ελληνική μουσική
    837 online   ·  210.851 μέλη

    Βαθιά Νυχτωμένοι

    Chrysanna
    30.04.2013, 01:27

    Μια εκπομπή που γεννήθηκε τυχαία πριν αρκετά χρόνια κι επιστρέφει μετά από καιρό λόγω θράσους.


    "Θέλω εκπομπή!"...είπα στον Deos λίγα λεπτά μετά την γνωριμία μας και να 'μαι!


    Δεν θα πω τίποτα για τις ώρες που θα είμαι κοντά σας, και θα είστε κοντά μου.

    Θα λέω ότι νιώθω και θα βάζω μουσικές που αγαπώ... απλά!

    Ο σκοπός της εκπομπής; Να φτιάξουμε εικόνες, να νιώσουμε και να κάνουμε, κάθε φορά, μια βόλτα ξεχωριστή, λυτρωτική και καθόλου μοναχική.

    Κάθε Τρίτη και Τετάρτη στο τελείωμα της ημέρας.. 01:00 με 02:00

    Πρώτο ραντεβού, Τρίτη 07/05. Να περνάτε όμορφα...

    -----------------

    I may be crazy, but it keeps me from going insane..

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 10-08-2014 10:48 ]


    sillia
    30.04.2013, 02:29

    Kαλώς ήρθες στην παρέα μας Smile

    Καλές εκπομπές{#emotions_dlg.walkman}


    TRAVELOGUE
    30.04.2013, 09:53

    Καλώς ήρθες!

    Και καλά ξενύχτια να μας χαρίσεις ή να φτιάξουμε όλοι μαζί παρέα!Smile


    ilio
    30.04.2013, 12:06

    Καλώς όρισες στο Radio Musicheaven και από εμένα και καλές εκπομπές!!!{#emotions_dlg.thumbup}


    loukas76gr
    30.04.2013, 12:41

    Καλώς ήρθες στη ραδιοφωνική παρέα του ΜΗ! Καλές εκπομπές... δώσε χρώμα στο μαύρο της νύχτας! :)


    Chrysanna
    06.05.2013, 23:36

    Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος.. αύριο!

    Ευχαριστώ για την υποδοχή και χρόνια πολλά σε όλους...


    mary_omikron
    08.05.2013, 12:04

    Καλώς ήρθες Χρυσάννα στο ραδιόφωνό μας, πολύ ωραία η πρώτη εκπομπή και η "γνωριμία" μας. 

    Να έχεις καλή συνέχεια...Smile


    alkyoni
    08.05.2013, 13:29

    Η καλη αρχη εγινε χθες!!! {#emotions_dlg.thumbup}  

    Καλωσηρθες στο Radio MusicHeaven και καλες εκπομπες!!!{#emotions_dlg.walkman}


    TRAVELOGUE
    08.05.2013, 17:02

    Όταν οι εποχές δεν ήταν τόσο διαδικτυακές όσο σήμερα, η πρόσβαση στη μουσική ήταν μέσα από τα δισκάδικα και τα ραδιόφωνα.

    Δεν έχουν περάσει και πολλά χρόνια, κάπου 15. Τότε, λοιπόν, άκουγα με προσήλωση Μελωδία, το Σταθμό (νυν Δίεση), Β΄Πρόγραμμα και μάζευα τίτλους τραγουδιών, έγραφα σε κασέτες ό,τι προλάβαινα, ξενυχτούσα προσπαθώντας να εκμαιεύσω ιδέες λόγου, άλλοτε με βιβλία, άλλοτε ξεροσφύρι. Κάπου εκεί ταξίδεψα χτες για μία ώρα. Στα όμορφιά παλιά μοναχικά στέκια της εφηβείας μου.

    Χαρακτήρισες την πρώτη σου εκπομπή χθες ως αναγνωριστική για να συστηθούμε, να δούμε αν μας κάνεις και να δεις αν σου κάνουμε. Εγώ θα έλεγα ότι με την πρώτη εκπομπή σου χτες, ξανασυστηθήκαμε...

