ελληνική μουσική
    592 online   ·  210.830 μέλη

    Κυριακή 24-4. Συνάντηση σε κουτουκάκι !

    MariannaP
    25.04.2005, 13:04
    Ρε παιδιά πείτε στον άνθρωπο την αλήθεια...
    Ακου Χρήστο... τα παιδιά νόμιζαν ότι θα πήγαινα κι εγώ, γι αυτό δε σε φωνάξανε! Δες το σαν ένδειξη ενδιαφέροντος και πράξη καλής θελήσεως από το Music Heaven προς εσένα
    Οταν είδαν ότι τελικά δεν θα πήγαινα, ήταν ήδη αργά για να σου το πούνε, χι χι

    ΥΓ: Κύριε Γουλού, εμάθα ότι είχατε φέρει κάτι φωτογραφίες εχθές...
    Desmar
    25.04.2005, 13:18
    Quote:

    Το μέλος xristos στις 25-04-2005 στις 12:56 έγραψε:

    Ρε απατεώνα, πως το έμαθες αργά το βράδυ, και σε έχουν δηλώσει ταυτόχρονα στα ονόματα που συμμετέχουν;;;





    ...τον έχουμε βάλει με ερωτηματικό ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΑ πιστεύοντας ότι θα καταφέρουμε να επικοινωνήσουμε μαζί του έγκαιρα ... και ελπίζοντας να μας πει ναι ...

    α...το είχαμε αναφέρει και σε chat το Σάββατο αν δεν κάνω λάθος ... επίσημα όμως το διάβασε στο forum μια που δεν καταφέραμε να τον βρούμε ούτε στο τηλέφωνο ...
    manblaz
    25.04.2005, 13:34
    Quote:

    Το μέλος xristos στις 25-04-2005 στις 12:42 έγραψε:

    Θα σκίσω τα πτυχία μου;;;; Και Μαρούσι;;; Το κέρατό μου. Τηλέφωνα δεν χρησιμοποιείτε στον πλανήτη τούτο;; Jorge, μ' ακούς;;; Μαρούσι ήμουνα εχθές!





    Καλα ρε χρήστο από πισω μας εχεις πάρει ενα ολοκληρο ΣΚ και δεν μπορεις να μας βρεις?????

    Οσο για τον πλανητη αυτον, μαλλον χρησιμοποιουν τηλεφωνα (αν εχουν βεβςια το καταλληλο αριθμο)....
    manblaz
    25.04.2005, 13:36
    Κωστή, τι λες να πας να εργαστεις στο κουτουκακι?????Θα κανεις υπεροχο ντουετο με τον μαέστρο .....

    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: manblaz on 25-04-2005 13:42 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: manblaz on 25-04-2005 13:44 ]
    manblaz
    25.04.2005, 13:38
    Καλα ρε κωστη γραψε και εναν καλο λογο και για την Αφροδιτη!!!!!


    Συνέχισε να προσπαθείς, χάνει μόνο όποιος σταματάει...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: manblaz on 25-04-2005 13:43 ]
    Desmar
    25.04.2005, 13:41
    Quote:

    Το μέλος manblaz στις 25-04-2005 στις 13:36 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος kifa στις 25-04-2005 στις 05:42 έγραψε:
    [i]
    6. Μάνο...με έχεις καταντήσει αλκοολικό...( όλο γεια μας και γεια μας...χικ..)...
    7. Κατερίνα...αν και όχι μέλος - πιστεύω να γίνεις σύντομα...- σε βαφτίζω Νοσοκόμο του ΜΗ ( αυτά τα αναβράζοντα με σώσανε....)...








    Καλα ρε Κωστή, αν ειναι να γινεις και εσυ νονος, τοτε δεν σου ξαναλεω στην υγεια μας.....Ακου εκει ολοκληρη Αφροδίτη να την μετονομασεις σε Κατερινα....

    [/I]



    Τελευταία Μανώλη, ο Κώστας μας αντιμετωπίζει ένα σοβαρότατο πρόβλημα με τα ονόματα μήπως τελικά είναι φρόνιμο να κόψει το αλκοόλ????? χικ ... χικ ... χικ ... λένε ότι αποδυναμώνει την μνήμηηηηηηηηη



    Booster
    25.04.2005, 13:56
    Βρε παιδάκια η κοπέλλα που ήτανε μαζί με τον Ορφέα, Κατερίνα δεν ήτανε; Άλλη η Αφροδίτη άλλη η Κατερίνα. Το λέω γιατί τις είδα πριν πιούμε τα κρασάκια, οπότε δεν παίζει να τάβλεπα διπλά.


