ελληνική μουσική
    546 online   ·  210.842 μέλη

    Συναντηση μελων ΜΗ στην Κυπρο.

    Orfeus
    06.05.2005, 21:13
    Quote:

    Το μέλος GL στις 06-05-2005 στις 20:46 έγραψε:

    Και κρυα σοκολατα Ορφεα μου........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τι λες?????





    Τσ...τσ...τσ...τσ...

    Πώς θα σε ...συμμαζέψω εσένα;

    Ρεζίλι μ' έκανες!!!!!


    GL
    07.05.2005, 05:26
    Ευκαιρια να σε ξανακανω ρεζιλι κυριε Ορφεα.........
    καπου στηΛευκωσια...
    παρεα με τα χαλουμια μας
    και την κουμανταρια.........


    polydoroslouca
    04.02.2006, 01:05
    Θεού θέλοντως, την ερχόμενη Παρασκευή 10 Φεβράρη, θα είμαι Κύπρο για μερικές μέρες. Γουστάρετε να βρεθούμε για καφέ, ή ποτό, ή φαγητό?
    revekka
    07.02.2006, 21:01
    Γειά σου Πολύδωρε! Πολυ θα το ήθελα να έρθω κι εγώ για καφέ αλλά είμαι πνιγμένη και δε θα μπορέσω. Μπορεί να μην είμαι καν λευκωσία. Πάντως καλά να περάσετε και γράψτε κανα μήνυμα να δούμε τι έγινε
    polydoroslouca
    08.02.2006, 00:59
    Κρίμα που δεν θα μπορέσεις Ρεβέκκα. Δεν πειράζει. Την επόμενη φορά. Εύχομαι να είσαι καλά.
    revekka
    08.02.2006, 11:26
    Κι εσύ καλύτερα


    Haroulinda
    10.02.2006, 15:49
    Συνάντηση λοιπόν! Απόψε (10/02/2006) στην Οκτάνα ώρα 20.00 – 20.30!


    Frida
    10.02.2006, 15:57
    τελικά θα γίνει η συνάντηση ?
    nikosaster
    11.02.2006, 19:35

    Αχ βρε Χαρούλα! Πέθανα στο γέλιο με το σκίτσο που έβελες

    Μήπως ήξερες τελικά ότι θα είμασταν μόνο τρεις στην Οκτάνα και το έβαλες;

    Κάθε πέρυσι και καλύτερα κάθε πέρυσι και περισσότεροι.

    Ηταν όμως όμορφα.Ασε που ακόμη πονάει ο λαιμός μου από τον ναργιλέ.Είχε

    ομως ωραία γεύση (μήλο).Να'στε καλά παιδιά.Σας ευχαριστώ για την πρόσκληση.

    Πάντα με υγεία και με το χαμόγελο.
    houlina
    12.02.2006, 12:22
    μυστική συνάντηση ήταν ??
    revekka
    12.02.2006, 18:21
    Παιδιά ο Πολύδωρος έβαλε το μήνυμα στο φόρουμ, οποιοσδήποτε θα μπορούσε να απαντήσει. Και η συνάντηση μπήκε στο φόρουμ, μπορούσατε να στείλετε ένα μήνυμα στα παιδιά που είπαν ότι θα πάνε ή απλώς να πηγαίνατε, αφού δώθηκε τόπος – χρόνος... είναι για όλα τα μέλη που μπορούν και θέλουν να πάνε. Να μιλάτε άλλη φορά, όλα τα μέλη είναι ευπρόσδεκτα
    Haroulinda
    13.02.2006, 09:04
    Καλημέρα! Τελικά έγινε η συνάντηση και ήταν και φανερή δεν μπορούσε να ναι και μυστική αφού κάναμε αρκετό θόρυβο! χαχαχα... Ηταν πολύ όμορφα και όπως λέει και ο Νίκος "Κάθε πέρυσι και καλύτερα κάθε πέρυσι και περισσότεροι."

    Νίκο, αφού ήξερα ότι στο τέλος τέλος τρείς θα ήμασταν γι αυτό έβαλα το σκίτσο... κι εγώ γέλασα αρχικά όταν το είδα που ήταν μόνο τρεις... μες την παγωνιά!

    Για τον Νίκο:




    Παιδιά έδωσα μέρα ώρα και τόπο αν μπορούσατε θα ήταν ωραία να ερχόσασταν! Δεν πειράζει όμως μια άλλη φορά!

    YOUR






    Γραμμένο και Υπογραμμένο από μένα, την Χαρουλίντα... και για όσους δεν με ξέρετε? TOUGH! Εγώ με ξέρω!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Haroulinda στις 13-02-2006 09:08 ]
    neerie
    13.02.2006, 09:18
    Κι εγώ άργησα λίγο να δω το ποστ με την ημέρα και την ώρα... Αλλά δεν ήξερα και κανέναν για να ρθω... (είμαι ντροπαλό παιδί)

    Άλλη φορά να κανονίσουμε!!
    jorge
    13.02.2006, 09:35
    Καλά μου παιδιά, πως περιμένετε να το δει ο κόσμος και να έρθουν νέα άτομα, όταν ανακοινώνετε τη συνάντηση μέσα σε topic άλλης συνάντησης; Αν μπει ένας νέος στο topic και θελήσει να μάθει ώρα, τόπο κλπ, θα πάει στην πρώτη σελίδα, σωστά; Ε εκεί θα δει για τη συνάντηση που είχατε κάνει πριν πολλούς μήνες και δεν πρόκεται να βγάλει άκρη.

