ελληνική μουσική
    693 online   ·  210.832 μέλη
    Basilis13
    31.03.2012, 20:03

    αχ απο που να αρχισω...ειμαι 16 χρονων καταρχας (ναι ακομα ενας επαναστατης) αν και 16 η αληθεια ειναι οτι στο παρελθον το παιχνιδι με τα κοριτσια το εβλεπα χαλαρα μιας και ετυχε να μπω απο μικρος στο τρυπακι...Λοιπον ολα αρχισαν το Σεμπτεβριο οταν γνωρισα ενα κοριτσι και τι να πεις πολυ ομορφη,αλλα νταξ μιλουσαμε στα πλεσια συμμαθητη με συμμαθητριας...Ε λοιπον ενα σαββατοβραδο ετυχε να ειμαστε στην ιδια παρεα εξω και περνουσαμε ωραια και καθε μερα μιλουσαμε ολο και πιο πολυ,ολο και πιο πολυ μεχρι που την δαγκωσα χοντρα την λαμαρινα...ετσι λοιπον της ζητησα το τηλεφωνο της,πηγαμε για καφε και γνωριστηκαμε καλυτερα και στο σχολειο βεβαια καθομαστε μαζι...Και σαν καλος μ@%^&ας που ειμαι(σορρυ κι ολας ειμαι και 16 οποτε δεν γινεται νε το κρυψω) την εκανα να με βλεπει σαν φιλο και το πραγμα ξεφυγε και αρχισαμε να μιλαμε για πραγματα που δεν τα λες με το κοριτσι σου/αγορι σου(ελα καταλαβατε...αρχισε να με ρωταει πραγματα για το αντρικο σωμα & συνηθειες {#emotions_dlg.biggrin} για να "μαθει")...τωρα το πραγμα εχει ξεφυγει τελειως και θελει να μου κανει κατασταση και με μια φιλη της(νταξ,ομορφη δεν λεω αλλα...αυτη πανω απο ολα)

    σκεφτομαι την τριημερη που θα κοιμομαστε μαζι να της την πεσω στην ψυχρα...αλλα ρε γ^&%τω κατι μηνυματα που μου στελνει "αν μεθυσω πολυ να με προσεχεις" πως στο διαολο να τα παρω εγω??

    By The Way,προμηθευτηκα μεγαλες ποσοτητες jagermeister,ursus vodka kai jose cuervo για να μεθυσει και να μην την προσεξω,να δω τι θα κανει {#emotions_dlg.biggrin}

    πως να την ριξω;;;

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Basilis13 στις 31-03-2012 20:06 ]


    kwstasagas
    31.03.2012, 22:39

    Α/ Σχετικά με τη συμμαθήτριά σου : Μη σε πιάνει άγχος "τι θα γίνει στην τριήμερη, πώς θα γίνει κλπ κλπ" .... ΄Ο,τι είναι να γίνει ... άφησέ το να γίνει από μόνο του !!! Σε αυτήν την ηλικία [βρε ... ας είχα τα χρόνια σου, ας ξαναγινόμουνα πάλι 16χρονος !!!] ο "έρωτας" είναι, ακόμη, ένα όμορφο παιχνίδι !!! Μη σας πιάσει ούτε άγχος, ούτε προβληματισμός, θα πάτε την εκδρομούλα σας, θα περάσετε όμορφα και ... ό,τι έρθει !!!

    Β/ Διάβασα όμως το παρακάτω στο κείμενό σου, το οποίο δεν μού άρεσε :

    Παράθεση:

    Το μέλος Basilis13 στις 31-03-2012 στις 20:03 έγραψε...

    σκεφτομαι την τριημερη που θα κοιμομαστε μαζι να της την πεσω στην ψυχρα...αλλα ρε γ^&%τω κατι μηνυματα που μου στελνει "αν μεθυσω πολυ να με προσεχεις" πως στο διαολο να τα παρω εγω??


    By The Way,προμηθευτηκα μεγαλες ποσοτητες jagermeister,ursus vodka kai jose cuervo για να μεθυσει και να μην την προσεξω,να δω τι θα κανει {#emotions_dlg.biggrin}

    πως να την ριξω;;;

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Basilis13 στις 31-03-2012 20:06 ]

     

    Όχι ... στην τριήμερη εκδρομή να μην ασχοληθείτε καθόλου μα καθόλου με βότκες, ουίσκια ή κι εγώ δεν ξέρω τι !!! Είστε πολύ - πολύ μικρά για να "πειραματισθείτε" με το ποτό !!! ΄Τις "μεγάλες ποσότητες" ποτών που προμηθεύτηκες, χίλιες φορές καλύτερα να μην τις πάρεις μαζί σου !!! Απολαύστε την εκδρομή σας χωρίς σταγόνα αλκοόλ !!! Δεν "ταιριάζει" στα 16 χρόνια σας !!! Άλλωστε ... υπάρχει πιο όμορφο, πιο δυνατό και πιο "γλυκό" πιοτί από την ίδια τη νιότη σας, από τα ίδια τα 16 χρόνια σας ????


