ελληνική μουσική
    852 online   ·  210.833 μέλη

    Συνθέτης-ενορχήστρωση κομματιών

    panosdimitrios
    30.01.2013, 09:32

    Καλημέρα παιδιά λέγομαι Πάνος Δημήτριος και ασχολούμε με το τραγούδι σπούδασα έντεχνο λαικό σε ωδείο,επίσης γράφω στίχους και για άλλα είδη μουσικής όπως Rock, hip hop πάνω σε δικό μου ρυθμό, εμπνευσμένα για την φωνή μου αλλα και για άλλους γνωστούς τραγουδιστές.Το πρόβλημα μου είναι η μουσική σύνθεση αν κάποιος ενδιαφέρεται σοβαρά για συνεργασία ας επικοινωνήσει στο takisk13@gmail.com. ευχαριστώ!!


    mary_omikron
    30.01.2013, 10:25

    Το forum είναι για συζητήσεις θεμάτων. Για εύρεση συνεργασιών δημοσιεύουμε στις αγγελίες :

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=NukeC


    panosdimitrios
    30.01.2013, 10:44
    οκ το στέλνω εκεί.
    CLEARHOS
    18.02.2013, 20:19

    Θα ήθελα να πω στον φίλο Πάνο ότι στιχουργός που γράφει για πολλά είδη ταυτόχρονα δεν γίνεται να είναι και καλός.Μου μοιάζει έμπορος.Κάποιος που γράφει λαικό,ούτε κατά διάνεια δεν μπορεί να γράψει ροκ.Το ροκ είναι τρόπος ζωής.Το λαικό τραγούδι τα κατάντησαν σκουπίδι.Οπότε διάλεξε τι θέλεις να γράψεις.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την CLEARHOS, 18-02-2013 20:20 ]


    panosdimitrios
    01.03.2013, 18:19

    φιλε Κλεαρχε μπορει και να εχεις δικιο για τον αν ειναι καλος καποιος που ασχολειται με πολλα ειδη το θεμα ειναι πως γραφει ο καθενας εμπνευση ή προσπαθεια.για αυτο τον λογο εψαχνα συνθετη για να δουμε τι γραφω.και ειναι σιγουρο πως δεν γινεται να ειναι ολα καλα!!