ελληνική μουσική
    735 online   ·  210.849 μέλη
    avgi
    05.05.2005, 01:27
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ρουμανία περίπου το 1675.
    Το επάγγελμα σου ήταν διοικητής, καπετάνιος, αρχηγός.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Ντροπαλό, συγκρατημένο, σιωπηλό άτομο. Είχατε δημιουργικά ταλέντα, αλλά περιμένατε μέχρι την τωρινή σας ζωή για να τα εκφράσετε. Μερικές φορές το περιβάλλον σας, σας αντιμετώπισε παράξενα.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Πάντα ένιωθες πως είχες διαφορετικές αντιλήψεις για τον κόσμο από ότι είχαν οι άλλοι άνθρωποι. Το δίδαγμα σου είναι να εμπιστεύεσαι σ' αυτή τη ζωή το ένστικτο σου, σαν τον καλύτερο οδηγό.
    vouliakis
    05.05.2005, 01:29
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν άντρας.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Γαλλία περίπου το 1525.
    Το επάγγελμα σου ήταν χρηματιστής, έμπορος, ναυτικός.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    μποέμ προσωπικότητα, μυστηριώδης, με πολλά χαρίσματα, με την ικανότητα αποκρυπτογράφησης των αρχαίων βιβλίων. Είχατε ικανότητες μάγου και ίσως ήσασταν στην υπηρεσία σκοτεινών δυνάμεων.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις να αγαπάς και να εμπιστεύεσαι το Σύμπαν. Είσαι προορισμένος να μελετάς, να σκέφτεσαι, να αναλύεις και να αναπτύξεις την εσωτερική σου γνώση και σοφία.
    --------------------------------------------------------------------------------

    MichPah
    05.05.2005, 02:04
    Εμένα δεν μου κάνει καμία διάγνωση, λέτε να μην έχω προηγούμενη ζωή
    Η μηπως την ζω τώρα και επομένως έχω μόνο επόμενη
    Περίεργα πράγματα
    kifa
    05.05.2005, 09:33
    Quote:

    Το μέλος MichPah στις 05-05-2005 στις 02:04 έγραψε:

    Εμένα δεν μου κάνει καμία διάγνωση, λέτε να μην έχω προηγούμενη ζωή
    Η μηπως την ζω τώρα και επομένως έχω μόνο επόμενη
    Περίεργα πράγματα





    Βρε μιχαλιώ...το πρόγραμμα δεν εχει προγραμματιστεί να βγάζει...μαντινάδες..!!!
    daizi
    05.05.2005, 14:37
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Νότια Αγγλία περίπου το 1425.
    Το επάγγελμα σου ήταν γεωργός, ράφτης, υφαντής.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Αναζητητής της σοφίας και της αλήθειας. Θα μπορούσατε να έχετε δει τις μελλοντικές ζωές σας. Οι άλλοι σας έβλεπαν σαν ιδεαλιστή και πρωτοπόρο που φωτίζει το δρόμο για το μέλλον.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Το δίδαγμα σου τώρα είναι να γίνεις πιο ευγενικός με τους ανθρώπους, και να νιώσεις τις χαρές της κατανόησης και της αλληλεγγύης
    --------------------------------------------------------------------------------
    Εγώ γεωργός, ράφτης, υφαντής?? Για να τα κανεις ολα αυτα δεν πρεπει να εχεις φαντασια και ορεξη για δουλεια? Εγω βαριεμαι που ζω(και που ζουσα). Παντως το διδαγμα σωστο βγαινει . Πρεπει να τα κανω ολα αυτα που λεει!!!
    Desmar
    05.05.2005, 23:47
    ...Ούτε και μένα μου κάνει διάγνωση ...

    Βρε Μιχαλιό ... λες τελικά εμείς να ζούμε για ΠΡΩΤΗ φορά ??????



    το ξαναδοκίμασα και σήμερα ... τελικά ο επιμένων ... ΝΙΚΑ??


    Διάγνωση:
    ------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Δυτική Αυστραλία περίπου το 1325.
    Το επάγγελμα σου ήταν ωρολογοποιός, χρυσοχόος.
    ------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Ερευνητικός και εφευρετικός, σας άρεσε να αναλύετε βαθιά τα πράγματα και να χάνεστε μέσα σε βιβλία. Ταλέντο στο δράμα, γεννημένος ηθοποιός.
    ------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Υπάρχει μια αόρατη σύνδεση ανάμεσα στον υλικό και τον πνευματικό κόσμο. Το δίδαγμα σου είναι να βρεις και να μάθεις να χρησιμοποιείς αυτή τη μαγική γέφυρα.
    ------------
    Μήπως θυμήθηκες..? ...