    entexnorokas
    02.04.2012, 02:44

    Φίλε μου άσε τα ποτάκια και κακό στην υγεία κάνουν και επιπλέον, δεν είναι αντρίκιο να τη μεθύσεις για να σου κάτσει, άσε που θα το μετανιώσει και θα σε παρατήσει που την εκμεταλλέυτηκες. Απ' ό,τι κατάλαβα δε τη θες μόνο για ένα βράδυ, αλλά ακόμα κι έτσι να είναι δεν είναι σωστό να προβείς σε τέτοιου είδους ενέργεια.
    Στο θέμα μας τώρα... Ύπάρχουν πολύ απλές κινήσεις που μπορείς να κάνεις για να τη "ρίξεις", (δε το πηγαίνω στο σεξουαλικό, γιατί μια σωστή κοπέλα, προχωράει στην ερωτική πράξη αφού παρέλθουν κάμποσοι μήνες σχέσης). Θα μπορούσες λοιπόν στην αρχή να γίνεις ευχάριστος με το να είσαι αυθόρμητος(με μέτρο πάντα), να τη κάνεις να γελάει, να της μιλάς γλυκά,ενώ ταυτόχρονα να την αγγίζεις στους ώμους, στο λαιμό, να τις ψιθυρίζεις τρυφερά στο αφτί διάφορα ρομαντικά πράγματα(μόνο εφόσον τα εννοείς), ενώ στη συνέχεια αφου περάσει κάποια ώρα να πλησίαζεις τα χείλη σου στα δικά της, ενώ της μιλάς. Εφόσον καλύψεις τα το 90 τοις εκατό της απόστασης, κλείσε τα μάτια σου και θα καλύψει εκείνη το 10% που απομένει. Αν δε γίνει με τη πρώτη, μην αποθαρρυνθείς και ξαναδοκίμασε. Εάν πάλι δε πετύχει πες της να χαλαρώσει και να κλείσει τα μάτια της, σα να παίζετε κάποιο παιχνίδι. Αφού τα κλείσει με πολύ ΑΡΓΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΛΕΣ κινήσεις, επιχείρησε να τη φιλήσεις πρώτα στο λαιμό, αν σου δώσει το πράσινο φως, άρχισε να τη φιλάς στα μάγουλα, ύστερα κοντά στα χείλη κι αν δε τραβηχτεί τότε ακούμπησε τα χείλη σου στα δικά της, εφόσον ανταποκριθεί συνέχισε, αν συμβεί το αντίθετο σταμάτα και ζητησέ της συγγνώμη και υποβάθμισε το θέμα, χωρίς να δικαιολογηθείς γι 'αυτό, διότι έτσι δείχνεις έτσι ενοχή. Μετά τη τριήμερη (άμα δε πάει καλά το πράγμα μαζί της) πες της ότι τελικά τη βλέπεις φιλικά και κάνε τη γνωριμία με τη φίλη της.
    Έχεις πιθανότητες να της αρέσεις από αυτά που γράφεις ( το γιατί το θεωρώ ασήμαντο και λόγω της περασμένης ώρας, δεν έχω χρόνο να σου εξηγώ).
    ΥΣ: Να θυμάσαι, πως πολλές γυναίκες ειδικά σ' αυτή την ηλικία δε ξέρουν τι θέλουν
    ΥΣ1: Δοκίμασε αυτά με δική σου ευθύνη, σε μένα έχουν πιάσει πάντως.
    ΥΣ2: Να Παίρνεις προφυλάξεις
    ΥΣ3: Γράψε μου ύστερα πως πήγε
    ΥΣ4: Είναι η πρώτη φορά που νουθετώ κάποιον γι' αυτό το θέμα σε αυτό το μουσικό φόρουμ.
    ΥΣ5: Μην έχεις άγχος, επειδή θα το μεταδώσεις και σε εκείνη...Καλή επιτυχία!!!!!!!


    Basilis13
    03.04.2012, 21:39

    καλησπερα εχει 2 ωρες που γυρισα...πωπωπω θελω ολοκληρο κειμενο για να πω τι εγινε...Παμε απο την αρχη

    Φτανουμε στα γιαννενα παμε το βραδυ στο ρεμπεταδικο και κανουμε κεφαλι με το κρασι...σε καποια φαση κανω την μ&^*%ια και μεθαω και αρχιζω να λεω οτι να ναι στο κοσμο:

    πχ. Ειπα στην μια "Εσενα σε ηθελα στη πεμπτη δημοτικου":

