ελληνική μουσική
    635 online   ·  210.846 μέλη

    Προώθηση και Προσωπικά Μηνύματα

    babisn
    21.05.2013, 14:59

    Καλησπέρα παιδιά!

    Κατ'αρχήν Jorge χαρά στην υπομονή σου!

    Προσωπικά πιστεύω ότι ο διαγωνισμός ήταν άψογος σε σχέση με αρκετούς άλλους που έχω παρακολουθήσει κατά καιρούς.Θεωρώ απράδεκτο να ζητάμε εξηγήσεις από τους admin επειδή κάποιοι spamάρουν τα μέλη με ΠΜ.Λες και δεν έχουμε δική μας κρίση..Δηλαδή σε διαγωνισμούς όπως η Eurovision θα πρεπει να πέφτει το internet μέχρι να ολοκληρωθεί η ψηφοφορία για να μην μας spamάρει ο Αγάθωνας στο Facebook!

    Σοβαρευτείτε λίγο παιδιά και κοιτάξτε την ουσία.Αντί να αποσύρετε συμμεοχές και να σβήνετε τα profile σας θα έπρεπε να χαίρεστε που σας δόθηκε η ευκαιρία να ακουστούν οι μουσικές σας.Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ποιος βγήκε πρώτος αλλά το γεγονός ότι ανακάλυψα καλλιτέχνες που θα παρακολουθώ από δω και στο εξής.Ωραία τα έπαθλα αλλά δεν είναι εκεί το νόημα.Η καλή μουσική βρίσκει πάντα τον δρόμο της και είναι βέβαιο πως μια διάκριση από μόνη της δεν λέει απολύτως τίποτα.Δουλειά θέλει και μεράκι!


    sillia
    21.05.2013, 14:59

    Παράθεση:

    Το μέλος STEFANOS604 στις 21.05.2013, 14:35 έγραψε...

    Η μόνη αξιόπιστη μέθοδος είναι με αστυνομική ταυτότητα , δικαστικούς αντιπροσώπους και εφορευτική επιτροπή


    Ακόμα και αυτή αμφισβητείται ....πόσα παραδείγματα να παραθέσω{#emotions_dlg.rolleyes}

    Στο σπορ της ανόδου κλωστώντας χωρίς έλεος ό,τι μας εμποδίζει κάποιοι είμαστε πρωταθλητές !

    συμπληρώνω....

    Οποιαδήποτε άλλη θέση είναι ντροπή .... έτσι μάλλον μας δίδαξαν όταν είμαστε παιδιά και μεγαλώνοντας γίναμε τέρατα κομπλεξισμού και ανασφάλειας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    -----------------

    Αν θεωρήσω τον εαυτό μου μαγνήτη... με ανησυχεί το ΤΙ ελκύω!!!!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την sillia, 21-05-2013 15:00 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την sillia, 21-05-2013 15:08 ]


    ALFA70
    21.05.2013, 19:49
    Νομιζω οτι ο Jorge εχει δικιο ... εγω δεν ψηφιζω και δεν εχω κανενα λογο να υπερασπιστω το Α ή το Β τραγουδι ...και θα συμφωνουσα με την αποψη τα ονοματα των δημιουργων να εμφανιζονται κατα την διαρκεια του διαγωνισμου ....και νομιζω οτι το musicheaven ελαβε ολα εκεινα τα μετρα ωστε ο διαγωνισμος να ειναι δικαιος και αδιαβλητος .
    jorge
    23.05.2013, 00:14

    Αγαπητή Mingrelia,

    δεν είναι πολύ κομψό να λες οτι δεν έχεις χρόνο, όταν έχεις αφιερώσει και συνεχίζεις να αφιερώνεις χρόνο για να κατηγορείς το MusicHeaven.

    Εντάξει όμως, μόλις βρεις μας απαντάς.

    Για αυτό που γράφεις τώρα...

    Σε όλα τα websites του κόσμου επιτρέπονται οι διπλοεγγραφές. Στο Google, στο Facebook, στο Yahoo!, παντού.

