ελληνική μουσική
    674 online   ·  210.832 μέλη

    Παμε για καφέ η ποτό??

    Kristalo
    07.06.2012, 06:14

    Κάθε τέτοιο καιρό το ΜΗ ετοιμαζε μια συνάντηση...Δεν μπόρεσα ποτέ να ειμαι! Κάποτε όμως καταφερα να γνωρίσω κάποια μέλη διοργανωνοντας μια μικρη συναντηση για ποτό. Δυστυχως η χιλιομετρικη απόσταση που με χωρίζει από εσας ειναι πολυ μεγάλη και δεν μπορω να ειμαι όποτε θέλω αναμεσά σας. Στις 24 Ιουνη με 28 θα βρισκομαι στην Αθήνα και πολυ θα το χαιρόμουν να μαζευόμασταν για έναν καφε η ποτό για να ξαναδω αγαπημενους φιλους-μελη του ΜΗ και να γνωρίσω νέα. Οσοι επιθυμούν ας με βοηθησουν να οργανωσουμε την συνάντηση μιας και δεν ξέρω πολλα απο την Αθήνα!


    Tsipouraki
    10.06.2012, 10:32

    Κρισάκι,

    Μήνυμα ελήφθη, όβερ :)))!!! 

    Αν και, εδώ που τα λέμε, δεν καταλαβαίνω τί ακριβώς εννοείς όταν λες πάμε για καφέ ή...ποτό...!!! {#emotions_dlg.tt2}

    Καλημέρες, καλώς να μας έρθεις :)))!!!


    Kristalo
    10.06.2012, 12:00

    Εφούλα μουυυυ! Εσένα ο κόσμος να χαλούσε θα σε έβλεπα έτσι και αλλιως. Πως μπορω να ρθω και να μην σε δω; Ελεγα να βρισκόμασταν όσοι ηθελαν και μπορουσαν φυσικα στο στυλ που βρεθηκαμε και την προηγουμενη φορα..ήταν πολυ όμορφα. Αλλα από οτι βλεπω δεν υπάρχει ανταπόκριση.. Εχουμε χρόνο όμως και θα δουμε πως θα εξελιχθει. Εσυ ετοιμάσου όμως για ......κοιλιακους του γέλιου :)))


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    10.06.2012, 12:03

    Καλημέρα Αναστασία. Επειδή θέλω να συναντηθούμε όταν έρθεις με το καλό στην Αθήνα, πες μου σε παρακαλώ ποιές ώρες γίνεται το σεμινάριο και σε ποιό μέρος της Αθήνας. Το συζητάω αυτό για να βρεθούμε κοντά στο τόπο του σεμιναρίου την ώρα που θα τελειώνει το μάθημα σου. Περιμένω νέα σου!


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : EVAGGELIASAKELLARIOU στις 10-06-2012 12:04 ]