ελληνική μουσική
    574 online   ·  210.830 μέλη

    Κυριακή 24-4. Συνάντηση σε κουτουκάκι !

    Desmar
    24.04.2005, 14:56
    Καλησπέρα σε όλους!!!

    ...και επειδή είναι Κυριακή ... καλή μέρα για φαγητό ... μουσικούλα ... και παρείτσα λέμε να τα πιούμε και να τα φάμε σε κουτουκάκι μικρό και συμπαθητικό στα Β. Προάστεια.

    Είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε αν θέλετε και μπορείτε.
    Θα βρεθούμε κατά τις 10:00 το τραπέζι είναι στο όνομα Music Heaven.

    To κουτούκι είναι στο Μαρούσι, Βασιλίσσης Σοφίας (όπως μπαίνουμε μέσα από το Μαρούσι) πολύ κοντά στο Δημαρχείο, δίπλα στα HONDOS και λέγεται ΑΣΒΕΣΤΟΛΑΚΚΟΣ

    Μπορείτε να δηλώνετε συμμετοχές μέχρι τις 7:00 για να υπολογίσουμε τραπέζι. Μέχρι στιγμής έχουν δηλώσει συμμετοχή οι:

    - Desmar + 1
    - GL
    - Booster
    - Soulesome
    - Manblaz
    - kifa
    - orfeus
    - Hastaroth

    - jorge + 1 (?)
    - aggelina (?)
    - nefos (?)





    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 25-04-2005 00:50 ]
    GL
    24.04.2005, 17:19
    Αντε να διασκεδασουμε λιγο και εμεις οι εργαζομενοι του παρασκευοσαββατου!!!

    tetraktis
    24.04.2005, 19:58
    Παιδάκια εάν όλα έρθουν κατ' ευχήν, εγώ η πυξίδα μου (και ο Θεός βοηθός) θα είμαστε εκεί κατά τις έντεκα.


    Υ.Γ. Αν αργήσω φάτε...
    Iphigenia
    24.04.2005, 23:14
    Αυτό κι αν ήταν της 'τελευταίας στιγμής' Δηλαδή δεν μπορεί να λείψει κανείς πάνω από 5-6 ώρες από το site γιατί χάνει όλες τις εξελίξεις.

    Δεν πειράζει παιδιά, εσείς να στε καλά. Καλή μάσα και καλό χαβαλέ (όπως πάντα).




    jorge
    25.04.2005, 00:45

    GL
    25.04.2005, 04:29
    πολλα θα ηθελα να πω
    γι'αυτο εδω το βραδυ
    αλλα δεν εχω λογια για να βρω
    εδω μες το σκοταδι

    αυτη τη στιγμη που γραφω ειμαι σε internet cafe στο Χαλανδρι μαζι με τα παιδια...τον ορφεα,τον σταυρο,τον κωστα,τον μανωλη,την δεσποινα,την ποπη,τα παιδια κατω συζητουν και εγω πανω γραφω!!!!

    τοσα μα τοσα ομορφα
    θα ηθελα να γραψω
    αλλα δεν εχω ορεξη
    την δεσποινα να κραξω!!!

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχ!!!!!!!!!!

    nefos
    25.04.2005, 04:50
    ζηλεύω...αναφορά παρακαλώ!!!
    Orfeus
    25.04.2005, 05:14
    Τώρα έφτασα στο σπίτι...

    Πάω να φτιάξω καφέ για να μην ....κοιμηθώ!!!


    kifa
    25.04.2005, 05:42
    Να μαι κι εγώ....

