ελληνική μουσική
    746 online   ·  210.832 μέλη
    ORFEASMIRSINIS
    20.09.2012, 18:45

      Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί μπαννάρατε το μέλος Loudness. Ένα μέλος που απο όσο μπορώ να γνωρίζω, δεν είχε καμία σχέση με κανέναν άλλον εδω μέσα και είχε πάρα πολλές γνώσεις στο θέμα των τυμπάνων ( απο τις λίγες απόψεις που προλάβαμε ν ανταλλάξουμε).


    inkve
    20.09.2012, 18:55

    Παράθεση:

    Το μέλος ORFEASMIRSINIS στις 20-09-2012 στις 18:45 έγραψε...

      Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί μπαννάρατε το μέλος Loudness. Ένα μέλος που απο όσο μπορώ να γνωρίζω, δεν είχε καμία σχέση με κανέναν άλλον εδω μέσα και είχε πάρα πολλές γνώσεις στο θέμα των τυμπάνων ( απο τις λίγες απόψεις που προλάβαμε ν ανταλλάξουμε).




    επειδη ο Loudness ηταν ενα παλιο μελος που κατεληξε να μην ειναι ευπροσδεκτο στο φορουμ και συγκεκριμενα σε καποιο/α διαχειριστη/ια...

    απο μηχανης θεος εισαι Ορφεα....

    και εγω με την σειρα μου να ρωτησω το εξης...

    απο την στιγμη που ο voyager ΔΕΝ προκαλεσε...ΔΕΝ ηταν αγενης...ΔΕΝ παραβιασε τους κανονες,....γιατι στην συγκεκριμενη περιπτωση τον μπαναρατε??

    σημειωση:ο voyager δεν ειχε διπλο nickname....τα προηγουμενα 2 που ειχε(spartan-zalemitsa)ειχανε γινει μπαν και επομενως ηταν απενεργοποιημενα...η δικαιολογια λοιπον οτι μπαναριστηκε επειδη ειχε διπλο ονομα ειναι οπως το λεει και ο λαος μας....του κωλου τα εννιαμερα!!!

    περιμενω απαντηση καθως μου ζητηθηκε να κανω την χαρη να ανοιξω αλλο θεμα και να το σχολιασω....

    αλλα ο απο μηχανης θεος ORFEASMIRSINIS με προλαβε!!!


    jorge
    20.09.2012, 19:09

    Δες τα bold:

    ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΕΛΟΥΣ

    Το MusicHeaven παρέχει στους χρήστες του υπηρεσίες μελών, κατόπιν αποδοχής των όρων χρήσης του δικτυακού τόπου και ολοκλήρωσης της διαδικασίας καταχώρησης των στοιχείων τους. Μόλις ο επισκέπτης/χρήστης ολοκληρώσει τη διαδικασία εγγραφής που έχει ορίσει το MusicHeaven, θα παραλάβει ένα προσωπικό κωδικό (password) πρόσβασης και το όνομα χρήστη (user name) που ο ίδιος θα έχει ορίσει. Τα μέλη παραμένουν αποκλειστικά υπεύθυνα για όλες τις πράξεις που διενεργούνται υπό τον προσωπικό κωδικό πρόσβασης, το όνομα χρήσης και γενικότερα τον λογαριασμό τους (user account). Τα μέλη συμφωνούν να ειδοποιούν άμεσα το MusicHeaven για οποιαδήποτε μη εξουσιοδοτημένη χρήση του λογαριασμού τους και οποιαδήποτε γενόμενη ή/και πιθανή παραβίαση ασφάλειας. Επίσης, τα μέλη ευθύνονται αποκλειστικά για την προσεκτική χρήση του λογαριασμού τους και την τυπική έξοδο τους από τον λογαριασμό τους στο τέλος κάθε χρήσης (Logout). Τέλος, τα μέλη υποχρεούνται στην τήρηση ενός (1) και μόνο προσωπικού λογαριασμού. Σε περίπτωση δημιουργίας παραπάνω λογαριασμών από το ίδιο μέλος και εφόσον διαπιστωθεί χρήση ψευδών στοιχείων με σκοπό την οποιουδήποτε είδους παραπλάνηση των υπολοίπων χρηστών/μελών, το MusicHeaven έχει το δικαίωμα να προβεί σε προσωρινή ή μόνιμη διακοπή της λειτουργίας μέρους ή όλων των λογαριασμών του χρήστη.


