ελληνική μουσική
    777 online   ·  210.833 μέλη
    jorge
    18.09.2012, 01:44

    Αρκετοί από τους παλιούς mods, λόγω υποχρεώσεων και αλλαγών στη ζωή τους, δεν έχουν αρκετό χρόνο, επομένως σε λίγο διάστημα θα φτιάξουμε νέα ομάδα συντονιστών στο Forum.

    Θα ήθελα τη γνώμη σας. Ποιούς θα θέλατε να δείτε συντονιστές;


    sapounofouska
    18.09.2012, 01:50

    αξιοι λογου για αυτον τον τιτλο ταπεινη μου φυσικη αποψη , πιστευω οτι θα ηταν:

    - ο noizreduction- o sven και -ο loukas76gr.. και οι 3 που ανεφερα ειναι καθαρα προσωπικης αποψης και προσωπικης εκτιμησης.


    trelakias
    18.09.2012, 02:11

    Κάπως αμφιλεγόμενο μου φαίνεται το να λέει καθένας ποιους προτιμάει για mods.  Παρ' όλα αυτά, πόσοι θα είναι οι καινούριοι?  Μήπως πρέπει να ξέρουμε ποιοί διατίθενται να αναλάβουν, πριν αρχίσουμε να εμπλέκουμε άσχετα ονόματα?


    sapounofouska
    18.09.2012, 02:20
    Σωστος ο Παναγιωτης...Θα μπορουσε να γινει σαν καποιο ειδος ψηφοφοριας.. Να υπαρξουν ονομαστικα οι ενδιαφερομενοι και απλα να ψηφιστουν τα ονοματα..
    mary_omikron
    18.09.2012, 08:56

    Παρακολουθώντας στενά την δραστηριότητα των μελών στις συζητήσεις του forum, την ανταλλαγή απόψεων στο chat, αλλά και την εν γένει παρουσία τους στην κοινότητά μας οι καταλληλότεροι για συντονιστές είναι (με αλφαβητική σειρά)

    Loukas76gr

    Noisreduction

    Trelakias

    Είναι ευχής έργον οι επαγγελματικές υποχρεώσεις ή τα μαθήματά τους να το επιτρέψουν από πλευράς χρόνου, η κοινότητά μας θα έχει σημαντικότατη αρωγή και όφελος.

    YΓ. Συμπληρώνω εκ των υστέρων ότι η πρόταση του Trelakias είναι πιό ρεαλιστική γιατί όντως πρέπει να ξέρουμε ποιοί και αν είναι διατεθιμένοι να αναλάβουν.


    -----------------
    Η ανάγκη να έχεις πάντα δίκιο, σφραγίδα ενός χυδαίου πνεύματος.. (Αlbert Camus)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 18-09-2012 09:23 ]


    faidonalkinoos
    18.09.2012, 08:59
    moderators: τί είναι ; ποιες είναι οι αρμοδιότητές τους ; ποιες οι υποχρεώσεις και ποια τα δικαιώματά τους ;
    jorge
    18.09.2012, 11:30

    Υποχρεώσεις moderators

    Μην το γυρίσουμε όμως σε συζήτηση περί υποχρεώσεων. Επίσης θα παρακαλέσω το topic να μείνει με την ερώτηση που τέθηκε αρχικά.


    PHILIPPOSSM
    18.09.2012, 14:47
    Εγώ από την πλευρά μου θα πρότεινα να επιλεγούν άτομα που: 1ον έχουν πάνω απο 2 χρόνια στο ΜΗ ενεργή συμμετοχή. 2ον έχουν (τουλάχιστον) τα ονόματα τους στην καρτέλα του profil τους.
    renabill
    20.09.2012, 10:00
    Ναι καλό θα ήταν να είναι παλαιότερα μέλη!
    jorge
    20.09.2012, 10:47
    Ονόματα;
    aviectus
    20.09.2012, 11:06

    απο τα ονοματα που γνωριζω εγω προσωπικα καθως και απο αυτα που παραθεσε η Μαιρη, Προτεινω τον trelakias.
    τα δειγματα του εδω στο φορουμ αλλα και στο τσατ ειναι αυτα που με κανουν να τον "δωσω" ως προτεινομενο.