    1. την επόμενη φορά να πάμε σε μαγαζί με μικροφωνική... ( είμαι και ψωνάρα...πως να το κανουμε??? ... πλάκα κάνω...)...
    2. Ο booster έχει καταπληκτική φωνή...( από την Κέρκυρα και δεν θα είχε..?? )..
    3. Orfeus δεν πιστεύω να ξέχασες το λουλούδι ?? ( σημειωτέον δεύτερο εντός λίγων εβδομάδων εεε ;;; )...
    4. Πατατούλα μου ??? Την άλλη φορά θα πάρουμε μόνο πατάτες, οκ? ( και άσε τους άλλους να κοιτάνε, εμείς θα φάμε πάντως, χιχιχι )...
    5. Αλμπέρτο, μην τρως τόσο πολύ ψωμί...θα φουσκώσεις....( καλύτερα για να φάμε οι υπόλοιποι περισσότερο...)...
    6. Μάνο...με έχεις καταντήσει αλκοολικό...( όλο γεια μας και γεια μας...χικ..)...
    7. Κατερίνα...αν και όχι μέλος - πιστεύω να γίνεις σύντομα...- σε βαφτίζω Νοσοκόμο του ΜΗ ( αυτά τα αναβράζοντα με σώσανε....)...
    8. GL την επόμενη φορά υπόσχομαι να υπάρχει πιάνο γιατί ένιωθα...μόνος...( με μελόντικα συμβιβάζεσαι??? )....
    9. Σταύρο...τι σημαίνει Ναβουχοδονόσορας???? ( εδώ σε θέλω κάβουρα...)..
    10. Δέσποινάκι...τελικά βρήκαμε τη λύση...θα σε νυστάζουμε και δεν θα μιλάς...πολύ...( τα χαιρετισματά μου στην...προϊσταμένη σου...χιχιχι)...


    Όσο για τους υπόλοιπους που δεν ήρθατε....

    Την επόμενη φορά ( και δεν βάζω τελεία )


    KRITIKOS
    25.04.2005, 06:06
    παιδια εμαθα οτι περασατε καλα....την αλλη φορα δεν πρεπει να λειψω...λοιπον ναβουχοδονοσορας η καπως ετσι λεγεται το μεταφορικο μεσον που ειχε ο νιο στο matrix 3....!!!!
    Orfeus
    25.04.2005, 09:49
    Όλα είναι ....διαδόσεις!!!!

    Desmar
    25.04.2005, 11:05
    Quote:

    Το μέλος Iphigenia στις 24-04-2005 στις 23:14 έγραψε:

    Αυτό κι αν ήταν της 'τελευταίας στιγμής' Δηλαδή δεν μπορεί να λείψει κανείς πάνω από 5-6 ώρες από το site γιατί χάνει όλες τις εξελίξεις.

    Δεν πειράζει παιδιά, εσείς να στε καλά. Καλή μάσα και καλό χαβαλέ (όπως πάντα).









    Ιφιγένεια ..... άσε μας βρε παιδί μου ένα τηλέφωνο να μπορούμε να επικοινωνούμε μαζί σου στα έκτακτα περιστατικά ...
    Desmar
    25.04.2005, 11:07
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 25-04-2005 στις 00:45 έγραψε:







    ...εμείς .................................να δεις....

    αλλά εσύ να'σαι καλά!!!
    Desmar
    25.04.2005, 11:18
    Quote:

    Το μέλος kifa στις 25-04-2005 στις 05:42 έγραψε:

    Να μαι κι εγώ....

    6. Μάνο...με έχεις καταντήσει αλκοολικό...( όλο γεια μας και γεια μας...χικ..)...
    7. Κατερίνα...αν και όχι μέλος - πιστεύω να γίνεις σύντομα...- σε βαφτίζω Νοσοκόμο του ΜΗ ( αυτά τα αναβράζοντα με σώσανε....)...
    10. Δέσποινάκι...τελικά βρήκαμε τη λύση...θα σε νυστάζουμε και δεν θα μιλάς...πολύ...( τα χαιρετισματά μου στην...προϊσταμένη σου...χιχιχι)...


    Όσο για τους υπόλοιπους που δεν ήρθατε....

    Την επόμενη φορά ( και δεν βάζω τελεία )







    Καλημέρα και καλή εβδομάδα ... δεν σας είπα πριν αλλά ακόμα ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩ ... zzzzzzzzzz

    Καθόλου ΔΕΝ ήθελες Κώστα να σου τσουγκρίζει ο Μάνος ΠΡΑΓΜΑΤΙ ... χμμμμμμ.....

    Αλήθεια η ... Κατερίνα ποιά ήταν???? Δεν την πρόσεξα ...