    και φτανω στην στην κοπελια και της κανω "εσενα σε θελω τωρα"...και την ιδια στιγμη σηκωνομαι παω να χορεψω και κανω σε κατι φοιτητριες "ειμαι ντιρλα ε;" και μου κανουν "φαινεται" και αρχιζουν να γελανε.Με παιρνει ενας φιλος μου και με παει στην τουαλετα και μου κανει "μ@%^κα κατουρα τωρα"...του λεω οτι δεν θελω και παω να φυγω και παω στο τραπεζι και αρχιζουν να με ταιζουν λεμονια,φετα,πατατες και κεφτεδακια.Ξανασηκωνομαι να χορεψω αφου εχω πει οτι σκεφτομαι για το καθεναν στο τραπεζι και με πανε εξω 2 φιλοι μου και μου λενε να ηρεμησω και εγω ο βλακας παω και κατουραω εξω απο το μαγαζι...παλι καλα που ητανε μονο φιλοι μου εξω.Νταξ,γινομαι καλα και παμε στο δωματιο της και κοιμαμαστε 8 ατομα εκει και εγω στο ιδιο κρεβατι με αυτη αλλα δεν γινεται τιποτα,μαλλων ητανε και θυμωμενη γιατι με εχει σαν φιλο.Το αλλο πρωι κανει σαν να μην συμβαινει τιποτα και το βραδυ εγω και αυτη δεν παμε στο μπαρακι γιατι μου λεει κατσε εδω δεν ειμαι καλα,χαρουμενος εγω και με το που μπαινω στο δωματιο της μπαινει στην τουαλετα και ξερναει...εγω ηθελα να της πω αν σκεφτηκε αυτο που της ειπα αλλα φοβομουν τι θα πει και ξερναει αλλες 2 φορες.Αυτη την φορα κοιμηθηκα στο ρατζο ουτε καν στο διπλανο κρεβατι.Το πρωι ξυπναμε και παμε στο κεντρο για καφε και ψωνια και γυρισαμε...Φοβηθηκα να της μιλησω και να δω τι θα γινει αυριο στο σχολειο...

    Μια κοινη φιλη μας μου ειπε οτι με αγαπαει αλλα δεν ξερει πως και οτι αν τα φτιαξουμε θα χαλασουμε το κλιμα της παρεας(οχι οτι απο την στιγμη που της το ειπα δεν ειχε χαλασει)...

    Δεν ξερω τι να κανω...οσο για το παιδι που ειπε οτι αν δεν παει καλα να παω να κανω κατι με την φιλη της αμφιβαλω οτι θα θελησει μετα απο αυτα που εμαθε.

    Α ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ,ΚΑΨΟΥΡH ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ...

    Τελικα αυτο που εμαθα ειναι οτι για να της πω πως αισθανομουν επρεπε να γινω λιωμα...μαλλων την εχω ερωτευτει γιατι συνηθως τα ελεγα αβερτα στα κοριτσια...Ασε που με την πεφτανε κατι αλλα κοριτσακια και τις εριχνα κατι Χ που αλλιως δεν θα τα εριχνα με τιποτα...

    Παντως το μετανιωσα που μεθυσα θα προτιμουσα να κανω οτι ειπε ο φιλος απο πανω...τελος παντων ελπιζω να μου δωθει αλλη μια ευκαιρια για να ξεκαθαρισουμε εστω τα πραγματα...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Basilis13 στις 03-04-2012 22:55 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Basilis13 στις 04-04-2012 15:31 ]


    sonatina-
    06.04.2012, 23:07
    Α ρε τι τραβάτε οι νέοι... :Ρ
    entexnorokas
    07.04.2012, 03:54

    Παράθεση:

    Το μέλος sonatina- στις 06-04-2012 στις 23:07 έγραψε...

    Α ρε τι τραβάτε οι νέοι... :Ρ

    Φταίτε εσείς οι γυναίκες, που κάνετε τη ζωή μας δύσκολη :p


    -----------------
    Οραματίσου το ανέφικτο, για να πετύχεις το εφικτό.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : entexnorokas στις 07-04-2012 03:54 ]


    renabill
    17.06.2012, 23:08
    Γιώργο ωραία αυτά που έγραφες!!!! Καλές συμβουλές :) Βασικά ήταν βλακεία που μέθυσες εσύ γιατί υποτίθεται σε εμπιστευόταν.Αλλά μετά ξενέρωσε με την ανευθυνοτητα σου,θα μου πεις 16 είσαι θα κάνεις τις βλακείες σου αλλά όπως και να χει μάλλον χαλάστηκε.Πρέπει να ξανακερδίσεις την εμπιστοσύνη της.Δε θέλει βιασύνες το πράγμα
    entexnorokas
    22.06.2012, 03:12

    Ω, σ'ευχαριστώ πολύ Ρένα! Χαίρομαι που μου το λέει αυτό μια γυναίκα :)


    ojiannis
    22.06.2012, 13:28
    αυτα ειναι προβληματα... τι ανεργίες και κρίση και μ@λ@q1#$