ελληνική μουσική
    574 online   ·  210.830 μέλη

    Τι γίνεται με την ψηφοφορία; Έχει κολλήσει;

    Noemi
    28.03.2013, 23:20

    Πρέπει να έχει κολλήσει από το απόγευμα, γιατί έχουν ψηφίσει πολλοί και οι πόντοι έχουν κολλήσει στο ίδιο σημείο...

    Ας το κοιτάξει κάποιος αρμόδιος παρακαλώ!


    jorge
    29.03.2013, 02:29
    Δεν φαινεται να υπαρχει καποιο πρόβλημα. Υπαρχει κανεις που δεν βλέπει τη βαθμολογία που έδωσε, διπλα στη στηλη με τις βαθμολογίες;
    STERGIO56
    29.03.2013, 04:37
    Παράθεση:

    Το μέλος Noemi στις 28.03.2013, 23:20 έγραψε...

    Πρέπει να έχει κολλήσει από το απόγευμα, γιατί έχουν ψηφίσει πολλοί και οι πόντοι έχουν κολλήσει στο ίδιο σημείο...

    Ας το κοιτάξει κάποιος αρμόδιος παρακαλώ!



    πως είσαι τόσο σίγουρη ότι έχουν ψηφίσει πολλοί και ότι οι πόντοι τους κόλλησαν? Σε πήραν τηλέφωνο?? μόνοι σας καρφώνεστε μου φαίνεται ορισμένοι για πολυψηφίες από φιλαράκια σας..πιο διακριτικοί να είστε παρακαλώ..θα χαζέψουμε στο τέλος με αυτά που ακούμε
    Noemi
    29.03.2013, 07:01

    Παράθεση:

    Το μέλος STERGIO56 στις 29.03.2013, 04:37 έγραψε...

    πως είσαι τόσο σίγουρη ότι έχουν ψηφίσει πολλοί και ότι οι πόντοι τους κόλλησαν? Σε πήραν τηλέφωνο?? μόνοι σας καρφώνεστε μου φαίνεται ορισμένοι για πολυψηφίες από φιλαράκια σας..πιο διακριτικοί να είστε παρακαλώ..θα χαζέψουμε στο τέλος με αυτά που ακούμε

    Το ότι πολλοί γνωστοί μου ψήφισαν και δεν είδαν την ψήφο τους άμεσα καταχωρημένη, δε σημαίνει ότι αφορά κάποιο κομμάτι φίλου μου ή γνωστού μου! Αφορά στην εγκυρότητα της διαδικασίας! Αν θες να γίνεις συνωμοσιολόγος, επειδή παρακολουθώ το διαγωνισμό κάθε μέρα και πιστεύω το ίδιο πράγμα σχετικά με τις υποστηρικτικές ψήφους φίλων , κάτσε και σχολίασε για άλλα κομμάτια που δε θα πρεπε καν να έχουν τη θέση που έχουν...προσωπική άποψη, αλλά έτσι είναι!


    jorge
    29.03.2013, 09:48
    Στείλε μας τα nicknames των γνωστών σου που δεν είδαν την ψήφο τους άμεσα καταχωρημένη.
    dimitris1965
    29.03.2013, 14:21
    molis psifisa ola kala jorge..........
    vasilispoul
    29.03.2013, 17:48

    Παράθεση:

    Το μέλος Noemi στις 29.03.2013, 07:01 έγραψε...Το ότι πολλοί γνωστοί μου ψήφισαν και δεν είδαν την ψήφο τους άμεσα καταχωρημένη..

    Eίναι σοβαρό αυτό που αναφέρεις Noemi. Για την ώρα όμως δεν είδαμε καμία διαμαρτυρία συγκεκριμένη. Ισως δεν κατάφεραν οι γνωστοί σου να στείλουν ακόμα τις ψήφους τους λόγω ταχύτητας, σήματος κλπ.  Αν γίνει θα βγει η βαθμολογία τους στα αποτελέσματα δεξιά και δίπλα στη συνολική βαθμολογία και φυσικά θα έχει προστεθεί άμεσα. Το σημαντικό να ξέρει κάποιος είναι ότι ψηφίζουμε μια μόνο φορά, σε όσα τραγούδια θέλουμε, αλλά μία φορά. Δεν γίνεται να επανέλθει κάποιος για να διορθώσει π.χ. ή να ολοκληρώσει τη βαθμολογία.


    STERGIO56
    30.03.2013, 02:45
    Παράθεση:
    Το μέλος Noemi στις 29.03.2013, 07:01 έγραψε...Το ότι πολλοί γνωστοί μου ψήφισαν και δεν είδαν την ψήφο τους άμεσα καταχωρημένη, δε σημαίνει ότι αφορά κάποιο κομμάτι φίλου μου ή γνωστού μου! Αφορά στην εγκυρότητα της διαδικασίας! Αν θες να γίνεις συνωμοσιολόγος, επειδή παρακολουθώ το διαγωνισμό κάθε μέρα και πιστεύω το ίδιο πράγμα σχετικά με τις υποστηρικτικές ψήφους φίλων , κάτσε και σχολίασε για άλλα κομμάτια που δε θα πρεπε καν να έχουν τη θέση που έχουν...προσωπική άποψη, αλλά έτσι είναι!
    ναι..η αλήθεια είναι πως μ'έπεισες τώρα..ειδικά όταν όλως τυχαίως αποφάσισες να "δραστηριοποιηθείς" τη μέρα έναρξης ψηφοφορίας του 7ου γκρουπ δημιουργώντας λογαριασμό και δηλώνοντας στα"τραγούδια που ξεχωρίζετε" ότι ανακάλυψες το καλύτερο τραγούδι μέχρι στιγμής σε ολόκληρο το διαγωνισμό!(ας μην αναφέρουμε την προτίμησή σου..)Μήπως όλως τυχαίως ζήτησες και από τους "πολλούς"γνωστούς σου να υποστηρίξουν την "επιλογή" σου γι'αυτό και "αγχώθηκες" αν έχουν κολλήσει οι ψήφοι?κι εμείς έχουμε τραγούδι σ'αυτό το γκρουπ ξέρεις και δεν έχουμε σκοπό να διαλαλήσουμε "πλαγίως" ποιο είναι(λέγοντας ας πούμε ότι είναι το καλύτερο ως τώρα..)..όμως αν εσύ νιώθεις έξυπνη με τις κινήσεις σου αυτές..εμείς απλά δηλώνουμε ότι δεν είμαστε χαζοί..

    [ τροποποιήθηκε από τον/την STERGIO56, 30-03-2013 02:54 ]