τη συνάντηση;; Νομίζω ότι είχαμε αρκετούς παπαράτσι εκείνη τη μέρα!
    Photographer
    GL
    13.04.2005, 18:06
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 13-04-2005 στις 14:22 έγραψε:

    Να και το κατάντημα του δρόμου έξω από το μαγαζί που κάναμε τη συνάντηση....






    Καπου εκει στο βαθος του δρομου διακρινω κατι σοδες και κατι σουρωτες...μηπως τις βλεπει κανεις???

    elenigeladari
    14.04.2005, 08:05
    γιώργο στην επόμενη συνάντηση θα σου κάνω και εγώ παρέα με τις σουρωτές και τις σόδες.. αλλά θα πιούμε και κάτι ακόμα πιο δυνατό ...ΠΕΡΙΕ..χαχα..


    GL
    14.04.2005, 14:27
    Quote:

    Το μέλος elenigeladari στις 14-04-2005 στις 08:05 έγραψε:

    γιώργο στην επόμενη συνάντηση θα σου κάνω και εγώ παρέα με τις σουρωτές και τις σόδες.. αλλά θα πιούμε και κάτι ακόμα πιο δυνατό ...ΠΕΡΙΕ..χαχα..






    ΠΕΡΙΕ Ε??
    Χμμμμμμμμμμμ πολυ καλη ιδεα....ειδικα με λεμονακι και αλατι κανει τελειο αφρωδες βαρυ σφυνακι...!!!