    mary_omikron
    20.09.2012, 19:57

    @ Inkve

    Λες αυθαίρετα πράγματα που δεν ευσταθούν για αντιπάθειες ενώ δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις. Ο Loudness είναι ένα από καμμιά δεκαπενταριά nick που χρησιμοποιεί το ίδιο άτομο που το τελευταίο διάστημα υποσκάπτει το ΜΗ. Αν παρακολουθούσες καθημερινά ΟΛΑ τα σχόλια σε ΟΛΑ τα θέματα όπως εγώ θα είχες αντιληφθεί τι συμβαίνει και δεν θα είχες απορία. 

    Εφόσον ενδιαφέρεσαι τόσο πολύ για το ΜΗ  κρίνοντάς με και θεωρώντας ότι από μένα κινδυνεύει και λειτουργώ βάσει αντιπαθιών -αν και στην προκειμένη περίπτωση θα έπρεπε να με επιβραβεύσεις- γιατί δεν αυτοπροτείνεσαι για συντονιστής να προσπαθείς να διατηρήσεις την ηρεμία και την ποιότητα και να γίνεσαι καθημερινά σάκκος του μποξ για τον κάθε Inkve? Aπορία..... 


    -----------------
    Η ανάγκη να έχεις πάντα δίκιο, σφραγίδα ενός χυδαίου πνεύματος.. (Αlbert Camus)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 20-09-2012 20:00 ]


    inkve
    20.09.2012, 20:19

    οι δυο προηγουμενοι λογαριασμοι(spartan-zalemitsa)ηταν μπαναρισμενοι και συνεπως ανενεργοι..

    οποτε στην περιπτωση του voyager δεν υπηρχε ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΣΕ ΤΩΡΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...

    ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΕΣ ΑΤΑΣΤΑΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ...

    ΜΑΙΡΗ,,,

    ΜΕ ΤΟΝ ΣΠΟΙΛΕΡ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ  ΜΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΕΠΑΦΗ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΝ ΟΧΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ....ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΑΡΙΣΤΗΚΑΤΕ ΑΣΧΗΜΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΥΠΟΝΟΜΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΣΑΜΠΟΤΕΡ???

    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΣ ΑΙΧΜΕΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ...ΔΙΟΤΙ Ο YNGWIE ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ...

    ΜΕ ΤΟΝ ΣΠΟΙΛΕΡ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΚΡΙΘΕΙ ΩΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ....ΗΤΑΝ ΕΙΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ...ΔΕΝ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΜΠΑΝ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΠΑΝ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...

    ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ(KATA EME) ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.....ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ....KRINETAI ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ....

    ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ, ΑΔΙΚΟΥ ΜΠΑΝ(ΤΟ ΤΩΡΙΝΟ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ  ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ VOYAGER

    ΑΥΤΑ....ΕΓΩ ΧΩΡΙΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ....ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ....


    ORFEASMIRSINIS
    20.09.2012, 20:29

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 20-09-2012 στις 19:09 έγραψε...

     Τέλος, τα μέλη υποχρεούνται στην τήρηση ενός (1) και μόνο προσωπικού λογαριασμού. Σε περίπτωση δημιουργίας παραπάνω λογαριασμών από το ίδιο μέλος και εφόσον διαπιστωθεί χρήση ψευδών στοιχείων με σκοπό την οποιουδήποτε είδους παραπλάνηση των υπολοίπων χρηστών/μελών, το MusicHeaven έχει το δικαίωμα να προβεί σε προσωρινή ή μόνιμη διακοπή της λειτουργίας μέρους ή όλων των λογαριασμών του χρήστη.



