ελληνική μουσική
    741 online   ·  210.849 μέλη
    sapounofouska
    01.08.2012, 18:36

    Εδω εκει παραπερα..? χαχαχαχα!!! τρομερη η σημερινη ημερα..!! να σαι καλα αγαπητο μου ραδιοφωνο..!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 01-08-2012 21:37 ]


    Hastaroth
    01.08.2012, 18:39

    Η τρέλλα πάει στό βουνό όπου την βρήκε ο Λάβκραφτ κι'έγραψε το σχετικό βιβλίο


    ixthis
    01.08.2012, 19:55

    Αλβερτακο πάλι ζωγραφίζεις? ηρθα.....


    -----------------
    κατά βάθος όλοι ξέρουμε..........

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ixthis στις 01-08-2012 19:55 ]


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    01.08.2012, 20:35

    Καλησπέρα. Η τρέλλα πάει παντού και είναι της μοδός. Πάντως εγώ είμαι ένα ζωντανό τρελλοκομείο. {#emotions_dlg.yes}Ε.Σ.


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : EVAGGELIASAKELLARIOU στις 01-08-2012 20:35 ]


    mary_omikron
    01.08.2012, 20:52

    Καλέ ποιά βουνά λέτε? Με στραβοκουμπωμένη ρόμπα, ανακατεμένα μαλλιά, γλαρό μάτι  και γενικά με ένα πλήρες μετασυνουσιακό look την είδα να τραβά κατά παραλία μεριά με το αντιηλιακό στο χέρι νυχτιάτικα....

    Τώρα λέμε, πριν λίγο Innocent


    sapounofouska
    01.08.2012, 20:56

    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΤΕ....!!! ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΡΕΛΑ! ΤΣΟΥΟΥΟΥΥΠΠΠΠΠΠ ΝΑ ΤΗΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΛΑ!! ΧΑΑΑΑ!!! 

    ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΩΜΕΝΑ Κ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΤΡΕΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ?? {#emotions_dlg.confused1}


    pastella
    01.08.2012, 21:39

    Η τρέλα είναι κάθε μέρα στη δουλειά μου. Έχω βαρεθεί να πίνω καφέδες μαζί της.

    Αν δεν ήταν βέβαια δεν θα υπήρχε αυτό το epic post μου σε αυτό το νήμα. Οεο.


    mary_omikron
    01.08.2012, 21:49
    Στέλλα η πεθερά του συναδέλφου απέναντι τελικά είναι με τον Χαρούν ή με τον Τόλγκα? ανησυχώ .....
    loukas76gr
    01.08.2012, 22:05

    Τόση τρέλλα συσσωρευμένη, ορίστε που την αποδίδω...

    κοντοζυγώνει φεγγάρι παίδες... και αυτό τον Αύγουστο είναι διπλό... ωχ αμάν! {#emotions_dlg.lol}


    mary_omikron
    01.08.2012, 22:36

    Υπέροχο τραγουδάκι....αρνητικό .... κόκκινο αρνητικό χεράκι Λουκά μου με τρέλλα και δυνατά !!!! Είναι κι αυτή η Λίζα που άλλαξε χρώμα στο μαλλί και στα μπουζούκια τρέχει, αλλά μπαμ κάνει βρε παιδάκι μου, ίδια κι απαράλλακτη..Κρίμα η πλαστική και η λιποαναρρόφηση, τζάμπα λεφτά και χρόνος στα ινστιτούτα και στα γιαχού για μέηλ φρέσκο και λαχταριστό.

    Να μην απορείς μετά με την Λαγκάρντ, ασε που πέθανε κι ο Γκορ Βιντάλ της "Δημιουργίας" σήμερα....μεγάλο βιβλίο ένα μήνα έκανα να το τελειώσω, και παίζαν και παράσταση καραγκιόζη τις προάλλες αλλά η τρέλλλλα εκεί σταθερή αξία με 4 σαλονικιώτικα λάμδα, τι νόμιζες?


    pastella
    01.08.2012, 22:42

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 01-08-2012 στις 21:49 έγραψε...

    Στέλλα η πεθερά του συναδέλφου απέναντι τελικά είναι με τον Χαρούν ή με τον Τόλγκα? ανησυχώ .....

    Έχουμε απουσία αυτήν την εβδομάδα. Λογικά θα ανακεφαλαιώσουν για τους αδειούχους και την επόμενη ΞΑΝΑ απουσία. Από Σεπτέμβρη ξανά.

