ελληνική μουσική
    542 online   ·  210.844 μέλη

    Λουκά το βρίσκεις σωστό αυτό που κάνεις?

    ixthis
    02.08.2012, 02:13
    ΑΑΑΑΑ και η μαρία ο ειναι τραμπούκος και με διασύρει αδίκως.Εγώ το εφτιαξά το παστίτσιο και με διπλή μπεσαμέλ ασχετούμπα. Εεεεεεεεεε και του θεού να αρέσει μ αυτη η ζήλεια της πια...
    sapounofouska
    02.08.2012, 02:17

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 02-08-2012 στις 02:13 έγραψε...

    ΑΑΑΑΑ και η μαρία ο ειναι τραμπούκος και με διασύρει αδίκως.Εγώ το εφτιαξά το παστίτσιο και με διπλή μπεσαμέλ ασχετούμπα. Εεεεεεεεεε και του θεού να αρέσει μ αυτη η ζήλεια της πια...

    Γαιδαρες κ οι δυο σας!!! απο το πρωι λεω δεν ειμαι καλα στειλτε ενα ταπερ!! ΦΤΟΥ ΣΑΣ!!! Η μια με τα γεμιστα της κ τον δυσμο της.. Η αλλη με την 2η μπεσαμελ.....? Μα καλα ΙΤΣ ΝΤΡΟΠΗ?????


    ixthis
    02.08.2012, 02:30
    ΙΤΣ ΝΤΡΟΠΗ? ΙΤΣ ΝΤΡΟΠΗ? παρτο πίσω αυτό μη γίνει του βαρθολομαίου εδω μέσα . Γιατί είμαι και παραγωγός αν θες να ξέρεις ......ασχετούμπα
    sapounofouska
    02.08.2012, 02:33

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 02-08-2012 στις 02:30 έγραψε...

    ΙΤΣ ΝΤΡΟΠΗ? ΙΤΣ ΝΤΡΟΠΗ? παρτο πίσω αυτό μη γίνει του βαρθολομαίου εδω μέσα . Γιατί είμαι και παραγωγός αν θες να ξέρεις ......ασχετούμπα

    χαχαχαχαχα!!!!!ιτς ιτς {#emotions_dlg.thumbup}


    Hastaroth
    02.08.2012, 09:05

    Παράθεση:

    Το μέλος sapounofouska στις 01-08-2012 στις 22:51 έγραψε...

    ΠΑΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!!!{#emotions_dlg.clap}



    Κι'εγώ προσπαθώ να μπώ στο κλήμα (μπάς και βουτήξω κανένα σταφύλι),αλλά κάθε φορά βλέπω μπροστά μου έναν γαϊδαρο να το τρώη.

     


    mary_omikron
    02.08.2012, 10:17

    Βρέθηκε -λέει- σκελετός εντόμου 365 εκατομμυρίων ετών και σιγά να μην ασχοληθώ με την παστιτσοπαραγωγό της διπλής μπεσαμέλ όταν ο γάϊδαρος φορούσε Prada και βόσκαγε τα κλήματα. Δεν γίνεται και καμμιά προεκλογική να μαζέψουμε ελπίδες κι είμαι να σκάσω που ο Ηλίας Ηλιάδης που πήρε το χάλκινο δεν είναι αδελφός της Αγγελικής και εγγονός της Καίτης Γκρέυ{#emotions_dlg.sad}

    Διαβάζετε κι εσείς οι Αθηναίοι Χαρούκι Μουρακάμι το πρωί στο μετρό?  Δεν ξύπνησε ακόμη  κι ο Λουκάς, αίσχος !!!!


    sapounofouska
    02.08.2012, 12:15

    Εναν.....Μονο εναν...Τιποτα δεν εχω ζητησει η αμοιρη ......Εναν καφε να πιω χωρις να μου βγει απ τη μυτη {#emotions_dlg.eek}


    loukas76gr
    02.08.2012, 12:33

    Όταν ο γάιδαρος βοσκούσε κλήματα, βρέθηκε ότι τελικά o σκελετός εντόμου μερικών δισεκατομμυρίων δεν ήταν Prada, αλλά Versace, με αποτέλεσμα οι Θεσσαλονικείς να σταματήσουν να διαβάζουν Μουρακάμι στο μετρό τους... Με αίτηση, και επειδή τα στοιχεία πρέπει να βγαίνουν στη φόρα, θα εισηγηθώ ώστε να αποδειχθεί ότι ο Ηλιάδης είναι τελικά μακρυνός εξάδελφος της Καίτης Γαρμπή... Κι επειδή λατρεύω τις 'σάλτσες', θα πεταχτώ να πάρω τη μισή από την ixthys για να τη δώσω στα δικά μου ψάρια μου να τη φάνε. Το φεγγάρι ξημέρωσε, ο Λουκάς σας καληνυχτεί και πίνει το καφεδάκι του. Έπεα πτερόεντα... γι' αυτό και εμείς τα καταγράφουμε! ΟΛΑ! s c r i p ta manent...


    pastella
    02.08.2012, 12:41
    Φταίει η πολλή κοκα κόλα και ο ανάδρομος Ερμής
    sapounofouska
    02.08.2012, 12:44

    Παράθεση:

    Το μέλος loukas76gr στις 02-08-2012 στις 12:33 έγραψε...

