ελληνική μουσική
    543 online   ·  210.842 μέλη

    Βοήθεια για επικοινωνία με Λευτέρη Παπαδόπουλο - Νότη Μαυρουδή.

    platonas82
    19.05.2012, 02:02

    Καλησπέρα φίλοι μουσικοί. Είμαι δάσκαλος στο 7ο Δημοτικό Σχολείο Κερατσινίου, και φέτος στο τέλος της χρονιάς έχουμε ετοιμάσει με τα παιδιά μια γιορτή αφιέρωμα στο Μάνο Λοΐζο. Η διευθύντρια πρότεινε αν μπορούσα να βρω ένα τρόπο να επικοινωνήσουμε με το Λευτέρη Παπαδόπουλο και το Νότη Μαυρουδή και να τους στείλουμε μια πρόσκληση να παρευρεθούν αν θέλουν ως καλεσμένοι. Για αυτό απευθύνομαι σε εσάς, αν έχετε κάποια ιδέα ή αν μπορούν οι admins να μας φέρουν σε κάποια επαφή ως άτομα που είναι στο χώρο περισσότερο από εμας. Αν μπορείτε θα το εκτιμούσαμε πάρα πολύ. Σας ευχαριστώ.


    platonas82
    19.05.2012, 09:33
    δίνω....μια πρόσκληση για τη γιορτή μας και σε σένα :)
    mary_omikron
    19.05.2012, 09:48

    @ Aardvark

    Αν μπορείς να βοηθήσεις τον δάσκαλο και τα παιδάκια του σχολείου διευκολύνοντας κάποια επικοινωνία είναι καλλίτερα να το κάνεις χωρίς αστεϊσμούς και χιούμορ που παραπέμπουν σε οικονομικά οφέλη, τα οποία δεν είναι ούτε σκοπός ούτε τακτική αυτού του site.

    Δεν είναι πρέπον χάριν αστεϊσμού να δημιουργούνται εσφαλμένες εντυπώσεις.

    Αν κυριολεκτείς ζητώντας χρήματα και δεν αστειεύεσαι, τότε βρίσκεσαι σε λάθος site. 


    platonas82
    19.05.2012, 11:14
    θεωρώ ότι αστειυόταν και έτσι απάντησα και εγώ :)
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    platonas82
    19.05.2012, 18:17
    Ευχαριστώ τον φίλο που μου απάντησε με προσωπικό μήνυμα και μου έδωσε τρόπο επικοινωνίας με τον κ. Μαυρουδή γιατί το σάιτ που βρήκε η aardvark με τους υπερπολογιστές της(το ειχα βρει κ εγώ με το ταπεινό μου λαπτοπ πριν αρκετές μέρες) και η προτεινόμενη μορφή επικοινωνίας δεν απέδωσαν καρπούς τότε. Ισως γιατί το σάιτ διαχειρίζεται κάποιος άλλος από τον ίδιο τον κ. Μαυρουδή. Οπως και να έχει με τη βοήθεια μέλους εδώ κατάφερα να επικοινωνήσουμε και όλα είναι καλά. Για τον κ. Παπαδόπουλο θα απευθυνθω στην ΕΜΣΕ ή στην εφημερίδα ΤΑ ΝΕΑ. Σας ευχαριστώ όλους σας. Οσον αφορά το χλευασμό στο επάγγελμά μου καθώς και στην όλη προσπάθεια των παιδιών να παρουσιάσουν μια τέτοια γιορτή-ειδικά όταν παιδιά αυτών των ηλικιών γνωρίζουν μόνο ότι "νούμερα" προβάλλονται στην τηλεόραση, ή στο Ελλάδα έχεις ταλέντο- θα σε αγνοήσω γιατί θα πρέπει να γεμίσω με χολή για να μπορεσω να σου απαντήσω, και είναι κάτι που δεν αρμόζει ούτε στο επίπεδό μου ούτε στη θέση μου ως εκπαιδευτικός.
    mary_omikron
    19.05.2012, 21:04

    @ Platonas82

    Πληροφορήθηκα με πμ από το μέλος που σας έδωσε στοιχεία επικοινωνίας και χαίρομαι που βρήκατε  πρόσβαση. Καλή επιτυχία στην παράσταση που ετοιμάζετε και θα ήταν ευχάριστο να αναρτήσετε στο site μας φωτογραφίες ή και κάποιο video για να δούμε το αποτέλεσμα της δικής σας προσπάθειας και των παιδιών.

    Περιμένουμε {#emotions_dlg.biggrin}


    platonas82
    19.05.2012, 21:39
    Γιατί όχι? Θα φροντίσω για αυτό! :)
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    SakisKouroupos
    21.05.2012, 14:58
    Καλή επιτυχία στην παράσταση .