    Αν και εκεί που ειμαι ΔΕΝ ακουω τόσο καλά πια...

    Off topic, με συγχωρείτε.{#emotions_dlg.oops}


    loukas76gr
    01.08.2012, 22:47

    Μαίρυ, μίλα λογικά για την τρέλα σου εδώ...  {#emotions_dlg.lol}  τι ασυναρτησίες είναι αυτές? μάλλον την έχεις ψωνίσει {#emotions_dlg.happycrazy}από το άλλο θέμα του μπατίρη του Λουκά... μουχαχαχα


    mary_omikron
    01.08.2012, 22:51
    Απόρροια εγκεφαλικής σύγχισης Λουκά μου... Σεβασμό στην ασθενή και μαλακά, ήρεμα, δεν αντέχω τις φωνές τον Αυγουστο.
    sapounofouska
    01.08.2012, 23:00

    Παράθεση:

    Το μέλος loukas76gr στις 01-08-2012 στις 22:47 έγραψε...

    Μαίρυ, μίλα λογικά για την τρέλα σου εδώ...  {#emotions_dlg.lol}  τι ασυναρτησίες είναι αυτές? μάλλον την έχεις ψωνίσει {#emotions_dlg.happycrazy}από το άλλο θέμα του μπατίρη του Λουκά... μουχαχαχα



    χαχαχαχαχαχα!!!!λιωνωωωωωωω!!!!


    pastella
    01.08.2012, 23:06

    TO troll TOY troll

    Wow Troll!

    Εχω μπλέξει τα θέματα, με συγχωρείτε, Και θα περιμενε κανείς μετα την καταιγίδα να σκεφτόμαστε καλύτερα.

    Τι βράδυ κι αυτό


    -----------------
    Art is hard, life is harder.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 01-08-2012 23:13 ]


    loukas76gr
    01.08.2012, 23:13

    διαπιστώνω ότι η λέξη 'troll' δεν απέχει και πολύ από τη λέξη 'τρέλλα'... {#emotions_dlg.whistling}


    ixthis
    02.08.2012, 02:20
    Λουκά εδώ είσαι? σε έψαχνα την παραπανω γειτονιά ξέρεις αυτήν ΄΄Γουστάρετε ακόμα το MusicHeaven όσο το γουστάρετε πριν από 2 χρόνια ή βαρεθήκατε! ΄΄ εκτέθηκα άδικα δεν ήσουν και έφαγα ποστ αρνητικο απο μιά διαχειρήστρια.Καλή καρδιά. Φούσκα εσυ μη χάσεις μόλις άνοιξα εγω θέμα ,,τσουπ και εσυ να ητανε η ζηλια ψώρα ,,,απαπαπα
    ixthis
    02.08.2012, 02:22
    Λουκά εδώ είσαι? σε έψαχνα την παραπανω γειτονιά ξέρεις αυτήν ΄΄Γουστάρετε ακόμα το MusicHeaven όσο το γουστάρετε πριν από 2 χρόνια ή βαρεθήκατε! ΄΄ εκτέθηκα άδικα δεν ήσουν και έφαγα ποστ αρνητικο απο μιά διαχειρήστρια.Καλή καρδιά. Φούσκα εσυ μη χάσεις μόλις άνοιξα εγω θέμα ,,τσουπ και εσυ να ητανε η ζηλια ψώρα ,,,απαπαπα
    ixthis
    02.08.2012, 02:26

    Αχ Λουκά μου οταν διαπιστώνεις είσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χάρμα

    τι λάθος έκανα και βγήκε δυο φορές παναγιά μ το παραπάνω ? ο Λουκάς φταίει μ αυτά που γράφει τα έχασα!!!


    sapounofouska
    02.08.2012, 02:31

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 02-08-2012 στις 02:26 έγραψε...

    Αχ Λουκά μου οταν διαπιστώνεις είσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χάρμα

    τι λάθος έκανα και βγήκε δυο φορές παναγιά μ το παραπάνω ? ο Λουκάς φταίει μ αυτά που γράφει τα έχασα!!!



    Δεν ειναι ζηλια αξιαγαπητη ψαρουκλα εε σοφουλα ηθελα να πω συμπαθα με {#emotions_dlg.biggrin} Απαντηση ειναι!!! χεχε!!! μετα απο τοσο μπλαμπλαλισμα επρεπε να αναρτηθει κ ενα τετοιο!!ΟΕΟ!!!{#emotions_dlg.clap}