    Να συνάγω λοιπόν οτι ο Loundness μπαναρίστηκε επειδή είχε περισσότερους του ενός λογαριασμούς?


    jorge
    20.09.2012, 20:30

    Inkve, πραγματικά δυσκολεύομαι να σε κατανοήσω και επειδή μάλλον μιλάμε διαφορετική γλώσσα, σου παραθετω το παρακατω.

    Είχε το συγκεκριμένο μέλος μόνο ένα λογαριασμό;

    Όχι.

    Ειχε 3.

    Λέει πουθενά ο κανονισμός για ban, ανενεργούς ή όχι;

    Δεν λέει.

    Άρα ο κανονισμός ισχύει για τους λογαριασμούς, ενεργούς ή ανενεργούς.

    Είχε πάνω από έναν;

    Είχε.

    Άρα τι μου λες;

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 20-09-2012 στις 19:09 έγραψε...

    Τέλος, τα μέλη υποχρεούνται στην τήρηση ενός (1) και μόνο προσωπικού λογαριασμού.


    mary_omikron
    20.09.2012, 20:36

    Κατά την άποψή σου δηλαδή ένα άτομο όπως το περιγράφεις κι εσύ που (ρίξε μια ματιά, καλή όμως στα posts)  κάνει καπάκι 3-4 εγγραφές καθημερινά και κοντράρει σκοπίμως, βρίζει άτομα, λασπώνει χυδαία και χωρίς αντικείμενο, ειρωνεύεται, λοιδωρεί άρθρα και αρθρογράφους, τρολλάρει, μπαχαλεύει το τσατ... υπάρχει περίπτωση ξαφνικά σήμερα να γίνει ένας νορμάλ πόστερ? Κσαι γιατί μιά ολόκληρη κοινότητα πρέπει να ανέχεται την συμπεριφορά του μέχρι να του έρθει η επιφώτιση να αλλάξει τρόπο? Αν είχες δική σου σελίδα θα τον ανεχόσουν επειδή ξέρει να χειρίζεται καλά το γκουγκλ και να δίνει πληροφορίες επί παντός...επί παντός όμως?

    Οντως χωρίζεις στη μέση, αλλά σκέψου μήπως ενα ποσοστό βαραίνει περισσότερο στο ένα ήμισυ. 


    inkve
    20.09.2012, 20:55

    σου απαντησε ο απο πανω jorge.....

    ειχε δυο οχι τρεις λογαριαμους,,,,

    οι 2 μπαναριστηκαν....

    μετα εφτιαξε τον τριτο (voyager)

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΠΡΟΣ ΧΡΗΣΗ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ....

    ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ,,,,,,ΤΗΝ ΧΑΣΑΜΕ???


    mary_omikron
    20.09.2012, 21:04
    Inkve θα ήθελες να μου πεις την γνώμη σου τι σημαίνει για σένα το ban? Και επίσης γιατι ένα άτομο που δέχεται ban ξαναμπαίνει σε μια κοινότητα που τον απέβαλε? Ποιός κατά την άποψή σου ο σκοπός του?
    loukas76gr
    20.09.2012, 21:52

    BassBoost, μάλλον εσύ μπέρδεψες τον εαυτό σου με τον Ναπολέοντα, κάποιον Imperator, έναν περιπτερά της γειτονιάς μας και με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας... και η φιλοδοξία σου μεγαλώνει... όπως δήλωσες.

    Όπως επίσης και ο Spartan, μπερδεύτηκε με μία Δήμητρα-Ζαλεμίτσα, γυναικάρα με πολλά προσόντα, που στέλνει αγοράκια σαν κι εμένα να κλαφτώ στις καλύτερες μου φίλες, όπως μου είχες πει. Τελικά, δεν μου είπες, εσύ σε ποια φίλη σου κλάφτηκες τελευταία;

    Ρε άντε προσγειωθείτε, γιατί δε σας βλέπω καλά...

