ελληνική μουσική
    786 online   ·  210.833 μέλη

    Επιστολή Χρύσας Δημουλίδου προκαλεί ΣΟΚ!!!!!!

    bpetros
    31.10.2012, 20:38
    Ποιός έκλ@σε ρε παιδιά ??? Κάτι μου μύρισε!
    versous1
    29.12.2012, 14:48

    Είστε όλοι άσχετοι και ειρωνικοί εγώ πούλησα το παπί  μου και αγόρασα όλα τα βιβλία της περιζήτητης συγγραφέως. τώρα ψάχνω για παραλία να τα διαβάσω. 


    inkve
    29.12.2012, 17:55

    ενταξει η "συγγραφεας"ειναι για την αρενα με τα λιονταρια δεν το συζηταω...

    ομως εχω να σχολιασω δυο πραγματα....

    1)η "συγγραφεας"ειναι μπεστ σελλερ....σε κανει να αναρωτιεσαι γιατι ενω τρωει κραξιμο ταυτοχρονα πουλαει....η απαντηση ευκολη..ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ....οποτε μαλλον πρεπει να αναρωτηθειτε για την "ποιοτητα"του αναγνωστικου κοινου της εν λογω συγγραφεως ...

    φαινεται να ανερχεται σε αρκετες χιλιαδες διοτι μπορει να μην γνωριζω στις ποσες χιλιαδες πωλησεις ενα βιβλιο γινεται μπεστ σελλερ αλλα ομως αποτι διαβαζω ΟΛΑ τα βιβλια της μπεστ σελλερ ειναι....που σημαινει οτι ο αριθμος των αναγνωστων της αυξηθηκε κιολας βιβλιο με βιβλιο....

    μπορει το συγγραφικο της εργο να ειναι ανθρακας...αλλα δεν πιεσε και κανεναν να παει να το αγορασει....το κοινο απο μονο του πηγαινε...που σημαινει??Ο ΑΝΘΡΑΚΑΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΜΕΤΑΛΛΟ!!!.

    ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΥΞ ΛΑΞ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΗΛΑΔΗ...

    2)μου κανει τρομερη εντυπωση πως καποιος κοσμος που τοσο σθεναρα μαχεται υπερ των πνευματικων δικαιωματων οποιασδηποτε μορφης στην προκειμενη περιπτωση δεν σχολιαζει ουτε σε μια γραμμη τα θιγμενα πνευματικα δικαιωματα της δημουλιδου

    ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΙΔΙΕΣ

    ετσι απλα για να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη δηλαδη......


    tallos
    30.12.2012, 00:06
    σωστος
    Hastaroth
    30.12.2012, 08:25

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 28.10.2012, 18:34 έγραψε...

    Τα όσα λέει περί πνευματικών δικαιωμάτων ναί μέν είναι σωστά,αλλά άν φρόντιζε να είναι πιό μετριόφρων και να μήν υπερτιμά τον εαυτό της θα την αντιμετωπίζαμε με μεγαλύτερη σοβαρότητα.

    Αυτά έγραψα τότε σχολιάζοντας τα όσα λέει η κα Δημουλίδου γιά τα θιγόμενα πνευματικά της δικαιώματα.

    Προφανώς αυτό που ενοχλεί στα γραφόμενά της δέν είναι το τί λέει,αλλά πώς το λέει.Και αυτό τράβηξε την προσοχή τών σχολιαστών εδώ.


    inkve
    01.01.2013, 13:00

    hastaroth ειχα διαβασει τα μηνυματα σου...δεν εννοουσα εσενα..