    Όταν ο γάιδαρος βοσκούσε κλήματα, βρέθηκε ότι τελικά o σκελετός εντόμου μερικών δισεκατομμυρίων δεν ήταν Prada, αλλά Versace, με αποτέλεσμα οι Θεσσαλονικείς να σταματήσουν να διαβάζουν Μουρακάμι στο μετρό τους... Με αίτηση, και επειδή τα στοιχεία πρέπει να βγαίνουν στη φόρα, θα εισηγηθώ ώστε να αποδειχθεί ότι ο Ηλιάδης είναι τελικά μακρυνός εξάδελφος της Καίτης Γαρμπή... Κι επειδή λατρεύω τις 'σάλτσες', θα πεταχτώ να πάρω τη μισή από την ixthys για να τη δώσω στα δικά μου ψάρια μου να τη φάνε. Το φεγγάρι ξημέρωσε, ο Λουκάς σας καληνυχτεί και πίνει το καφεδάκι του. Έπεα πτερόεντα... γι' αυτό και εμείς τα καταγράφουμε! ΟΛΑ! s c r i p ta manent...



    """" Κι επειδή λατρεύω τις 'σάλτσες', θα πεταχτώ να πάρω τη μισή από την ixthys για να τη δώσω στα δικά μου ψάρια μου """"

    Εμενααααααααααα??


    loukas76gr
    02.08.2012, 13:13
    Εσένα, φοβάμαι ότι, αν σου δώσουμε σάλτσα ότι θα 'κόψει' το αφρόλουτρο στην μπανιέρα και θα σε χάσουμε...Γι' αυτό σε προσέχουμε σαν τα μάτια μας... :D
    ixthis
    02.08.2012, 13:19
    Σάλτσες τέρμα !!!!! Ήρθε η ώρα να περάσετε ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ αντε μπράβο πολύ κωλοβαρέσαμε.Άντε να δούμε και καμμιά προκοπή....
    mary_omikron
    02.08.2012, 16:26
    Ο Λουκάς αποποιείται τις ευθύνες του και ταίζει λουκάνικο τον Λουκάνικο στο Σύνταγμα. Τι δεν κατάλαβες?
    loukas76gr
    02.08.2012, 16:36
    Όταν στο Σύνταγμα οι πoλίτες έφαγαν ban από τα ΜΑΤ, στο Πουέρτο Ρίκο γυναίκα υφυπουργός έφαγε ban από την κυβέρνηση, επειδή έβγαλε τα 'προσωπικα της δεδομενα' σε βιντεο στο ιντερνετ... true story.
    sapounofouska
    02.08.2012, 17:09

    Παράθεση:

    Το μέλος loukas76gr στις 02-08-2012 στις 16:36 έγραψε...

    Όταν στο Σύνταγμα οι πoλίτες έφαγαν ban από τα ΜΑΤ, στο Πουέρτο Ρίκο γυναίκα υφυπουργός έφαγε ban από την κυβέρνηση, επειδή έβγαλε τα 'προσωπικα της δεδομενα' σε βιντεο στο ιντερνετ... true story.

    Καλο ειναι να κοιταμε την δικη μας την καμπουρα.....

    ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΜΗΛΕΣ!!{#emotions_dlg.whistling}


    ixthis
    02.08.2012, 17:14
    Eίμαστε εκτός θέματος? γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι ρε παιδια....
    sapounofouska
    02.08.2012, 17:19

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 02-08-2012 στις 17:14 έγραψε...

    Eίμαστε εκτός θέματος? γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι ρε παιδια....

    "Δε μπορείς να ανακαλύψεις  νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου"


    mary_omikron
    02.08.2012, 17:34

    Παρακαλώ τους συνομιλητές να παραμείνουν αυστηρά εκτός θέματος... οποιοδήποτε ποστ  παραβεί τις οδηγίες θα πάρει μονοκοπανιάς 10 θετικές ψήφους θα κυκλοφορήσει σε cd και θα διανέμεται δωρεάν σε κάθε εγγραφή.

    ΥΓ. Ixthis η συμπεριφορά σου είναι ανυπόφορα παραβατική. Σοβαρέψου και ακολούθησε τις οδηγίες χρήσεως και μην παρασέρνεις την Σαπουνόφουσκα.  


    Hastaroth
    02.08.2012, 18:38

    Τελικώς τί κάνει ο Λουκάς που δέν είναι σωστό;

    (Εκτός από το να πληρώση το ομόλογο τών 500 εκατομμυρίων στην Dart...)

     


    sapounofouska
    02.08.2012, 19:01

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 02-08-2012 στις 18:38 έγραψε...

    Τελικώς τί κάνει ο Λουκάς που δέν είναι σωστό;

    (Εκτός από το να πληρώση το ομόλογο τών 500 εκατομμυρίων στην Dart...)

     



    Αν τα διαβαζες ολα απ την αρχη θα καταλαβαινες απολυτως....{#emotions_dlg.lol}