    τα αλλα μελη ειναι επισης αξιολογα οπως ο Λουκας 
    με το μονο μειονέκτημα, οτι ειναι λιγοτερο απο 2 χρονια μελος 


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    jorge
    20.09.2012, 12:52
    Λοιπόν Spartan, άντε γεια για 3η φορά. Που θα μας κάνεις και μάθημα για τήρηση κανονισμών, εσύ που δεν σέβεσαι τον πιο βασικό: οτι δεν επιτρέπεται μέλος να έχει 2ο λογαριασμό. Κάνουμε τα στραβά μάτια μπας και έχεις καταλάβει, αλλά είσαι τόσο προκλητικός που δεν μας αφήνεις περιθώρια. Άντε γειά και μην ξαναμπεις εδώ μέσα. Έλεος.
    inkve
    20.09.2012, 17:15

    βασικα ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...

    και η μαιρη παρεβηκε κανονισμους...και ο voyager,,,τωρα επειδη ηξερε η μαιρη οτι κανει παραβαση κανονισμων δεν την δικαιολογει καθολου...

    ουτε ο voyager δικαιολογειται που εχει δευτερο νικ αλλα να μπαναρετε για τετοιο λογο ειναι υποκρισια....αν ηταν ετσι θα επρεπε να εχετε μπαναρει τα  μισα μελη στο musicheaven...

    στην προκειμενη ουτε προκαλεσε ο voyager ουτε τιποτα...ειπε την γνωμη του και την στηριξε με τα δυνατοτερα των επιχειρηματων που ειναι αλλωστε και οι νομοι του φορουμ....

    απλα ειπε οτι δεν σας αρεσει....

    αν λοιπον ειμαστε ολοι ισοι απεναντι στον οποιο νομο του φορουμ τοτε γιατι η μαιρη εμεινε ατιμωρητη ενω και η ιδια εκανε παραβαση κανονισμων??

    ειμαστε ολοι ισοι???η καποιοι ειναι πιο ισοι απο τους υπολοιπους??


    PHILIPPOSSM
    20.09.2012, 17:19

    Εγώ προτείνω Ilio..... Alkyoni....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 20-09-2012 17:20 ]


    jorge
    20.09.2012, 17:29
    Inkve, δεν μας κάνεις κι εσύ τη χάρη σε παρακαλώ; Από πότε συνιστά παράβαση κανονισμού η πρόταση κάποιου; Έγινε κανείς moderator και δεν το πήρα χαμπάρι; Για ποιά παράβαση μιλάμε λοιπόν; Λέει κάπου "απαγορεύεται να προτείνετε κάτι που είναι εκτός κανονισμών";

    E;

    Και όσον αφορά τις παραβάσεις, ο καθένας στα χωράφια του. Δυστυχώς, το μπαλάκι εχει πεσει σε εμάς να αποφασίζουμε τι είναι εντός των κανονισμών και τι όχι. Επομένως υποδείξεις ΑΛΛΟΥ. Και αν θελεις να συνεχίσουμε, άνοιξε άλλο θέμα γιατί εδώ θα σβήνονται.
    jorge
    20.09.2012, 17:32
    Και κάτι τελευταίο, για όσους δεν γνωρίζουν: Αν κάποιοι "σφαχτήκατε" ή "σφάζεστε" ακόμα στο Kithara.gr, δεν μας αφορά. Έχετε μεταφέρει τις αντιπαραθέσεις σας εδώ και είναι απίστευτα κουραστικό. Συνεχίζουμε στο παρόν θέμα.
    ORFEASMIRSINIS
    20.09.2012, 18:23

      Ένα μέλος που με έχει εντυπωσιάσει, τόσα χρόνια εδω μέσα,  με τον άψογο χαρακτήρα του, είναι ο reteos.


    PHILIPPOSSM
    20.09.2012, 22:09

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 20-09-2012 στις 17:19 έγραψε...

    Εγώ προτείνω Ilio..... Alkyoni....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 20-09-2012 17:20 ]



    Επισης CHE  και Κωστας Αγας......


    reteos
    23.09.2012, 18:36

    Παράθεση:

    Το μέλος ORFEASMIRSINIS στις 20-09-2012 στις 18:23 έγραψε...

      Ένα μέλος που με έχει εντυπωσιάσει, τόσα χρόνια εδω μέσα,  με τον άψογο χαρακτήρα του, είναι ο reteos.



    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ORFEAMIRSINI για τα καλά σου λόγια . Θεωρώ ως πρόταση συντονιστού το , πρός τιμή μου ,σχόλιό σου, αλλά επειδή λείπω τακτικά σε  εκτός ΄Ιντερνετ περιοχή ( ένας πολύ βασικός, εκτός και των άλλων, λόγος), δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ανταποκριθώ.