ελληνική μουσική
    761 online   ·  210.832 μέλη

    Προώθηση κομματιών

    Aleksis3
    11.05.2012, 01:28

    Γεια σας! Θα ήθελα μια άποψη σχετικα με ένα θέμα. Είμαι μουσικός χωρίς πολλές γνώσεις (έχω τελειώσει έως ειδικό αρμονίας από θεωρητικά), αλλά τον τελευταίο καιρό θέλω πολύ να αρχίσω να γράφω κομμάτια, έχω διάφορες ιδέες στο μυαλό μου και θέλω να το προσπαθήσω. Σε περίπτωση που συγκεντρώσω έναν αριθμό ολοκληρωμένων κομματιών (χωρίς στίχους, σ' αυτό δεν είμαι καλός!) ξέρετε αν υπάρχει ένας τρόπος να τα προωθήσω σε κάποιον δημιουργό? (Το εννοώ και για οικονομικούς λόγους). Μπορεί να αεροβατώ κιόλας γιατί είμαι και μικρός σχετικά στην ηλικία, αλλά θα ήθελα μια γνώμη όπως και να 'χει, ευχαριστώ!


    katydonald22
    28.06.2012, 00:27

    Γεια σου!! Δυστυχως δεν γνωριζω με ποιον τροπο θα μπορουσες να προωθησεις τα κοαμματια σου, αλλα γραφω στιχους, και, αφου λες οτι εσυ δε γραφεις κομματια με στιχους, μηπως θα ηθελες να συνεργαστουμε?? (δλδ να βαλεις εσυ μουσικη κι εγω στιχους για να φτιαξουμε ενα ολοκληρωμενο τραγουδι)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : katydonald22 στις 28-06-2012 00:28 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : katydonald22 στις 28-06-2012 00:29 ]