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Desmar on 10-05-2005 15:44 ]
    Soulessome
    07.05.2005, 11:57
    Διάγνωση:
    ------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν άντρας. ΑΝΤΡΑΣ???

    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ουκρανία περίπου το 1775.
    Α τώρα εξηγουνται τα μακρια καλιγραμμα ποδια μου και τα καταξανθα μαλλια μου!

    Το επάγγελμα σου ήταν διοικητής, καπετάνιος, αρχηγός.
    ------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Ντροπαλό, συγκρατημένο, σιωπηλό άτομο. Είχατε δημιουργικά ταλέντα, αλλά περιμένατε μέχρι την τωρινή σας ζωή για να τα εκφράσετε. Μερικές φορές το περιβάλλον σας, σας αντιμετώπισε παράξενα.

    ΜΑ ΚΑΛΑ 230 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ?
    ------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Πάντα ένιωθες πως είχες διαφορετικές αντιλήψεις για τον κόσμο από ότι είχαν οι άλλοι άνθρωποι. Το δίδαγμα σου είναι να εμπιστεύεσαι σ' αυτή τη ζωή το ένστικτο σου, σαν τον καλύτερο οδηγό.

    ------------
    Μήπως θυμήθηκες..?

    Κοιτα...να θυμηθω λίγο δυσκολο (ειχα πεθάνει you know!!!!)
    Tωρα για την ανάλυση...διοικητης και ντροπαλος??? Πως τα καταφερνα βρε?


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Soulessome on 07-05-2005 12:00 ]
    PowerMusic
    07.05.2005, 12:21
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν άντρας.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Βόρεια Κίνα περίπου το 1225.
    Το επάγγελμα σου ήταν ξυλοκόπος, ιππέας, βοσκός.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Επαναστατικό πνεύμα. Εμπνέετε αλλαγές σε κάθε τομέα της ζωής - πολιτική, θρησκεία, επιχειρήσεις, νοικοκυριό. Θα μπορούσες να ήσουν ο αρχηγός.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις την ταπεινότητα και την πίστη στις αρχές της πνευματικότητας. Θα έπρεπε να πιστεύεις στην υψηλή λογική.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Μήπως θυμήθηκες..?


    Ναι αμέ τώρα τα θυμήθηκα όλα ξεκάθαρα.Λέω μάλιστα να τα μαζεύω σιγά-σιγά και να τραβάω με το άλογο μου προς τα δάση της Βόρειας Κίνας για να πάω να βοσκήσω τα πρόβατα και να βρώ επιτέλους την χαμένη μου πνευματικότητα και ταπεινότητα και να γίνω ξανά ο αρχηγός του χωριού.

    Μπορεί και να πιάσει που ξέρετε!
    Melinda
    07.05.2005, 15:45
    Ρε παιδιά, help! Δεν μου κάνει διάγνωση το Past Life Test!!
    MichPah
    07.05.2005, 18:50
    Quote:

    Το μέλος Melinda στις 07-05-2005 στις 15:45 έγραψε:

    Ρε παιδιά, help! Δεν μου κάνει διάγνωση το Past Life Test!!




    welcome to the club

    Neda
    08.05.2005, 00:33
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Πορτογαλία περίπου το 1375.
    Το επάγγελμα σου ήταν τσαγκάρης, ναύτης.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Ερευνητικός και εφευρετικός, σας άρεσε να αναλύετε βαθιά τα πράγματα και να χάνεστε μέσα σε βιβλία. Ταλέντο στο δράμα, γεννημένος ηθοποιός.
    -Και κωμωδίας μπορώ να σου πω! Σα να μην πέρασε μια μέρα, ένα πράγμα!
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Ο κόσμος είναι γεμάτος από άρρωστους και μοναχικούς ανθρώπους. Θα πρέπει να βοηθήσεις αυτούς που είχαν λιγότερο τύχη από εσένα.
    -Βρε μήπως με δουλεύεις;;;; Ποια τύχη;;;
    --------------------------------------------------------------------------------
    Μήπως θυμήθηκες..?

    attila
    08.05.2005, 03:57
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα (akouson akouson.... ).
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Κεντρική Αγγλία περίπου το 700 (Aman...kai sthn prohgoumenh mou zwh sthn Agglia hmouna????? ).
    Το επάγγελμα σου ήταν δολοφόνος (...endiaferon, mhpws prepei na prosexete perissotero apo dw kai pera?? ), μελισσοκόμος, καλόγερος.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Αυτοί οι άνθρωποι είναι πάντα ανακατεμένοι σε οτιδήποτε καινούργιο. Λάτρης των αλλαγών, κυρίως στην τέχνη, την μουσική και την μαγειρική.