    Καλή συνέχεια...Smile


    Chrysanna
    15.05.2013, 00:20
    Ξανά μαζί...! Όσοι δεν χαίρεστε, να είστε διακριτικοί.. περιμένετε να φύγω πρώτα! Άπαντες όμως είστε καλεσμενοι!
    trelakias
    15.05.2013, 03:56

    Τουλάχιστον φοβερή η αποψινη εκπομπή!  Όμορφη μουσική και καλή παρέα!  Πρώτη φορά την άκουσα και το σίγουρο είναι ότι... τα λέμε και πάλι αυριο!  

    Καλές εκπομπές! Smile


    Chrysanna
    15.05.2013, 04:29

    Μετά το τέλος της 3ης εκπομπής, έχω να πω τούτο Cool

    Χαίρομαι πολύ που οι Βαθιά Νυχτωμένοι έγιναν μέλος της συγκεκριμένης παρέας.


    Μία εκπομπή που στηρίζεται αποκλειστικά στην αγάπη του αντικειμένου, και όχι στις όποιες επαγγελματικές βλέψεις, χρειάζεται ακριβώς αυτό που προσφέρετε όλοι σας... ζεστασιά και θετική διάθεση !

    Όταν ο χρόνος κάνει την δουλειά του, και αν η καθημερινότητα βοηθήσει λίγο παραπάνω, ελπίζω να βρω τους ρυθμούς μου και όλο αυτό το εγχείρημα να γίνει ακόμα καλύτερο.

    Σας ευχαριστώ.


    sympetheros
    15.05.2013, 07:57

    Κι επειδή υπάρχουν και οι πρωινοί τύποι που διαβάζουν τα καλύτερα για την εκπομπή (καλωσόρισες με την ευκαιρία )αλλά δεν μπορούν ν ακουσουν τη νύχτα...

    θα εκτιμούσαμε μια ηχογραφημένη  χορταστική κονσέρβα  βαθιά Νυχτωμένη για όλους εμάς!


    Chrysanna
    16.05.2013, 00:09

    Άλλη μια μέρα έφτασε στο τέλος της...!

    Έχοντας διώξει από πάνω μου όλη την ένταση (not true), ούσα ήρεμη και ξεκούραστη (not true)...

    ...έτοιμη για μια όμορφη βραδιά με την παρέα σας και την μουσική μας (true)!

    Σας περιμένω.. στην 1!


    Chrysanna
    21.05.2013, 20:21

    Είχατε στην διάθεση σας, μία ολόκληρη εβδομάδα!

    Ελπίζω να χαλαρώσατε, να περάσατε όμορφα, να γεμίσατε μπαταρίες κι εμπειρίες...

    Έχετε λίγες ώρες ακόμα, για να κάνετε ότι δεν προλάβατε.

    Στην 1:00 σας περιμένω... στο γνωστό σημείο{#emotions_dlg.helpsmilie}


    -----------------

    I may be crazy, but it keeps me from going insane..

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 21-05-2013 20:22 ]


    Chrysanna
    22.05.2013, 13:02

    Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, η εκπομπή δεν θα γίνει σήμερα.

    Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε... ραντεβού την άλλη Τρίτη!

    {#emotions_dlg.inlove}


    Chrysanna
    28.05.2013, 22:33

    Ξανά Τρίτη...

    Ξανά Βαθιά Νυχτωμένοι...

    Ξανά η αφεντιά μου στο μικρόφωνο...

    Θα σας ξαναματαπεριμένω...!

    {#emotions_dlg.rockon}


    Chrysanna
    29.05.2013, 23:46

    Ω, ναι... σας περιμένω σε 1 ώρα και 15 λεπτά!


    alkyoni
    30.05.2013, 02:24

    Οντως πολυ ιδιαιτερη η σημερινη εκπομπη..... σ' ευχαριστουμε!!!{#emotions_dlg.yes}

    Καλη συνεχεια και στις επομενες!!!{#emotions_dlg.beer}


    Chrysanna
    04.06.2013, 23:09

    {#emotions_dlg.oops}

    Η έμπνευση απόψε, δεν θέλει να με επισκεφτεί.

    Δεν έχω ιδέα για το πως θα κυλήσει η βραδιά, αλλά θα είμαι εκεί.

    Ελάτε κι εσείς κι ό,τι γίνει.

    ....!