    Η Μαίρυ γνωρίζει πολύ καλά τι είναι μέσα στην κοινότητα και ορθώς το πράττει, εν ονόματι των άλλων μελών. Η σιωπή των υπόλοιπων τη δικαιώνει... εσάς σας απαξιώνει, γιατί έχει σιχαθεί να μπαχαλοποιείτε κάθε κατάσταση εδώ μέσα.


    mary_omikron
    20.09.2012, 21:58
    Κόβει το μάτι σου Λούκυ, δικαίως η πρόταση λοιπόν :) :)
    jorge
    20.09.2012, 22:56

    Παράθεση:

    Το μέλος inkve στις 20-09-2012 στις 20:55 έγραψε...

    σου απαντησε ο απο πανω jorge.....

    ειχε δυο οχι τρεις λογαριαμους,,,,

    οι 2 μπαναριστηκαν....

    μετα εφτιαξε τον τριτο (voyager)

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΠΡΟΣ ΧΡΗΣΗ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ....

    ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ,,,,,,ΤΗΝ ΧΑΣΑΜΕ???



    Ναι, την χάσαμε και μας την βρήκες εσύ ρε inkve. Να 'σαι καλά. Ευχαριστώ που μου μαθαίνεις τους κανονισμούς που έγραψα.

    Bassboost φιλάκια.


    inkve
    20.09.2012, 23:17

    βρηκες παλι πατημα να ειρωνευτεις και να την κανεις "δια του αραβωνος"...

    γνωστη τακτικη...δεν μπορεις να απαντησεις σε κατι τοσο προφανες και αρχιζεις τις τριπλες...

    οχι δεν σε αφηνω.....ρε....

    ειχε δυο λογαριασμους που μπαναριστηκαν???

    ναι ειχε,,,

    ανενεργοι και αχρηστοι?

    ναι...

    τοτε ο τελευταιος λογαριασμος γιατι να γινεται προσθεση στους αλλους δυο?επειδη σε συμφερει προφανως...

    αλλο ομως το συμφερον μας...και αλλο το τι στεκει...


    στους κανονισμους που εγραψες ξεχασες να γραψεις για ανενεργους η ενεργους λογαριασμους.....

    οποτε εκει μπαινει η κοινη λογικη.....και απο την στιγμη που ενας λογαριασμος ειναι ανενεργος και εκτος λειτουργιας δεν λογιζεται σαν τετοιος....

    οποτε 3-2=1....

    παραδεξου ηταν λαθος...

    παραδεξου οτι ειστε προκατηλειμενοι με τον voyager.....και εγω σου λεω καλα κανετε γιατι δικαιωματα ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ εδωσε....αλλο ομως αυτο...και αλλο να τον μπαναρουμε ακομα και οταν ΜΙΛΑΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....αυτο ειναι ανανδρο....


    jorge
    20.09.2012, 23:49

    Παράθεση:

    Το μέλος inkve στις 20-09-2012 στις 23:17 έγραψε...

    απο την στιγμη που ενας λογαριασμος ειναι ανενεργος και εκτος λειτουργιας δεν λογιζεται σαν τετοιος....

    Μα μόνος σου το λες:

    Ανενεργός λογαριασμός. Παραμένει λοιπόν λογαριασμός.


    inkve
    21.09.2012, 01:08

    ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ....

    ΑΠΟΜΟΝΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΔΙΝΩΝΤΑΣ ΤΗΣ ΑΛΛΟ ΝΟΗΜΑ....ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ....

    ΕΝΑΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ....ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ""ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ""ΠΡΟΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΡΑΞΕΙ Η ΝΑ ΠΑΡΑΒΕΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΕΝΟΣ ΦΟΡΟΥΜ...

