ελληνική μουσική
    756 online   ·  210.833 μέλη

    Είμαι παλιό μέλος σας, έχω το δικαίωμα να ψηφίσω;Κι αν ναι πως μποτραγούδια

    efrosinicharalambi
    09.02.2013, 21:35

    Καλησπέρα σας, προσπαθώ να ψηφίσω και αργεί να μου ανοίξει.... Ειναι φυσιολογικό;


    PHILIPPOSSM
    09.02.2013, 21:38
    δεν μπορείτε να ψηφίσετε αν δεν έχετε "χρυσές νότες"
    sillia
    09.02.2013, 22:22
    den xreiazontai notes phill ..
    PHILIPPOSSM
    09.02.2013, 22:28

    λες ε;

    8. Οι ψηφοφόροι θα είναι μόνο μέλη του MusicHeaven με ημερομηνία εγγραφής που θα προηγείται της έναρξης του διαγωνισμού και με έναν ελάχιστο βαθμό συμμετοχής (τουλάχιστον 1 Χρυσή Νότα), για αποφυγή διπλών ψήφων. Επίσης δικαίωμα ψήφου έχουν και τα μέλη που δεν έχουν Χρυσές Νότες, αλλά γράφτηκαν πριν την ημερομηνία έναρξης του 1ου Διαγωνισμού (2008). Δεν έχουν δικαίωμα ψήφου ανώνυμοι επισκέπτες ή μέλη που γράφτηκαν μετά την ημερομηνία έναρξης του διαγωνισμού. Όσα μέλη συμμετείχαν με τραγούδι στο Διαγωνισμό, έχουν δικαίωμα ψήφου ανεξαρτήτως της ημερομηνίας που γράφτηκαν.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PHILIPPOSSM, 09-02-2013 22:39 ]


    sillia
    09.02.2013, 23:52
    Εχω την αίσθηση οτι σχετικά με την χρυσή νότα άλλαξε και δεν ειναι απαραίτητο να έχει τεσπα .......
    sillia
    10.02.2013, 00:00
    jorge copy paste Η μόνη αλλαγή ήταν οτι πριν λίγες ημέρες επετράπη η ψήφος σε παλιά μέλη χωρίς χρυσές νότες, κάτι που προφανώς δεν "προδίκασε κάποιο αποτέλεσμα".
    PHILIPPOSSM
    10.02.2013, 00:07
    σε παλια μελη , πριν το 2008....
    sillia
    10.02.2013, 00:21
    ok :)
    alkyoni
    10.02.2013, 00:53

    Ριξτε και μια ματια εδω : http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=28583 υπαρχει σχετικη διευκρινηση.

    Αρα συμφωνα με οσα εχουν αναφερθει παραπανω και γραφτει στο φορουμ, το μελος που γραφτηκε το 2011, ( και  καθε νεοτερο μελος μετα την ανακοινωση του 1ου διαγωνισμου το 2008), εφ΄οσων δεν εχει μια χρυση νοτα,   δε μπορει να  ψηφισει,   (αν το καταλαβα κι εγω σωστα).


    NikosDoukas
    20.02.2013, 08:29

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 09.02.2013, 22:28 έγραψε...

    λες ε;

    8. Οι ψηφοφόροι θα είναι μόνο μέλη του MusicHeaven με ημερομηνία εγγραφής που θα προηγείται της έναρξης του διαγωνισμού και με έναν ελάχιστο βαθμό συμμετοχής (τουλάχιστον 1 Χρυσή Νότα), για αποφυγή διπλών ψήφων. Επίσης δικαίωμα ψήφου έχουν και τα μέλη που δεν έχουν Χρυσές Νότες, αλλά γράφτηκαν πριν την ημερομηνία έναρξης του 1ου Διαγωνισμού (2008). Δεν έχουν δικαίωμα ψήφου ανώνυμοι επισκέπτες ή μέλη που γράφτηκαν μετά την ημερομηνία έναρξης του διαγωνισμού. Όσα μέλη συμμετείχαν με τραγούδι στο Διαγωνισμό, έχουν δικαίωμα ψήφου ανεξαρτήτως της ημερομηνίας που γράφτηκαν.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PHILIPPOSSM, 09-02-2013 22:39 ]



    αν κατάλαβα καλά εγώ που συμμετέχω με τραγούδι στο διαγωνισμό έχω δικαίωμα ψήφου?? αν ναι σε ποιον πρέπει να αποταθώ για να το αποκτήσω καθώς όπως έχουν τα πράγματα δεν μπορώ να ψηφίσω. δεν με ενδιαφέρει να ψηφίσω το δικό μου τραγούδι εξάλλου έχει περάσει η μπογιά του διότι συμμετείχε στον πρώτο γύρο αλλά βλέπω πολλά τραγούδια που θέλω να τους δώσω τον οβολό μου!!! θα το εκτιμούσα ιδιέτερα εάν πράγματι υπάρχει αυτή η δυνατότητα στα πλαίσια βεβαια του διαγωνισμού διότι εγώ κάνω τη διαδικασία και ψηφίζω νοερά!! για να διευκολύνω τους υπεύθυνους συμμετείχα στο διαγωνισμό με το τραγούδι αλλού παπά βαγγέλια στον πρώτο γύρο αλλά δεν υπέβαλλα εγώ την υποψηφιότητα αλλά ο conefth. επίσης εγώ γράφτηκα μετά την ημερομηνία έναρξης του διαγωνισμού. μπορείτε να μου πείτε τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση?

    ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας παιδιά...


    jorge
    20.02.2013, 11:30
    Καλημέρα, δικαίωμα ψήφου έχουν όσοι έστειλαν τραγούδι από το λογαριασμό τους.
    NikosDoukas
    20.02.2013, 11:41
    ευχαριστώ πολύ για τη διευκρήνηση!!!
    KAISARAS-KONSTANTINOS
    20.02.2013, 17:30
    Λετε.....Όσα μέλη συμμετείχαν με τραγούδι στο Διαγωνισμό, έχουν δικαίωμα ψήφου ανεξαρτήτως της ημερομηνίας που γράφτηκαν. Ετσι οπως το αναφερετε " συμμετοχη " δεν εχει μονο οποιος στελνει το τραγουδι απο το λογαριασμο του ..αλλα και οσοι αναφερονται και σαν συντελεστες (στιχος-συνθεση-φωνη)
    jorge
    20.02.2013, 18:12
    Μπορείτε να το ερμηνεύσετε και έτσι, αλλά αυτό που ισχύει είναι η ερμηνεία που έγραψα παραπάνω. Στον επομενο διαγωνισμό θα γραφτεί πιο ξεκάθαρα πάντως, ευχαριστουμε.