    Αν και νύσταξα (αυτό είναι αλήθεια ...) -παράλογο βέβαια από πλευράς μου στις 5 το πρωί- ΠΟΙΟΣ σου είπε ότι ΔΕΝ μίλαγααααααααα

    χαχαχαχα ... και ενώ εσύ ΚΟΙΜΑΣΑΙ εγώ ΔΟΥΛΕΥΩ ... να της δώσω και φιλάκια?????

    Ήταν όμορφα χθες ΨΩΝΑΡΑ... (...ο άνθρωπος έπρεπε να σε ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ για να πάρει ΠΙΣΩ την κιθάρα του και να φύγει ... ΝΤΡΟΠΗ ΠΙΑ!!!! ) )
    Desmar
    25.04.2005, 11:25
    Όμορφα ήτα χθες έ παιδάκια????

    Ήταν αισθητή η απουσία όσων ΔΕΝ τα κατάφερα τελικά να έρθουν ... ήταν όντως "της τελευταίας στιγμής" ...

    Παρόλα αυτά ... φάγαμε αρκετά ... ήπιαμε περισσότερα ... τραγουδήσαμε ... μέχρι που μας έδιωξαν ... χαχαχαχα .... μετά πήγαμε σε άλλο μαγαζί με "μικροφωνική" για τον Κώστα μας και καταλήξαμε σε καφέ κάνοντας φιλοσοφικές συζητήσεις ...

    Όπως και να έχει το παρεάκι είχε κέφι κέφι κέφι ... και καλή διάθεση!!!

    Πότε είναι η επόμενη συνάντηση είπαμε?
    MariannaP
    25.04.2005, 11:30
    Κάποτε οι συναντήσεις του ΜΗ κανονίζονταν κάθε 3-4 μήνες...
    Τώρα οι συναντήσεις κανονίζονται κάθε 3-4 ημέρες...
    Τις δε τελευταίες ημέρες οι συναντήσεις έχουν γίνει καθημερινό φαινόμενο...
    Ποιό να είναι άραγε το επόμενο βήμα;;; Μήπως να συγκατοικήσουμε, χε χε

    Τώρα θα πρέπει να γράψω μια δικαιολογία γιατί δεν ήρθα εχθές;
    Δεν θα πω ψέματα ότι δεν μπόρεσα κτλ... απλά επέλεξα να περάσω κάπως διαφορετικά χθες το βράδυ και δεν το μετάνιωσα καθόλου! Ευχαριστώ όλους τους υπέροχους ανθρώπους που ήταν μαζί μου και το κοριτσάκι με την υπέροχη φωνή που με έκανε να δακρύσω από συγκίνηση!!!

    Οσο για τα Βόρεια Προάστια (αν μου επιτρέπεται μετά το χθεσινό ατόπημα) έχω κι εγώ να κάνω μια ένσταση
    Παιδάκια, ο καιρός είναι υπέροχος... γιατί δεν πάμε και λίγο προς θάλασσα μεριά;;;
    KIT_KAT
    25.04.2005, 11:33
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 25-04-2005 στις 11:30 έγραψε:

    Ποιό να είναι άραγε το επόμενο βήμα;;; Μήπως να συγκατοικήσουμε, χε χε




    Ωχ!! Ασ'το...
    Έχω κακή εμπειρία
    xristos
    25.04.2005, 12:42
    Θα σκίσω τα πτυχία μου;;;; Και Μαρούσι;;; Το κέρατό μου. Τηλέφωνα δεν χρησιμοποιείτε στον πλανήτη τούτο;; Jorge, μ' ακούς;;; Μαρούσι ήμουνα εχθές!
    jorge
    25.04.2005, 12:48
    Jorgitto ακούει, αλλά ντεν ήταν κτές! Και αυτός το ματε αργκά βράντι!
    Κρίστο Σιντερένιο!
    xristos
    25.04.2005, 12:56
    Ρε απατεώνα, πως το έμαθες αργά το βράδυ, και σε έχουν δηλώσει ταυτόχρονα στα ονόματα που συμμετέχουν;;;