    KIT_KAT
    25.04.2005, 14:10
    Εγώ, μια φορά, δεν ήμουν.

    Υπάρχει κι άλλη Κατερίνα;;;
    Desmar
    25.04.2005, 14:21
    Quote:

    Το μέλος Booster στις 25-04-2005 στις 13:56 έγραψε:

    Βρε παιδάκια η κοπέλλα που ήτανε μαζί με τον Ορφέα, Κατερίνα δεν ήτανε; Άλλη η Αφροδίτη άλλη η Κατερίνα. Το λέω γιατί τις είδα πριν πιούμε τα κρασάκια, οπότε δεν παίζει να τάβλεπα διπλά.







    ...Σωστότατος ο Πέτρος ... ΠΑΛΙ

    Αυτή την Κατερίνα έλεγες βρε Κώστα ... και σε παρεξηγήσαμε? ... αλλά ξέρεις τι λένε ... καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα ...

    Τελευταία πάντως ένα προβληματάκι με τα ονόματα το έχεις ...


    MariannaP
    25.04.2005, 14:28
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 25-04-2005 στις 14:10 έγραψε:

    Υπάρχει κι άλλη Κατερίνα;;;





    Σαν και σένα ΚΑΜΙΑ

    Τώρα που είπατε για ονόματα... Σπύροοοοοοοοοο μου πήγες κι εσύ χθες στο κουτούκι;;;
    Orfeus
    25.04.2005, 18:50
    Εγώ ήμουν με .....Κατερίνα;

    Α...ναι!!!! Τάϊζα την ....Πόπη!!!


    manblaz
    25.04.2005, 19:09
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 25-04-2005 στις 18:50 έγραψε:

    Εγώ ήμουν με .....Κατερίνα;

    Α...ναι!!!! Τάϊζα την ....Πόπη!!!







    Τελικα την καταφερες να φαει τίποτα αλλο εκτος απο ΠΑΤΑΤΕΣ?????
    Orfeus
    25.04.2005, 19:12
    Ναι!!!!


    manblaz
    25.04.2005, 19:16
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 25-04-2005 στις 11:30 έγραψε:


    Οσο για τα Βόρεια Προάστια (αν μου επιτρέπεται μετά το χθεσινό ατόπημα) έχω κι εγώ να κάνω μια ένσταση
    Παιδάκια, ο καιρός είναι υπέροχος... γιατί δεν πάμε και λίγο προς θάλασσα μεριά;;;





    Αντε να δω ποτε θα ερθετε......και εχει μια θαλασσα ονειρο.....
    tetraktis
    25.04.2005, 19:31
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 25-04-2005 στις 14:28 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 25-04-2005 στις 14:10 έγραψε:
    [i]
    Υπάρχει κι άλλη Κατερίνα;;;





    Σαν και σένα ΚΑΜΙΑ

    Τώρα που είπατε για ονόματα... Σπύροοοοοοοοοο μου πήγες κι εσύ χθες στο κουτούκι;;;

    [/I]



    Ήμουν, ήμουν, μουρλοκομείίίίίίίίίοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!
    Έγινε ανάστα ο Κύριος (βοήθεια μας μέρες που είναι).
    Παρεπιπτόντως άλλος έπινε, (Πέτρος), άλλος μέθαγε, (Δέσποινα), όλη τη νύχτα μάτια μου στο καφέ καθόσουν δίπλα στην Κατερίνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Άσε που το πρωί βρήκα ένα κατακκόκινο τριαντάφυλλο στο αυτοκίνητο...........

    Μαριάννα μου έμαθα εκτέλεσες εναλλακτική έξοδο. ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ!!!

