ελληνική μουσική
    830 online   ·  210.833 μέλη

    Βοήθεια σε σχέση με το e mail μου

    freddieKrueger
    23.04.2013, 15:04

    Καλησπέρα Musicheaven...θα θελα να απευθυνθώ στους γνώστες του διαδικτύου και να ζητήσω τη βοήθειά τους πάνω στο θέμα του Hotmail μου...συνήθιζα να κάνω log in και να μπάινω κανονικά στα mail μου και στο msn μου...τώρα αντί να συμβαίνει αυτό μπαίνω σε ένα πολύ πιο δύσχρηστο ηλεκκτρονικό ταχυδρομείο ονόματι Outlook...Εκτός του ότι η εμφάνιση του μειλ μου έχει γίνει 'καρναβάλι' με ένα σωρό ανεπιθύμητα παραθυράκια,διαφημίσεις και emoticon,γεγονός είναι πως δεν ΄τρέχουν' καθόλου οι δελίδες και η απλή ανάγνωση ενός μειλ η και σύνθεσή νέου είναι ολόκληρη περιπέτεια!

    Για οποιαδήποτε συμβουλή πως να απαλλαγώ από αυτό το 'δαίμονα' που λέγεται Outlook είμαι όλος αυτιά!Ευχαριστώ προκαταβολικά για οποιαδήποτε συμβουλή!


    noizreduction
    23.04.2013, 15:31

    Η hotmail εχει μετατραπει πλεον σε outlook και δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να αλλαξεις αυτη την εμφανιση ή τη βασικη σελιδα. Μαλιστα η Microsoft ειχε προειδοποιησει εδω και καιρο πως το hotmail θα μετονομαστει σε outlook και το msn θα συγχωνευθει με την υπηρεσια skype!


    freddieKrueger
    23.04.2013, 19:39
    Σ ευχαριστώ για την απάντησή σου φίλε μου!Έχω την αίσθηση πάντως πως τίποτα δεν βελτιώθηκε από αυτή την αλλαγή...΄σαν ιός μοιάζει αυτό το outlook!