ελληνική μουσική
311 online   ·  203.997 μέλη

Όταν μια γυναίκα ... παρκάρει!

ORFEASMIRSINIS
Φθασμένος
Chat
08.05.2013, 09:41

Κυρίες μου ... σας αγαπώ, σας σέβομαι, σας εκτιμώ απεριόριστα αλλά ...  όταν πρόκειται να παρκάρετε ... Θεός φυλάξοι!!! {#emotions_dlg.biggrin}

Woman 15-minute attempt at parking από stefanelonikitelo

mary_omikron
Βετεράνος , Forum Moderator
Chat
08.05.2013, 11:24

Ρατσιστή, έπρεπε να δεις τον γείτονά μου που έχει εκτοπίσει όλες τις αντικανονικά παρκαρισμένες κολώνες της γειτονιάς... και ξέρεις κάτι? είναι άντρας {#emotions_dlg.tt2}

renabill
Φθασμένος
Chat
08.05.2013, 13:38
ναι έχω δει και άντες και γυναίκες να παρκάρουν χάλια! Παναγία βόηθα είναι!
alpatman
Συγχορδία Μινόρε
Chat
08.05.2013, 14:25

κανονικα θα επρεπε τα αυτοκινητα εκτος απο Ν να βαζουν και Γ ,ο δε διπλος συνδυασμος Ν - Γ να ειναι ακρως επικινδυνος .. 

φυσικα δεν σοβαρολογω , πιστευω οτι αρκετες γυναικες ειναι προσεκτικες και αν εχουν καποια 'αδυναμια ΄ στο παρκαρισμα πιθανων να την καλυπτουν με αλλα πλεονεκτηματα  . 

πεποιθηση μου ειναι οτι οι πιο επικινδυνοι οδηγοι ειναι οι 'ξερολες-ανετοι -γκαζιαρηδες -πεπειραμενοι '  οδηγοι (κυριως αντρες) και συνηθως αυτοι που προκαλουν τα σοβαρα ατυχηματα . 

Natalia-Nefeli
Βασική Νότα
Chat
08.05.2013, 18:03
Ένας λόγος που δεν έμαθα ποτέ οδήγηση είναι πως έτρεμα την διαδικασία του παρκαρίσματος!!! Πραγματικά νιώθω πως πολλές γυναικες έχουμε αυτό το περίεργο ελάττωμα στο DNA μας! Αυτό όμως αποφεύγεται αν αποφύγεις την οδήγηση!! Εκείνο το τρομερό που πολύ δύσκολα αποφεύγεται γιατι ποτέ δεν ξέρεις να θα σου συμβεί τελικά είναι να ......παρκάρεις στην ζωή σου με λάθος άνθρωπο!!!! Εκεί την πάτησες! Αλλά σε αυτό το είδος.....παρκαρίσματος την πατάνε συνήθως οι άντρες και όχι οι γυναίκες, που μπορει να μην εκτιμούν αποστάσεις, ξέρουν όμως να εκτιμούν το τι έχουν μπροστά τους και να αποφεύγουνε τις κακοτοπιές!! Ενώ οι άντρες πέφτουν σε παγίδες που λέγονται: "ωραίο αμάξι", "ωραίος πισινός", "ωραίο στήθος" κι όταν δουν τι κάνανε είναι πλέον αργά!