    Επομένως για κάθε συνάντηση είναι καλό να ανοίγουμε ξεχωριστά topics.
    andri14
    13.02.2006, 16:15
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 13-02-2006 στις 09:35 έγραψε:

    Καλά μου παιδιά, πως περιμένετε να το δει ο κόσμος και να έρθουν νέα άτομα, όταν ανακοινώνετε τη συνάντηση μέσα σε topic άλλης συνάντησης; Αν μπει ένας νέος στο topic και θελήσει να μάθει ώρα, τόπο κλπ, θα πάει στην πρώτη σελίδα, σωστά; Ε εκεί θα δει για τη συνάντηση που είχατε κάνει πριν πολλούς μήνες και δεν πρόκεται να βγάλει άκρη.

    Επομένως για κάθε συνάντηση είναι καλό να ανοίγουμε ξεχωριστά topics.





    Καλά τα λέει ο Χορχίτο αλλά ήτανε πολύ out of the blue και με επεισόδια.
    Πολύδωρε μου συγνώμη που δε μπορεσα να σε δω την Κυριακή αλλά η γρίππη με έριξε στο κρεβάτι...
    Χαρουλίτα και Νίκο μου δε φαντάζεστε πόσο πολύ χάρηκα που σας είδα!!!

    Θα πρέπει σε κάποια φάση να γίνει κάτι οργανωμένο σε συνάντηση, που θα το ανακοινώσουμε από πριν όπως και αυτή που πέρασε. Ήδη είμαστε ακόμα πιο πολλά ενεργα (?αν είμαι ακόμα) μέλη από Κύπρο όπως πρόσεξα.

    Αστε να ανοίξει λίγο ο καιρός και να αναλάβω δράση.
    revekka
    13.02.2006, 22:39
    Βρε βρε καλώς την άντρη....
    nikosaster
    15.02.2006, 02:11

    Συγνώμη παιδιά αλλά, το μόνο που μπορώ να πω με ακρίβεια, σε όσους δεν τα καταφέρανε να ερθουν είναι ότι ΧΑΣΑΝΕ! Αφού γιναμε πότες στις μπύρες με την Χαρούλα και την Αντρη.Μπράβο βρε Αντρη που παρόλο που δούλευες απο το πρωί μέχρι τις 20.00 μπόρεσες να ερθεις να μας δεις.Αυτό θα πει αυτοθυσία. Χαρούλα πολλή καλή η πρόταση σου για ναργιλέ και ακόμη περισσοτερο μου άρεσε η γεύση του μήλου.Σε ευχαριστώ για την φωτο με τον τρόπο συναρμολόγησης του.Είναι πραγματικά χρήσιμη.Αυτά ως προς την Παρασκευή που τα περάσαμε εκπληκτικά.Μπράβο παιδιά!
    Την Κυριακή, μετά από 10 μήνες περίπου βρεθήκαμε ξανά με τον φίλο μου το Πολύδωρο.Να'σαι καλά ρε φίλε!Παρόν ήταν και το χαμογελαστό παιδί της Κύπρου η Χαρούλα.Να'σαι καλά βρε ψυχή! Η καημένη η Αντρη αδιαθέτησε (περαστικά βρε ψυχή) και η Ρεβέκκα ήταν εκτός Λευκωσίας (αχ κρίμα). Ετσι οι τρείς μας μόνο ξεκινήσαμε με κρασί και τελειώσαμε με Ζιβανία.Το σημαντικότερο όμως ήταν οι κουβέντες που είπαμε και έτσι δεν μας επετρεπαν να φύγουμε απο το ταβερνάκι.Ηταν μοναδικά!Αφού το μαγαζί είχε αδειάσει και εμείς δε λεγαμε να φύγουμε.
    Παιδιά να είστε πάντα καλά, να προσέχετε στη ζωή σας και να μαθαίνουμε πάντα ευχάριστα νέα για εσάς.Να μας έχει ο θεός γερούς πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε.
    Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι.
    Νίκος.

    vaninoui
    18.02.2006, 03:11
    Καλα να περνατε παιδια,ελπιζω να καταφερω να ειμαι σε καποια νεα συναντηση



    (απο Αγγλια)Βαλεντινος...

    revekka
    19.02.2006, 13:52
    Έσκασε μύτη η Άντρη, να’σου κι ο Βαλεντίνος! Καλά να περνάς κι εσύ
    vaninoui
    20.02.2006, 07:03
    Ευχαριστω