ελληνική μουσική
    915 online   ·  210.851 μέλη

    Live στο ''Αισώπου Μύθος'' 12/05/05

    rapsodos
    09.05.2005, 19:42
    Καλή επιτυχία Λιντάκι.
    Και όπως είπε και ο Jorge, κοίτα να το απολαύσεις. Άλλωστε δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Αντιθέτως, μόνο να κερδίσεις.
    Μακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ να σας ακούσω.

    Πολλές ευχές για καλή επιτυχία.



    linda7
    09.05.2005, 20:37
    Καλά...το ότι θα το απολαύσω εννοείται! Κυρίως γιατί παίζω με παιδιά που αγαπώ και εκτιμώ πολύ,έχουμε δουλέψει αρκετό καιρό μαζί και με...ουκ ολίγες αλλαγές στη σύνθεση της μπάντας... Γιώργο εκ Θεσσαλονίκης,Γιάννη και Άντρη,μόνο που το λέτε , με κάνετε πολύ χαρούμενη :) Have a beer now
    pianopassion
    09.05.2005, 22:16
    Λιντάκι καλή επιτυχία και από μένα. Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω
    να σε ακούσω αν και θα το ήθελα πάρα πολύ. Σίγουρα σε κάποιο άλλο
    live θα είμαι και εγώ εκεί. Φιλιά πολλά, καλά να περάσεις και να το «ζήσεις» όσο καλύτερα μπορείς.


    linda7
    10.05.2005, 23:35
    Κωστάκη δεν πειράζει.Ελπίζουμε να γίνουν και άλλα live :) Όσο για τα παιδιά που θα έρθουν,συμβουλεύω να έρθετε σχετικά νωρίς,γιατί το μαγαζί είναι μικρό και προβλέπεται αρκετός κόσμος-εκτός απροόπτου πάντα...
    istoxastis
    10.05.2005, 23:50
    Εύχομαι, Λίντα μας, αυτή σου η σίγουρα επιτυχημένη παρουσία, να 'ναι η αρχή μιας καταξίωσης που τόσο αξίζεις!!
    Sofia
    11.05.2005, 01:06
    Λιντακιιιιι???!!! Καλη επιτυχία!!!!!!
    Αντε και περιμενουμε να μας πεις πως πήγε και να δουμε και φωτος!!
    linda7
    11.05.2005, 11:22
    Κύριε Χρυσόστομε,τα λέτε τόσο όμορφα όπως πάντα και σας ευχαριστώ. Σοφάκι μου...να'σαι καλά που μου θύμησες ότι πρέπει να βρω ''φωτογράφο'' ... Να 'χουμε κατιτίς από τη βραδιά ...
    kifa
    11.05.2005, 11:29
    Για ακόμα μια φορά...Γκρρ....δεν μπορώ να έρθω...ο λόγος γνωστός τους τελευταίους 8-9 μήνες...ΠΑΙΖΩ....Γκρρρρρ !!!!! Ελπίζω βρε λιντουλίνι κάποια στιγμή στην...καριέρα μας να συναντηθούμε μουσικά μήπως και βρεθούμε...επιτέλους....Καλή επιτυχία και είμαι σίγουρος γι αυτό...Φροντίστε να το χαρείτε και εσείς για να έχει διπλή επιτυχία...!!!!
    Desmar
    11.05.2005, 11:34
    Συμπληρώνω την λίστα και εγώ με την σειρά μου ... ξέρω και κάτι παιδάκια που πολύ θα ήθελαν να είναι μαζί μας αλλά δουλεύουν

    Θα έρθουμε εμείς ... για να περάσουμε μετά από το μαγαζί τους να τους πούμε τα νέα...

    * Orfeus
    * GL
    * Hastaroth
    * faltsoo
    * tetraktis
    * manblaz
    * Iphigenia
    * Despin
    * Aggelina
    * Desmar (+1)

    Λέτε να κλείναμε τραπεζάκι??????


    manblaz
    11.05.2005, 11:38
    Quote:

    Το μέλος linda7 στις 10-05-2005 στις 23:35 έγραψε:

    Κωστάκη δεν πειράζει.Ελπίζουμε να γίνουν και άλλα live :) Όσο για τα παιδιά που θα έρθουν,συμβουλεύω να έρθετε σχετικά νωρίς,γιατί το μαγαζί είναι μικρό και προβλέπεται αρκετός κόσμος-εκτός απροόπτου πάντα...





