ελληνική μουσική
    614 online   ·  210.851 μέλη

    Η καινούργια μου σύνθεση : My sweetest heartache

    dimitrib4
    10.02.2013, 16:37


    DONARAKONTINTINA
    11.02.2013, 10:10
    ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ,,,ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ....
    loukas76gr
    11.02.2013, 19:07
    I hope it is (one of your sweetest heartaches)! :)
    dimitrib4
    11.02.2013, 21:16

    Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

    όλα δικά μου είναι! drums,bass gutars, vocals, keys, production, art design

    [ τροποποιήθηκε από τον/την dimitrib4, 11-02-2013 21:17 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την dimitrib4, 11-02-2013 21:18 ]


    Ner0
    12.02.2013, 03:48

    piase kanena alithino organo gia arxi.stamatiste epitelous auto to pragma.2on i foni sou akougetai xalia.nai,ftaiei i poiotita alla kai i foni.doulepse tin. kai 3on to na akougesai san na tragoudas mesa apo pigadi den to kanei pio underground.pantos apo ta prota 5 deuterolepta tou kommatiou eniosa tin anagki na to kleiso.prospathise na to allakseis auto.


    atreu73
    12.02.2013, 11:44
    Τι κομματάκι δεν είναι άσχημο κατά τα άλλα-αυτό που είπε ο από πάνω.
    dimitrib4
    13.02.2013, 04:41

    οι κιθάρες είναι "αληθινές". για τη φωνή μου, το ξέρω ότι δεν είναι καλή.


    axilleas23
    13.02.2013, 07:18
    Η φωνή δεν ακούγεται καθόλου καλά. Θα πρέπει να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα της φωνής πρωτίστως, και δεύτερον για την η ποιότητα των μηχανημάτων σου κάτι πρέπει να κάνεις ώστε να ακούσουμε καλύτερα και να φέρουμε την καλύτερη γνώμη μας για να σε βοηθήσουμε περισσότερο. Καλό κουράγιο λοιπόν και εμείς εδώ θα είμαστε. Υπάρχουν πολλά αξιόλογα μέλη σε αυτό το site που ο καθένας θα βάλει το δικό του λιθαράκι ώστε να πάρεις ένα καλύτερο σφαιρικό αποτέλεσμα για να αντιμετωπίσεις τις δυσκολίες σου και να βοηθηθείς από όλες σου τις μεριές!
    alpatman
    13.02.2013, 07:52

    το τραγουδι μου αρεσε ,αν και το ειδος που θελεις να παιξεις (αν κρινω απο αυτο το κομματι ) ειναι πιο 'μοντερνο' για τα γουστα μου , ο ηχος επισης δεν ειναι ασχημος ,κανενα οργανο δεν ενοχλει  , οι κιθαρες σου μου αρεσαν πιο πολυ απο ολα  , τα πληκτρα επισης ,γενικα δεν μου φανηκε κανενας ηχος 'ψευτικος ' η μη πειστικος .

    Αλλωστε και οι 'ψευτικοι ' ηχοι καποιες φορες ειναι θεμα 'αποψης '  δεν ειναι παντα θεμα ελειψεως μεσων . 

    επισης η φωνη δεν με ενοχλησε και μου φανηκε να ταιριαζει με το υφος του κομματιου .Πιθανων μπορεις να την βελτιωσεις και να την 'ανεβασεις ' σε καποια σημεια αλλα η χροια της ταιριαζει με το ειδος και υφος του κομματιου οπως προειπα ,δηλαδη με πειθει . 

    παρα πολλοι 'τραγουδοποιοι ' δεν εχουν τοσο καλη φωνη παρολα αυτα επειδη τα κομματια ειναι δικα τους ,τα αποδιδουν με τον πειστικοτερο τροπο σε σημειο τετοιο που αν εβαζες μια 'φωναρα' στην θεση τους να μην ακουγεται καλα . 


    dimitrib4
    13.02.2013, 19:26
    σας ευχαριστώ για τα σχόλια και τις παρατηρήσεις, δυστυχώς ή ευτυχώς, αυτές είναι οι δυνατότητες μου, φωνητικά και ηχοληπτικά, αυτή τη στιγμή δεν έχω ούτε χρόνο ούτε χρήματα για να βελτιώσω τις ικανότητές μου σε κάποιο από τα δύο, ίσως στο μέλλον (στα 50 μου ίσως...:))