ελληνική μουσική
    795 online   ·  210.833 μέλη

    Stairway to (Music) Heaven !! Sites με link προς το MH

    vouliakis
    29.10.2005, 19:16
    Quote:

    Το μέλος gate στις 29-10-2005 στις 17:18 έγραψε:

    To musicheaven μας προστέθηκε και στα links του site του Κεντρικού Ωδείου






    jorge
    16.11.2005, 13:17
    Ευχαριστούμε και τα sites:

    okafenes.gr
    ieropsaltis.com
    ¶ρωμα Ελλάδας

    που τοποθέτησαν link προς το MusicHeaven στις σελίδες τους
    gate
    23.01.2006, 15:43
    To musicheaven μας και στη σελίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Εκπαιδευτικών Μουσικής Δημόσιας Εκπαίδευσης ΠΕΕΜΔΕ
    istoxastis
    09.02.2006, 11:23
    Στου www.aeolos.net τα "αγαπημένα" o Music Heaven.
    Στα αγαπημένα sites του αξιόλογου www.aeolos.net, απο σήμερα και ο μουσικός μας παράδεισος
    nightowl
    11.07.2006, 20:20
    Το musicheaven μοναδικό site σχετικό με μουσική στα links του ανανεωμένου www.alexiou.gr.
    Μπράβο!!!
    jorge
    11.07.2006, 20:30
    Μεγάλη μας τιμή, ευχαριστούμε Χαρούλα.

    ΥΓ. Πολύ όμορφο το νέο layout
    tolaruba
    30.07.2006, 15:48
    Στο pathfinder υπαρχουν πολλα clubs που εχουνε το musicheaven στα links τους.Ειναι αρκετα και δε μπορω να τα γραψω ολα!!
    jorge
    20.09.2006, 02:00
    Ευχαριστούμε τον Δίεση 101.3 που μας έχει βάλει στα links του και μάλιστα στην κορυφή

    http://www.musicheaven.gr/html/index.php
    Ενα ενδιαφέρον portal που περιέχει τα πάντα γύρω από τη μουσική... νέα, δισκογραφία, βιογραφίες, συνεντεύξεις, στέκια. Ελέγξτε τις αγγελίες, ψηφίστε στη δημοσκόπηση και λάβετε μέρος στις συζητήσεις του forum.

    http://www.diesi.gr/pages.php?pageID=16&langID=1
    theotita
    04.10.2006, 13:47
    Φυσικά στην αναζήτηση για μουσική κ.α. στο altavista, www.thelo.gr (music-general information) και στο προσωπικό μου blog (εκτώς ΜΗ) ένα link.
    uNick
    04.10.2006, 14:20
    Από την 15η Αυγούστου 2006 (σύμφωνα με τη σελίδα), το MusicHeaven συμπεριλαμβάνεται και στην Βικιπαίδεια.

    theotita
    04.10.2006, 14:56
    ... και στο mic.gr
    vasilis23
    04.10.2006, 14:56
    Μπραβο και ξανα....ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!
    esta
    17.07.2007, 16:52
    Μας πέτυχα και στη σελίδα της κοιλάδας των τεμπών:
    www.koiladatwntempwn.gr
    στην κατηγορία ηλεκτρονικά μουσικά περιοδικά
    Termite
    12.08.2007, 13:13
    Και εδώ και μια εβδομάδα στο www.termite.gr
    theotita
    15.01.2008, 19:32
    Πρόσφατα δημιουργήθηκε γκρουπ musicheaven στο hi5. Δεν ξέρω αν μετράει...
    despinakontogianni
    08.02.2008, 00:41
    alkyoni
    23.04.2008, 22:47

    Γεια σας!
    Πριν λιγες μερες, εντοπισα με χαρα να περιλαμβανεται και το Radio MusicHeaven μεταξυ αλλων σταθμων με internet radio απο την Ελλαδα.

    Το site ειναι: http://www.e-radio.gr/locations/internet.asp και το streaming εχει πολυ καλο ηχο!!! {#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.yes}

    Νομιζω ομως οτι ειναι λαθος η περιγραφη "alternative selection" kai "Rock and Oldies" που εχουν βαλει σαν "ταυτοτητα" της μουσικης που παιζει το Radio MusicHeaven... (ok , λεπτομερεια θα μου πειτε, απλα το επισημαινω...)
    Ενα ακομα μικρο λαθακι που ειδα, ειναι το λουλουδι του "MH".... το εχουν σε ασπρο φοντο και οχι σε μαυρο με αστερακια!!!{#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.biggrin}
    Ενταξει ολα καλα...ευχαριστουμε και το e-radio.gr {#emotions_dlg.thumbup}

     


    COUSTEAU
    24.04.2008, 09:09

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 23-04-2008 στις 22:47 έγραψε...

    Γεια σας!
    Πριν λιγες μερες, εντοπισα με χαρα να περιλαμβανεται και το Radio MusicHeaven μεταξυ αλλων σταθμων με internet radio απο την Ελλαδα.

    Το site ειναι: http://www.e-radio.gr/locations/internet.asp και το streaming εχει πολυ καλο ηχο!!! {#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.yes}

    Νομιζω ομως οτι ειναι λαθος η περιγραφη "alternative selection" kai "Rock and Oldies" που εχουν βαλει σαν "ταυτοτητα" της μουσικης που παιζει το Radio MusicHeaven... (ok , λεπτομερεια θα μου πειτε, απλα το επισημαινω...)
    Ενα ακομα μικρο λαθακι που ειδα, ειναι το λουλουδι του "MH".... το εχουν σε ασπρο φοντο και οχι σε μαυρο με αστερακια!!!{#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.biggrin}
    Ενταξει ολα καλα...ευχαριστουμε και το e-radio.gr {#emotions_dlg.thumbup}

     



    ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ Η PIZZICARELA ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΞΟΧΗΝ ROCK ΚΟΜΜΑΤΙ ME ALTERNATIVE ΕΠΙΡΟΕΣ!!!!{#emotions_dlg.rockon}ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!


    kithara-woman
    24.04.2008, 23:57

    Και στο in.gr στον κατάλογο του,στην κατηγορία-->τέχνες,πολιτισμός-->μουσική.

    Γράφει:Musicheaven.

    Μουσική ελληνική πύλη. Άρθρα, δισκογραφία, διδασκαλία μουσικής, ποιήματα, στίχοι, forum, chat, βάση δεδομένων τραγουδιών.

    Ευχάριστα όλα αυτά!Για κάποιον που ασχολείται με μουσική ή απλά αγαπάει τη μουσική,είναι χρήσιμες οι παραπομπές σε site που έχουν τόσα θέματα.{#emotions_dlg.walkman}


    catherine91
    25.04.2008, 16:17

    Παράθεση:

    Το μέλος theotita στις 15-01-2008 στις 19:32 έγραψε...

    Πρόσφατα δημιουργήθηκε γκρουπ musicheaven στο hi5. Δεν ξέρω αν μετράει...

    Σε ποια κατηγορία θα το βρω;;; Ψάχνω, αλλά δεν το βρίσκω....θέλω να γίνω μελος!!!!!