ελληνική μουσική
    726 online   ·  210.830 μέλη

    Άγνωστο soundtrack από ελληνική σειρά

    Soundtracker
    08.04.2012, 14:13

    Στο Καφε της Χαράς σε αυτό το βίντεο του επ. 55 (3ο μέρος) παίζουν δύο θέματα από ένα άγνωστο soundtrack

    >

    Το πρώτο ακούγεται στο 08:14 και το άλλο στο 09:24. Επίσης στο 11:13 και στο 12:53 παίζουν άλλα δύο variation πάλι από το ίδιο

    Το πρόβλημα είναι ότι για να ψάξω δεν έχω καν δείγμα από ποια χώρα είναι. Θυμίζει Ιταλικό αλλά φέρνει και σε ελληνικό και αυτό με μπερδεύει. Το πρόγραμμα αναγνώρισης στο iphone δεν το βρίσκει, τώρα ή παλιό είναι ή ποιος ξέρει τί; Μπορεί να έχει μονταριστεί κιόλας όπως σχολιάζει και ένας στο βίντεο για την μελωδία στο 08:14; Επίσης μπορεί να κάνω λάθος εγώ και όλες οι μελωδίες απλά να μοιάζουν μεταξύ τους αλλά δε μπορεί τόση ομοιότητα βρε αδερφέ. Δεν ξέρω πραγματικά και θέλω να με βοηθήσετε.

    ΕΠΙΣΗΣ

    Στο 1ο μέρος του επεισοδίου παίζουν άλλα δύο θέματα που κάνει μπαμ ότι είναι από το ίδιο soundtrack

    >

    Ακούγονται στο 07:11 και στο 09:42

    Στο 2ο μέρος παίζουν πάλι τα ίδια βασικά που ψάχνω από το 3ο μέρος ακούγονται λίγο πιο πολύ μπας και σας κάνει κάτι και σας θυμίσει τίποτα

    >

    Ακούγονται στο 07:09 και στο 10:53

    Οποιαδήποτε γνώμη θα με βοηθούσε πάρα πολύ και ειδικά αν σας ακούγονται και εσας παρόμοια. Ο φίλος μου που ασχολείται με αυτά είναι και αυτός πεπεισμένος ότι όλα αυτά τα 7 κομμάτια είναι από το ίδιο άλμπουμ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Soundtracker στις 08-04-2012 14:16 ]