    Εμείς ξελαριγγιαστήκαμε και τραγουδήσαμε, με καπέλα και χωρίς καπέλα και περάσαμε υπέροχα...
    ο Κώστας ξεδίπλωσε τους Παβαρότιδες που έκρυβε μέσα του, ο Γιώργος το ίδιο, ο Πέτρος ! ! ! μας έπαιξε και κάτι δικό του! ο Μάνος μας πότιζε, ο Άλλος Γιώργος (orfeus) από κιθαρίστας έγινε ντράμερ αλλά επίσης τραγουδούσε τσιφτετέλια στη Δέσποινα, η Αφροδίτη θα γίνει μέλος ύστερα από εκβιασμό για να την ξαναδεχθούμε μιας και πέρασε απίστευτα καλά, και από την άλλη φορά θα πρέπει να κουβαλάω ένα φορητό αρμόνιο για το Γιώργο. (Που να είναι άραγε ο μετασχηματιστής;)
    Νυστάζω ακόμη και ανυπομονώ να ξαναμείνω ξάγρυπνος...

    Iphigenia
    25.04.2005, 19:42
    Quote:

    Το μέλος Desmar στις 25-04-2005 στις 11:05 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος Iphigenia στις 24-04-2005 στις 23:14 έγραψε:
    [i]
    Αυτό κι αν ήταν της 'τελευταίας στιγμής' Δηλαδή δεν μπορεί να λείψει κανείς πάνω από 5-6 ώρες από το site γιατί χάνει όλες τις εξελίξεις.

    Δεν πειράζει παιδιά, εσείς να στε καλά. Καλή μάσα και καλό χαβαλέ (όπως πάντα).









    Ιφιγένεια ..... άσε μας βρε παιδί μου ένα τηλέφωνο να μπορούμε να επικοινωνούμε μαζί σου στα έκτακτα περιστατικά ...

    [/I]



    Σωστή η σκέψη σου Δέσποινα, και όντως τυχαίνει κάποιοι από τη χτεσινοβραδινή παρέα να έχουν το τηλεφωνό μου...

    Χαίρομαι που περάσατε καλά (όχι ότι είχα καμία αμφιβολία), άντε και εις άλλα με υγεία!
    GL
    25.04.2005, 20:25
    Λοιπον ηρθε η ωρα μου και εμενα να πω τις εντιπωσεις μου!!!

    Καταρχην το μαγαζακι αυτο ειναι θυσαυρος.....νομιζεις οτι δεν βρισκεται στα βορεια προαστεια,αλλα καπου στα στενα του Πειραια,παρεα με αυθεντικους ανθρωπους....!!!!

    Μαεστρο Κωστα εδωσες ρεστα....χαραμιζεσαι αγορι μου...αλλα ξερω τι φταιει...αυτα τα αναβραζοντα depon με το κρασακι ηταν ολα τα λεφτα...χεχεχεχεχε....."ΤΟ ΣΚΑΝΑΡΕΙΣ ΤΟ DEPPON??"
    Στην υγεια σου αδερφε μου!!!δεν θελουμε καμια προβα εμεις!!!!

    Ορφεα αγορι μου εσυ φαινοσουν εξω απο τις μπυρες σου και οχι απο τα νερα σου!!!αλλα βρε ρεμαλι ξαναεδωσες ρεστα!!!!τι μοντελο ντουρασελ φορας ορφεα μου???
    Ειχες και την Κατερινα διπλα σου που εκοβε και εραβε και ολα πηγαν ρολοι!!!Ευχαριστουμε που την εφερες στη παρεα μας...
    "ΤΟ ΣΤΙΒΕΙΣ ΤΟ ΚΑΣΚΕΤΟ???"

    Μανωλη και παλι μακρια μου σε ειχα.....τι θα γινει με σενα παλικαρι μου θα μας αποφευγεις για πολυ ακομα????χαχαχαχα

    Ποπακι???εσυ καμαρι μου στομα εχεις και μιλια δεν εχεις...αλλα τραγουδας ομορφα....τωρα πως τα συνδιαζεις αυτα?? εσυ ξερεις!!!!

    Πετρο????Δεν μας τα εχεις πει αυτα????αλλα τι ρωταω κερκυραιος δεν εισαι???εχεις την κιθαρα στο αιμα(αλλα οχι στο αμαξι σου!!!) και τον Χατζη στη ψυχη σου!!!!

