ελληνική μουσική
    742 online   ·  210.833 μέλη

    SOS παιδιά ενός κατώτερου θεού?

    ixthis
    08.03.2012, 21:53


    ixthis
    09.03.2012, 20:37

    Η επισκεψιμότητα και το ενδιαφέρον των χρηστών του φόρουμ για ένα τόσο σοβαρό και ευαίσθητο θέμα που αφορά τα παιδιά  είναι ενδεικτική .

    Τελικά έχουμε ότι μας αξίζει……..


    mary_omikron
    10.03.2012, 15:32

    Σοφία ίσως αν συνόδευε το video μια εισήγηση και μια δική σου τοποθέτηση θα δινόταν έναυσμα για συζήτηση. Μ' ένα σκέτο video δεν ξεκινά συζήτηση χωρίς τον συντονισμό του poster. Ξεκίνησέ το εσύ, συντόνισέ το γιατί είναι πράγματι καυτό και πλέον πολύ κοντά μας.

     


    ixthis
    10.03.2012, 16:12

    Δεν είχα να γράψω κάτι Μαρία μου  πραγματικα το θεώρησα περιτό.Αλλά μου έκανε εντύπωση όχι που δέν έγραψε κατι κάποιος

    η επισκεψιμότητα σε σχέση μ άλλα θέματα . Είναι ένας λόγος για να βγάλεις κάποια συμεράσματα.

    Αν θέλεις και έχεις να παραθέσεις καποια στοιχεία βάλε τα να τα δούμε .


    trelakias
    10.03.2012, 16:30

    Εγώ πάντα είμαι καχύποπτος σε σχέση με το ξαφνικό και ενθουσιώδες ενδιαφέρον των αμερικάνων να προστατέψουν και να σώσουν τον κόσμο.   Υπάρχουν πάρα πολλά παραδείγματα για τα οποία δεν ενδιαφέρονται καθόλου και υπάρχουν και παραδείγματα που το ενδιαφέρον τους έκρυβε κάποιο συμφέρον.

    Σίγουρα όμως οι αμερικάνοι έχουν τη δυνατότητα να βοηθήσουν και προφανώς η Ουγκάντα το έχει ανάγκη.  Μακάρι οι ισχυροί να δείξουν ενδιαφέρον και σε άλλους "ξεχασμένους" λαούς.


    mary_omikron
    10.03.2012, 20:50

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 10-03-2012 στις 16:12 έγραψε...

    Δεν είχα να γράψω κάτι Μαρία μου  πραγματικα το θεώρησα περιτό.

    Είπα απλά τι γίνεται στα θέματα που τίθενται για συζήτηση θέλοντας να εξηγήσω -κατά την γνώμη μου- την αιτία.

    Παράθεση:

    Αλλά μου έκανε εντύπωση όχι που δέν έγραψε κατι κάποιος η επισκεψιμότητα σε σχέση μ άλλα θέματα . Είναι ένας λόγος για να βγάλεις κάποια συμεράσματα.

    Ναι, συμφωνώ. Στο troll στην  ένταση και στο ανάλαφρο οι επιδόσεις είναι (ήταν) Ολυμπιακές