ελληνική μουσική
    871 online   ·  210.851 μέλη
    klo-klo
    15.04.2013, 04:53

    Κάθε Τρίτη μαζί 7-8......


    sillia
    15.04.2013, 09:23

    Όλα τα καλά μαζεμένα ....

    Με το δεξί κλο κλο{#emotions_dlg.lol}


    ilio
    15.04.2013, 13:02

    Εδώ Ερατώ και απαιτώ από την κλο - κλο να βγαίνει σε κονσέρβα γιατί δεν θα μπορώ να σε ακούω να κάνεις κλο-κλο-κλο!{#emotions_dlg.biggrin}

    Καλή αρχή και με τα δύο πόδια,jump-shoot!!!{#emotions_dlg.thumbup}


    loukas76gr
    15.04.2013, 14:29

    Είναι να μην πιάσεις κανένα στο στόμα σου εσύ... τον ξεκοκκαλίζεις, τον κάνεις φύλλο και φτερό ή στην καλύτερη τον αλείφεις με πίσσα και του ρίχνεις πούπουλα, όπως τοποθετείς το κερασάκι στην τούρτα...

    Να σε φοβόμαστε; {#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.helpsmilie} {#emotions_dlg.walkman}


    ixthis
    15.04.2013, 15:38
    ΒΡΕ λουκά μου εισαι υπεροβολικουλης...
    loukas76gr
    15.04.2013, 15:49
    Σε επίπεδα σάτυρας πάντα Σοφία μου... :)
    mary_omikron
    15.04.2013, 16:11

    Μπα τι μας λές?  Καπελάκι  κραγιόν  ακόνισες γλώσσα και μας θρονιάστηκες?

    Χμμμ...  !!!

    Εντάξει... καλή είσαι, δε λέω! Αυτό όμως το τσιτάκι το εμπριμέ δεν είναι της τάξεώς σου βρε κοπέλλα μου, παπαπα !!!  Πρόσεξέ τα σε παρακαλώ αυτά τα πράματα τώρα που έγινες ραδιοφωνική περσόνα, κρίνεσαι και να τα προσέχεις τα στυλιστικά σου!!!!

    Τέλος πάντων χρυσό μου, καλές εκπομπές να έχεις (γκρρρρ{#emotions_dlg.mad}).... μια χαρά θα τα πας,το ξέρω (γκρρρ{#emotions_dlg.mad})

    ----------------------------------------------------------------

    ΥΓ. Σμουτςςςςςς σε περιμένουμε {#emotions_dlg.biggrin}

     


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    15.04.2013, 16:27

    Καλησπέρα, σε μια αντί- σταρ, όπως εσύ κυρία Κλο-Κλο. Σε περιμένουμε μετά φόβου κατανύξεως, με πρεμούρα και λαχτάρα. {#emotions_dlg.yes}Ε.Σ.


    bouzos
    15.04.2013, 18:11
    bienvenu :) καλές εκπομπές !
    klo-klo
    15.04.2013, 21:45

    Αύριο στις 7 η κλοκλο μιλάει και ασχολείται με την ζήλεια , με τον κο παντελέων όπως επίσης σχολιάζει τα άβαταρ των συνφορμιτών μας χόρχε , αγία, συμπέθερου..


    klo-klo
    15.04.2013, 21:47
    Ευχαριστώ για τις ευχές σας παίδες θα σας θυμηθώ όλους οταν έρθει η ώρα χιχιχιχιχι!!!!
    Agia
    15.04.2013, 23:17

    Παράθεση:

    Το μέλος klo-klo στις 15.04.2013, 21:45 έγραψε...

    Αύριο στις 7 η κλοκλο μιλάει και ασχολείται με την ζήλεια , με τον κο παντελέων όπως επίσης σχολιάζει τα άβαταρ των συνφορμιτών μας χόρχε , αγία, συμπέθερου..



    {#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.scared}

    Καλη επιτυχια....ελπιζω να προλαβω.......τα σχόλια!!!!!{#emotions_dlg.lol}


    klo-klo
    16.04.2013, 00:53
    Θα στα στείλω καλό μου αν δε προλαβεις..
    TRAVELOGUE
    16.04.2013, 01:31

    Που τη βρήκατε την Κλο-Κλό? Πρόκειται για ιδιάζουσα και ανίατη περίπτωση γυναικός. Μοναδικό ανεξήγητο επιστημονικά φαινόμενο αποτελεί, το γεγονός ότι έρχεται σε πολλαπλούς οργασμούς κουτσομπολεύοντας τους πάντες και τα πάντα με καλή σατυρική διάθεση!

    Έχει βραβευτεί σε διεθνείς διαγωνισμούς ως τα πιο..γρήγορα χείλη στην πάρλα!!!

    Έτσι και σε πετύχει στη λαϊκή, σε στάση λεωφορείου, στο διάδρομο του super market την ώρα που διαλέγεις απορρυπαντικά, ζυμαρικά, γάλατα...την έκατσες δικέ μου!!

    Να δω πως θα την παλέψουμε!

    Μάλλον με... άνεση, καλή διάθεση και πολύ γέλιο!!! {#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.rockon} Rock on Κλό-Κλό


    klo-klo
    18.04.2013, 01:50

    Εδώ κλο κλο μπορώ και θέλω γιατί καταβάθος είμαι πολύ απλός άνθρωπος να δώσω

    τη χαρά  στους θαυμαστές μου και κυρίως φίλους μου να επικοινωνήσουμε προσωπικά.

    Φορ δις ρίζον θα δέχομαι μηνύματα προσωπικά με απορίες προβληματισμούς ανησυχίες πραγματικές όσο και φανταστικές σε ερωτικό , κοινωνικό , πολιτικο , σεξουαλικο. και ότι άλλο υπάρχει σ αυτή τη ζωή .και θα δίνονται οι έγκυρες απαντήσεις και οι σωστότερες που μπορεί να πάρετε

    απ τη μια την τοπ οφ δε τοπ ΚΛΟ-ΚΛΟ.

    Ν αι είναι αλήθεια χαρείτε με την ησυχία σας.

    στο προφίλ μου λοιπόν περιμένω τα πμ σας… απαραίτητο να πω ότι θα διαλέγονται πρώτα τα ευφυέστερα και τα πιο μμμμμμμμ επιπέδου

    τα  άλλα στο καλάθι σορυ κι όλας.


    olgapatra
    18.04.2013, 02:00
    Φορ δις ριζον...... χαχαχαχαχα.... εισαι απιστευτη!!!!!!!!!!!
    klo-klo
    18.04.2013, 02:04
    Ναι βρε ειναι συνώνυμο με το οριζω , ορίζοντας ,βρασε ορυζα , κλπ αντε και δωρεάν για σένα ,,,,,μου είσαι συμπαθής η αληθεια ...όνειρα γλυκά καλο μου και παρακαλώ , δε κανει τίποτις...
    jorge
    18.04.2013, 10:50
    Κλαι-κλαί-με λεμε.
    IronGirl
    20.04.2013, 11:37

    Το κλο-κλο από που είναι εμπνευσμένο????!??! {#emotions_dlg.thumbup}


    ilio
    22.04.2013, 13:50

    Ακούω κονσέρβα και κλαίω ... Απ΄τα γέλια!!!!{#emotions_dlg.biggrin}

    Δεν παίζεσαι!!!!{#emotions_dlg.clap}