    Edw sumfwnoume!!!
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Ο κόσμος είναι γεμάτος από άρρωστους και μοναχικούς ανθρώπους. Θα πρέπει να βοηθήσεις αυτούς που είχαν λιγότερο τύχη από εσένα.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Μήπως θυμήθηκες..? Prolava na 3exasw...akomh sthn Agglia eimai....
    GL
    08.05.2005, 16:28
    Διάγνωση:
    ------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ιζραήλ περίπου το 1350.
    Το επάγγελμα σου ήταν τραπεζίτης, τοκογλύφος, δανειστής χρημάτων, δικαστής.
    ------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Σαν αυθεντικό ταλέντο στην ψυχολογία, γνωρίζατε πως να επωφεληθείτε από τις ευκαιρίες. Ψύχραιμος και ήρεμος σε κάθε περίπτωση.
    ------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις να αγαπάς και να εμπιστεύεσαι το Σύμπαν. Είσαι προορισμένος να μελετάς, να σκέφτεσαι, να αναλύεις και να αναπτύξεις την εσωτερική σου γνώση και σοφία.


    Εγω να μελεταω και να σκεφτομαι?????
    χαχαχαχα...το αλλο με τον τοτο το ξερετε???



    shine on you crazy diamond...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: GL on 08-05-2005 16:32 ]
    Haroulinda
    10.05.2005, 13:18

    Ποιό ποίημα είστε?

    The Mad Girl's Love Song by Sylvia Plath

    "I shut my eyes and all the world drops dead;
    I lift my lids and all is born again.
    (I think I made you up inside my head.)

    The stars go waltzing out in blue and red,
    And arbitrary blackness gallops in:
    I shut my eyes and all the world drops dead.

    I dreamed that you bewitched me into bed
    And sung me moon-struck, kissed me quite insane.
    (I think I made you up inside my head.)

    God topples from the sky, hell's fires fade:
    Exit seraphim and Satan's men:
    I shut my eyes and all the world drops dead.

    I fancied you'd return the way you said,
    But I grow old and I forget your name.
    (I think I made you up inside my head.)

    I should have loved a thunderbird instead;
    At least when spring comes they roar back again.
    I shut my eyes and all the world drops dead.
    (I think I made you up inside my head.)"

    elenigeladari
    10.05.2005, 15:32
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν άντρας.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Κεντρική Αφρική περίπου το 825.
    Το επάγγελμα σου ήταν χειροτέχνης, μηχανικός.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Αναζητητής της σοφίας και της αλήθειας. Θα μπορούσατε να έχετε δει τις μελλοντικές ζωές σας. Οι άλλοι σας έβλεπαν σαν ιδεαλιστή και πρωτοπόρο που φωτίζει το δρόμο για το μέλλον.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Θα εκπληρώσεις το δίδαγμα σου για τώρα αν βοηθώντας τους ηλικιωμένους και τα παιδιά. Ήρθες σ' αυτή τη ζωή για να μάθεις να νοιάζεσαι τους αδύναμους και τους αβοήθητους.
    --------------------------------------------------------------------------------
    λες για αυτό να μου αρέσει το επάγγελμα του δικηγόρου;;...
    paramithi
    08.08.2005, 05:32
    όσον αφορά την προηγούμενη ζωή μου..
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν άντρας.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ιταλία περίπου το 1625.
    Το επάγγελμα σου ήταν γεωργός, ράφτης, υφαντής.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Αναζητητής της σοφίας και της αλήθειας. Θα μπορούσατε να έχετε δει τις μελλοντικές ζωές σας. Οι άλλοι σας έβλεπαν σαν ιδεαλιστή και πρωτοπόρο που φωτίζει το δρόμο για το μέλλον.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Το δίδαγμα σου τώρα είναι να γίνεις πιο ευγενικός με τους ανθρώπους, και να νιώσεις τις χαρές της κατανόησης και της αλληλεγγύης..

    άντρας ε?χμ..έτσι εξηγείται η μπάσα φωνή..
    paramithi
    08.08.2005, 05:42





    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: paramithi on 08-08-2005 05:45 ]
    paramithi
    08.08.2005, 05:44
    Quote:

    Το μέλος paramithi στις 08-08-2005 στις 05:42 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος daizi στις 05-05-2005 στις 14:37 έγραψε:
    [i]
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Νότια Αγγλία περίπου το 1425.
    Το επάγγελμα σου ήταν γεωργός, ράφτης, υφαντής.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Αναζητητής της σοφίας και της αλήθειας. Θα μπορούσατε να έχετε δει τις μελλοντικές ζωές σας. Οι άλλοι σας έβλεπαν σαν ιδεαλιστή και πρωτοπόρο που φωτίζει το δρόμο για το μέλλον.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Το δίδαγμα σου τώρα είναι να γίνεις πιο ευγενικός με τους ανθρώπους, και να νιώσεις τις χαρές της κατανόησης και της αλληλεγγύης
    --------------------------------------------------------------------------------
    Εγώ γεωργός, ράφτης, υφαντής?? Για να τα κανεις ολα αυτα δεν πρεπει να εχεις φαντασια και ορεξη για δουλεια? Εγω βαριεμαι που ζω(και που ζουσα). Παντως το διδαγμα σωστο βγαινει . Πρεπει να τα κανω ολα αυτα που λεει!!!





