ελληνική μουσική
    494 online   ·  210.833 μέλη
    KicKAnGeL
    09.05.2005, 15:04
    όλοι οι άνθρωποι έχουν φόβους. εμένα ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι το να πάθει κάτι κάποιος δικός μου άνθρωπος, και να μην μπορώ να κάνω οτιδήποτε να τον βοηθίσω...



    εσάς?




    jazzer79
    09.05.2005, 15:47
    Εγω αυτο που φοβαμαι ειναι να μη μου στειλει ο Θεος ολα οσα μπορω ν'αντεξω!!!Γιατι ειλικρινα πιστευω πως εχουμε απεριοριστες δυναμεις κι αντοχες.....
    avgi
    09.05.2005, 15:53
    εμένα ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι να ξυπνήσω μια μέρα και να ανακαλύψω ότι δεν δίνω ούτε παίρνω αγάπη..


    Melinda
    09.05.2005, 16:13
    Φόβος! Δεν ξέρω! Ο μεγαλύτερος φόβος! Το έχω σκεφτει πολλές φορές αλλά δεν μπόρεσα να καταλαβω τον μεγαλύτερο μου φόβο! Νομίζω πως είναι ο ίδιος με της KicKAnGeL: να πάθει κάτι κάποιος δικός μου άνθρωπος, και να μην μπορώ να κάνω οτιδήποτε να τον βοηθήσω...
    Ania
    09.05.2005, 16:16
    Quote:

    Το μέλος Melinda στις 09-05-2005 στις 16:13 έγραψε:

    Φόβος! Δεν ξέρω! Ο μεγαλύτερος φόβος! Το έχω σκεφτει πολλές φορές αλλά δεν μπόρεσα να καταλαβω τον μεγαλύτερο μου φόβο! Νομίζω πως είναι ο ίδιος με της KicKAnGeL: να πάθει κάτι κάποιος δικός μου άνθρωπος, και να μην μπορώ να κάνω οτιδήποτε να τον βοηθήσω...




    kai egw to idio!!!
    Despin
    09.05.2005, 16:16
    Σίγουρα ανησυχώ μην πάθει κάτι κάποιο αγαπημένο μου πρόσωπο (οικογένεια-φίλοι) αλλά αυτό που φοβάμαι είναι η μοναξιά...

    Για μένα είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει "ένα μάτι" και "ένα αυτί" που σε βλέπει, ακούει τα θέματα, τα προβλήματα, τις ανησυχίες σου...κτλ όπως επίσης είναι όμορφο να έχεις έναν ώμο ν΄ακουμπήσεις ή να κλάψεις στα δύσκολα και μια ζεστή αγκαλιά στις επιτυχίες και τις χαρές σου. Δυστυχώς όμως σήμερα υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που δεν έχουν τα παραπάνω και νιώθουν απίστευτα μόνοι.....
    koripaki
    09.05.2005, 16:29
    Φοβάμαι τις φωνές. Όταν ακούω οποιονδήποτε να φωνάζει τρομάζω πολύ και μου παίρνει πολλή ώρα για να ηρεμίσω.
    manblaz
    09.05.2005, 17:39
    συμφωνω οτι ολοι εχουμε κατι που μας φοβιζει, αλλα εγω δεν θα μιλησω για τους φοβους......

    απλα θα πω κατι που νομιζω οτι μπορει να μας βοηθησει σε στιγμες που νομιζουμε οτι φοβομαστε

    ο φοβος ειναι συμμαχος
    ο πανικος ειναι εχθρος
    Desmar
    09.05.2005, 18:10
    .... χμμμμμμ ...... μπου .....


    Sideline
    09.05.2005, 18:14
    Δυο πράγματα πρέπει να φοβάται κάποιος-το θάνατο και την μοναξιά. Αν και μάλλον για αρκετούς είναι πιο εύκολη η εξοικίωση με τον θάνατο παρά με την μοναξιά.


    Soulessome
    09.05.2005, 18:20
    Φοβαμαι...την κακη πλευρα των ανθρωπων....


    Melinda
    09.05.2005, 22:16
    Quote:

    Το μέλος Sideline στις 09-05-2005 στις 18:14 έγραψε:

    Δυο πράγματα πρέπει να φοβάται κάποιος-το θάνατο και την μοναξιά. Αν και μάλλον για αρκετούς είναι πιο εύκολη η εξοικίωση με τον θάνατο παρά με την μοναξιά.







    Δεν συμφωνώ για το θάνατο! Ο θάνατος για μερικούς είναι λύτρωση! Το θάνατο δεν πρέπει να το φοβόμαστε!

    Melinda
    09.05.2005, 22:18
    Quote:

    Το μέλος Soulessome στις 09-05-2005 στις 18:20 έγραψε:

    Φοβαμαι...την κακη πλευρα των ανθρωπων....







    Συμφωνώ μαζί σου! Η κακή πλευρά των ανθρώπων μπορεί πραγματικά να σε πληγώσει, ειδικά αν δεν το περιμένεις...
    KIT_KAT
    10.05.2005, 10:11
    Φοβάμαι τη μέρα που δε θα έχω το χρόνο, την όρεξη και την πολυτέλεια να αφουγκραστώ, τους ανθρώπους γύρω μου, τη φύση, ένα μουσικό κομμάτι...
    paramithi
    10.05.2005, 14:10
    εγώ φοβάμαι μήπως φύγουν κάποια μέρα τα πρόσωπα που αγαπώ..
    mag
    10.05.2005, 18:36
    "Φοβάμαι το σκοτάδι φως μου"....
    Το σκοτάδι λοιπόν που λέει και το άσμα και μην τυχόν μπω σε τουαλέτα (πχ καφετέριας) και δω κανένα πτώμα μέσα...
    Soulessome
    11.05.2005, 21:09
    Φοβαμαι....ότι δεν μπορω να πολεμησω!

    Φοβαμαι...ότι δεν μπορω να κατανοησω!

    Φοβαμαι....μην ακους τι λεω
    SteliosG
    11.05.2005, 21:13
    φοβαμαι να μην ειμαι καλα στην υγεια μου! εγω και ολος ο κοσμος! ολα τα αλλα διορθωνονται!!!
    Sofia
    11.05.2005, 22:42
    Φοβάμαι..όλα αυτά που θα γίνουν για μένα, χωρίς εμένα..
    Φοβάμαι..τον κακό μου εαυτό, μηπως καταφέρει να με νικήσει και βγει στην επιφάνεια..
    Φοβάμαι..μήπως μια μέρα ξυπνήσω και δω πως όλα ήταν ένα όνειρο..
    GL
    11.05.2005, 23:02
    Στριμωγμένος-Τρύπες


    Δισεκατομμύρια ιδέες με μπερδεύουν
    Αλήθειες που παίζουν μαζί μου κρυφτό
    Μπροστά στ' αόρατα μάτια που ελέγχουν
    ποιες τελικά απ'όλες θα βρω


    Κι είμαι στριμωγμένος
    ανάμεσα σε βλέμματα και τοίχους
    παντοτινά χαμένος
    στις μαύρες τρύπες του ανώνυμου πλήθους


    Δισεκατομμύρια γνώμες με ζαλίζουν
    φοβάμαι πως στο τέλος κι εγώ θα χαθώ
    μαζί μ' αυτούς που γύρω μου συνέχεια γυρίζουν
    σ' έναν ανόητο ατέλειωτο χορό


    Κι είμαι στριμωγμένος...