    Το "σχετικα νωρις" μπορεις να το κανεις λιγο πιο συγκεκριμενο λιντακι????
    gate
    11.05.2005, 11:47
    Λιντάκι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

    Θα κάνω τα πάντα να είμαι εκεί να σε ακούσω τη βραδιά αυτή !
    linda7
    11.05.2005, 11:56
    Χμ...η ώρα έναρξης - λένε ότι - είναι στις 10.30 . Αν λοιπόν μπορείτε να είστε κατά τις 10 εκεί θα είναι καλά. Όσο για το τραπεζάκι, το βρίσκω καλή ιδέα . Ωστόσο επειδή θα πάρω τηλ ούτως ή άλλως για να κλείσω τραπέζι για κάποιες φίλες, μπορώ να κλείσω άλλο ένα . Όπως θέλετε εσείς :)
    Νεκταρία μου, δε φαντάζεσαι πόσο θα χαρώ να σε δω αύριο!
    falimento
    11.05.2005, 12:17
    Kι εγώ θα προσπαθήσω να έρθω. Αν και με πνίγει ασφυκτικά ο χρόνος, για τη Λίντα θα γίνουμε κομμάτια να κατέβουμε!


    tintalle
    11.05.2005, 13:33
    Κοίτα να δεις τι χάνω που δεν είχα ιντερνετ τόσο καιρό Δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω να σε καμαρώσω Λιντάκι μου. Είμαι σίγουρη πάντως πως θα είστε υπέροχοι, περιμένω κι εγώ να δω φωτογραφίες. Λίντα μου καλή επιτυχία και ελπίζω να πεις και το αγαπημένο μου (alanis, remember?) Την επόμενη φορα θα το μάθω εγκαίρως και θα είμαι κι εγώ εκεί
    KIT_KAT
    11.05.2005, 14:11
    Λίντα μας... τυχεροί όσοι θα παραβρεθούν και θα σ' ακούσουν, καλή επιτυχία (και) σ'αυτή την εμφάνιση...
    Ελπίζουμε πως δεν είναι η... last session του γκρουπ έτσι;; Για να σας ακούσουμε κι εμείς κάποια στιγμή που θα είμαστε εκεί...
    Hastaroth
    11.05.2005, 14:50
    Quote:

    Το μέλος linda7 στις 11-05-2005 στις 11:56 έγραψε:

    Χμ...η ώρα έναρξης - λένε ότι - είναι στις 10.30 . Αν λοιπόν μπορείτε να είστε κατά τις 10 εκεί θα είναι καλά. Όσο για το τραπεζάκι, το βρίσκω καλή ιδέα . Ωστόσο επειδή θα πάρω τηλ ούτως ή άλλως για να κλείσω τραπέζι για κάποιες φίλες, μπορώ να κλείσω άλλο ένα . Όπως θέλετε εσείς :)
    Νεκταρία μου, δε φαντάζεσαι πόσο θα χαρώ να σε δω αύριο!





    Εγώ μάλλον θά είμαι από πιό νωρίς,γιά να δώ -μετά από πολύ καιρό-καί τον Δημήτρη (τόν μαγαζάτορα).
    jorge
    11.05.2005, 15:22
    Λιντάκι βάλτο και στην Ατζέντα
    linda7
    11.05.2005, 20:35
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 11-05-2005 στις 12:17 έγραψε:

    Kι εγώ θα προσπαθήσω να έρθω. Αν και με πνίγει ασφυκτικά ο χρόνος, για τη Λίντα θα γίνουμε κομμάτια να κατέβουμε!







    Γεια σου βρε Fali... Πάντως επειδή είναι σχετικά νωρίς, το audience τουλάχιστον δε θα έχει πρόβλημα στο πρωινό ξύπνημα. Τι να πούμε κι εμείς... Αλλά Fali...ξέρεις ποιος θα μας λείψει πολύ...Αυτός που τον πήρε η μαμά πατρίδα. Μια μπύρα στην υγειά του???
    MariannaP
    12.05.2005, 12:49
    Quote:

    Το μέλος manblaz στις 09-05-2005 στις 19:19 έγραψε:

    επειδη η μαριαννα δεν εχει internet με εξουσιοδοτησε να γραψω το παρακατω μηνυμα.....
    ειναι δυνατον να παει η Despin και να λειπει η Aggelina......




    Να 'σαι καλά βρε κουμπάρε... μια χαρά τα πας με τις εξουσιοδοτήσεις
    Πάμε πάλι...
    Είναι δυνατόν να τραγουδάει η Λιντούλα και να λείπουμε;;;
    Οσο για το στρατευμένο νιάτο μας, λέω να του αφιερώσουμε ένα σχετικό τραγουδάκι
    falimento
    12.05.2005, 13:12
    Τον στρατιώτη μήπως;;;

    Του 'παν θα βάλεις το χακί
    θα μπεις στην πρώτη τη γραμμή
    θα μπεις στην πρώτη τη γραμμή
    και ήρωας θα γίνεις

    Εκείνος δεν μιλάει πολύ
    Του 'ναι μεγάλη η στολή
    Του 'ναι μεγάλη η στολή
    Και βάσανο οι αρβύλες

    Το εμβατήριο που του 'μαθαν να λέει
    Είναι μονότονο και του 'ρχεται να κλαίει
    Το εμβατήριο που του 'μαθαν να λέει
    Είναι μονότονο και του 'ρχεται να κλαίει

    Και στο γιατρό τρελόχαρτο θα πάρει
    Και πάλι τη Κυριακή θα πίνει ένα Campari!