    Αλμπερτο???Την αλλη φορα φερε εκεινα τα ξυλακια που εχεις...γιατι θα καταστρεφουμε τα κουταλια και τα μαχαιρια σε οποιο μαγαζι παμε

    Σταυρο??? αργησες αλλα παντα στο καλητερο ερχεσαι....βεβαια σε ακουγα που τραγουδουσες και ας ησουν στην ακρη του κοσμου στο τραπεζι μας!!!!Ρε Σταυρο.....Ητανε μια φορα-Ξυλουρης....θα ερθουνε πολλες φορες ακομα για να ζησεις τα ονειρα σου....μακαρι να ειμαστε ολοι μαζι τοτε να γιορταζουμε και να τα πινουμε στην υγεια σου!!!

    Αφροδιτη???ελπιζω να μην τρομαξες που μας γνωρισες ειμαστε καλα παιδια κατα βαθος!!....σου γραφω γιατι ξερω οτι θα γινεις μελος σημερα κιολας!!!αντε την επομενη φορα να μην μας εγκαταλειψεις τοσο νωρις....τα ξαναλεμε συντομα!!!!!!

    Δεσποινα???τωρα για σενα τι να πω??μας κουβαλας στο μαρουσι για να μας βουτας τα τσιγαρα μας μεσα στους καφεδες???χαχαχαχα...παντως τραγουδας πολυ ωραια...καλητερα να τραγουδας παρα να μιλας!!!χεχεχεχε...Oμως στοναρεις οταν πινεις το κρασι με sprite!!!χαχαχα
    Δεν μου λες?τελικα βρηκες ταξι στην κηφησιας????χαχαχαχαχαχα

    Τελος..για σενα κυριε Νικο με την κιθαρα σου...Μπορει να μην διαβασεις ποτε αυτα που σου γραφω αλλα θα σου πω αυτο:μας χρωστας κατι.....τις ψυχες μας που μας τις πηρες!!!!
    ΟΥΖΟ ΟΤΑΝ ΠΙΕΙΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΥΘΥΣ......στην υγεια σου ΚΑΙΞΗ ΜΟΥ!!!!

    Υ.Γ..Ειχε ενα φανταστικο φεγγαρι χθες το βραδυ....ετσι δεν ειναι???


    Orfeus
    25.04.2005, 20:47
    Quote:

    Το μέλος GL στις 25-04-2005 στις 20:25 έγραψε:

    Ορφεα αγορι μου εσυ φαινοσουν εξω απο τις μπυρες σου και οχι απο τα νερα σου!!! αλλα βρε ρεμαλι ξαναεδωσες ρεστα!!!!








    Quote:

    Το μέλος GL στις 25-04-2005 στις 20:25 έγραψε:

    Ειχες και την Κατερινα διπλα σου που εκοβε και εραβε και ολα πηγαν ρολοι!!! Ευχαριστουμε που την εφερες στη παρεα μας...









    Quote:

    Το μέλος GL στις 25-04-2005 στις 20:25 έγραψε:

    Ορφεα αγορι μου...
    "ΤΟ ΣΤΙΒΕΙΣ ΤΟ ΚΑΣΚΕΤΟ???"







    Τώρα δεν μπορώ...
    Λύνω τη .....ντιμινουίτα!!!!!


    manblaz
    25.04.2005, 21:13
    Η Ιφιγενεια εγραψε....
    Σωστή η σκέψη σου Δέσποινα, και όντως τυχαίνει κάποιοι από τη χτεσινοβραδινή παρέα να έχουν το τηλεφωνό μου...

    Για μενα χτυπαει η καμπάνα....Ιφιγενεια εχεις δικιο, αλλα ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι.....

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: manblaz on 25-04-2005 21:22 ]
    Hastaroth
    25.04.2005, 22:51
    Quote:

    Το μέλος kifa στις 25-04-2005 στις 05:42 έγραψε:

    Αλμπέρτο, μην τρως τόσο πολύ ψωμί...θα φουσκώσεις....( καλύτερα για να φάμε οι υπόλοιποι περισσότερο...)...






    Την επόμενη φορά θά φάω..παντεσπάνι!

    (Ετσι δέν έλεγε και η Μαρία Αντουανέττα;)

    ΥΓ Ενα τουμπελέκι βρήκαμε στο μαγαζί κι'είχε σκισμένο το δέρμα!Αυτό κι'άν είναι γκαντεμιά.....