    έχουμε την ίδια διάγνωση..νομίζω διεκδικούμε κ οι δύο τον ίδιο άντρα..ραφτη,γεωργο,υφαντη..οτι κ αν ητανε

    [/I]


    W4TT4N4B3
    08.08.2005, 05:45
    Διάγνωση:
    ------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν άντρας.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ανατολική Αυστραλία περίπου το 825.
    Το επάγγελμα σου ήταν διοικητής, καπετάνιος, αρχηγός.
    ------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Ντροπαλό, συγκρατημένο, σιωπηλό άτομο. Είχατε δημιουργικά ταλέντα, αλλά περιμένατε μέχρι την τωρινή σας ζωή για να τα εκφράσετε. Μερικές φορές το περιβάλλον σας, σας αντιμετώπισε παράξενα.
    ------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Ο βασικός σκοπός σου είναι να κάνεις πιο όμορφο τον κόσμο. Φυσικές και πνευματικές έρημοι περιμένουν το άγγιγμα σου. Χαμογέλα!
    ------------
    Μήπως θυμήθηκες

    Υπαρχει αρχηγος που να ειναι ντροπαλος και συγκρατημενος? στην Ανατολικη Αυστραλια το 825 πιθανοτατα δεν υπηρχαν καν αβοριγινες που ηταν οι ιθαγενεις της Αυστραλιας, μαλλον εφτασα απο το διαστημα.

    η ζωη χωρις μουσικη θα ηταν 1 λαθος. Φρειδερικος Ν1τσε.
    Η ζωή μου δεν ήταν η ζωή ενός μουσικού. Ήτανε περισσότερο η ζωή ενός επικίνδυνου και ανήσυχου νέου, που η Μουσική κατάφερε κάπως να τον ηρεμίσει και να τον κάνει "κατ' επιφάνειαν νόμιμον"Χατζηδακις


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: W4TT4N4B3 on 08-08-2005 05:47 ]
    katerina
    09.08.2005, 07:31
    Διάγνωση:
    ------------
    Στην προηγούμενη ζωή σου, ήσουν γυναίκα.
    Γεννήθηκες στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Νότια Αυστραλία περίπου το 1200.
    Το επάγγελμα σου ήταν εκπαιδευτής ή κάτοχος εκλεκτών ζώων, πουλιών.------------
    Σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή σου:
    Άτομο με πολύ ενέργεια, με ικανότητες στην εποπτεία και το σχεδιασμό πλάνων. Ακόμη και σκουπιδιάρης να ήσουν θα ήσουν σίγουρα ο αρχηγός.
    ------------
    Το δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή σου:
    Είσαι προορισμένος να μάθεις να κατανοείς τους άλλους ανθρώπους και να ανταπεξέρχεσαι στις δυσκολίες της ζωής με χαρούμενη καρδιά. Θα βοηθήσεις τους άλλους, δίνοντας τους αισιοδοξία και χαρά.
    ------------
    Μήπως θυμήθηκες..?

    SXOLIA

    kai apo to 1270 pou pethana mexri to 1986 ti ekana? periplaniomoun sto pouthena? Kai as to afisoume ayto. Ti mporei na ekane mia gynaika amvoriginas to 1200? Mallon tha imouna sulektis kagouro!!! nai kai mallon kapoio apo auto me dagkose gi' auto tora otan vlepo zoo trexo na krufto. Blepete ti anakalipto siga siga?Pantos epestrepsa stis rizes mou. Kai gi' ayto toses meres mou fainetai toso oikeia i Melvourini... Xm tora ksedialinontai ola. Krima pou tin Kyriaki tha ksanakseniteuto stin Ellada. Edo stin Australia stin xora mou einai toso oraia


    H arxigos ton skoupidiaridon!!! Mazeua ta koukoutsia apo ta frouta ton amvoriginon. Yes!!!


    Nai alloste ego eimai prosopopoiimeni i aisiodoksia...

    Το όνειρο του Αδη είναι ο ουρανός... (σσ. Ολοί ονειρεύονται να φτάσουν στην κορυφή!)


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: katerina on 09-08-2005 07:35 ]