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ 2 ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ...ΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΕΝΑΣ ΤΡΙΤΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΚΕΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΡΕΙΣ Η ΔΥΟ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ!!!

    ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ Ο VOYAGER ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕ...ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ...ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ BAN ΗΤΑΝ ΑΔΙΚΟ


    ORFEASMIRSINIS
    21.09.2012, 01:11

    ... και το Ban του Loudness, επίσης!


    jorge
    21.09.2012, 01:22

    Ξαναπαραθέτω τον κανονισμό:

    Τέλος, τα μέλη υποχρεούνται στην τήρηση ενός (1) και μόνο προσωπικού λογαριασμού.

    Παράθεση:

    Το μέλος inkve στις 21-09-2012 στις 01:08 έγραψε...

    ΕΝΑΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ....ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ""ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ""ΠΡΟΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΡΑΞΕΙ Η ΝΑ ΠΑΡΑΒΕΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΕΝΟΣ ΦΟΡΟΥΜ...

    Μιλάει ο κανονισμός περί κάποιου κινδύνου;

    Όχι.

    Λέει οτι μπορείς να έχεις έναν μόνο λογαριασμό. Άρα τι νόημα έχει αυτό που γράφεις;

    Παράθεση:

    Το μέλος inkve στις 21-09-2012 στις 01:08 έγραψε...

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΚΕΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΡΕΙΣ Η ΔΥΟ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ!!!

    Λέει ο κανονισμός κάτι για "συγχρόνως";

    Παράθεση:

    Το μέλος inkve στις 21-09-2012 στις 01:08 έγραψε...

    ΩΣ ΠΡΟΣ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ Ο VOYAGER ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕ...ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ...

    Συμφωνώ, αλλά ποιός μίλησε περί προσβολής; Έφυγε γιατί έχει ήδη 2 λογαριασμούς.

    Και να σας πω κάτι τελευταίο ρε παιδιά; Υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα που έγιναν ban και είχαν το φιλότιμο να μας στείλουν ένα μήνυμα και πολιτισμένα να εκφράσουν την αντίθεσή τους. Μετά, αφού λύθηκε πολιτισμένα το ζήτημα, έγιναν ξε-ban.

    Αλλά απ' οτι φαινεται, υπάρχουν κάποιοι που απλά θέλουν ΠΑΝΤΟΥ και ΠΑΝΤΑ να κάνουν ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.

    Καλά κάνουν, απλά εδώ μέσα αυτό δεν επιτρέπεται. Ας πάνε σε πιο ελεύθερους χώρους.


    ORFEASMIRSINIS
    21.09.2012, 01:39

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 21-09-2012 στις 01:22 έγραψε...

    .

    Και να σας πω κάτι τελευταίο ρε παιδιά; Υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα που έγιναν ban και είχαν το φιλότιμο να μας στείλουν ένα μήνυμα και πολιτισμένα να εκφράσουν την αντίθεσή τους. Μετά, αφού λύθηκε πολιτισμένα το ζήτημα, έγιναν ξε-ban.

    Αλλά απ' οτι φαινεται, υπάρχουν κάποιοι που απλά θέλουν ΠΑΝΤΟΥ και ΠΑΝΤΑ να κάνουν ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.

    Καλά κάνουν, απλά εδώ μέσα αυτό δεν επιτρέπεται. Ας πάνε σε πιο ελεύθερους χώρους.



    Σύμφωνοι, δικό σου το μαγαζί, δημιούργημά σου, ό,τι θέλεις κάνεις. Θέλω να μάθω όμως και συγνώμη για την επιμονή μου, ο Loudness διεγράφη λόγω διπλοκατάστασης ( ταυτόχρονης ή ανενεργής)  ή λόγω κόντρας με συγκεκριμένο μέλος?

    Αν μπορεί κάποιος, ας μου απαντήσει


    mary_omikron
    21.09.2012, 02:00
    # 4