    Γιατί;

    Για να μπορεί να γραφτεί και ο φίλος σου, ο αδελφός σου, η ξαδέρφη σου που μπορεί να χρησιμοποιεί τον ίδιο υπολογιστή.

    Επίσης, από τεχνικής άποψης, αλλάζοντας ένας χρήστης α) το email του, β) την IP του, γ) σβήνοντας τα cookies δ) αλλάζοντας browser, μπορεί να μην εντοπιστεί ως διπλοεγγεγραμμένος, σε κανένα website του κόσμου.

    Επομένως, ας μην αλλάζουμε θέμα, βαφτίζοντας τις διπλοεγγραφές που επιτρέπει ίδια η τεχνολογία, ως λάθος του MusicHeaven :)

    Θα περιμένουμε τις απαντήσεις σου όταν βρεις χρόνο, οκ;

    Μας έχεις κατηγορήσει ανοικτά και πολλάκις, επομένως θα έχει ενδιαφέρον να δούμε τι έχεις να προτείνεις, αν βεβαίως μπορείς να βρεις λύση.

    Θα περιμένουμε.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την jorge, 23-05-2013 00:15 ]


    mary_omikron
    23.05.2013, 00:40

    Κι αν ακόμη ζητούσες ταυτότητα κατά την εγγραφή θα σου έλεγαν γιατι δεν ζήτησες και Α.Φ.Μ.

    Ελεος!!! Ακρη δεν έχει ο ουρανός...................


    ixthis
    23.05.2013, 01:40

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 23.05.2013, 00:14 έγραψε...

    Αγαπητή Mingrelia,

    δεν είναι πολύ κομψό ...........

    {#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.inlove}


    jorge
    23.05.2013, 02:46

    Δεν πειραζει Mingrelia που δεν ξερεις απο τεχνολογία.

    Όμως από τη στιγμή που δεν γνωρίζεις από τεχνολογία, γιατί χαρακτηρίζεις "ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ" τον τρόπο που λειτουργεί το MusicHeaven;

    Στα υπόλοιπα τώρα.

    Ναι, έκανες κάποιες προτάσεις για τα ΠΜ και εγώ σε ρώτησα αν έχεις λύσεις στα προβλήματα που δημιουργούνται αν ακολουθήσουμε τις προτάσεις σου.

    Έχεις τελικά λύσεις ή όχι;

    Αν έχεις, μας τις γράφεις.

    Αν δεν έχεις λύσεις, δεν πειράζει, απλά σημαίνει πως συμφωνείς μαζί μας στο εξής:

    πως στο θέμα με τα ΠΜ δεν υπάρχει τελικά καμία λύση.

    Περιμένω την απάντησή σου, να το κλείσουμε το θέμα. Είτε με λύσεις που έχεις να προτείνεις, είτε να συμφωνήσουμε.


    jorge
    23.05.2013, 03:09
    Έκανες edit εκ των υστέρων και τις συμπλήρωσες.

    Απ' οτι διαβάζω είσαι υπέρ του ελέγχου των Προσωπικών Μηνυμάτων, ενώ θέλεις να σβήνουμε και όσα σχόλια γράφουν καλά λόγια για ένα τραγούδι.

    Μάλιστα. Έχω "παγώσει" λίγο με τις απόψεις σου. Θα επανέλθω αύριο.
    sillia
    23.05.2013, 10:37

    Aν ενοχλεί αυτό που θα γράψω μπορείται να με κάνετε χ...

    Mingrelia καις το τραγούδι σου και είναι τόσο συμπαθητικό !


    NikosDoukas
    23.05.2013, 11:28

    ρε παιδιά για όνομα!!! λίγο πιο προσεκτικοί να είμαστε. καταλαβαίνω την αγανάκτηση κάποιον ανθρώπων-δημηουργών για τα χτυπήματα κάτω απ τη μέση..αλλά από την άλλη δεν υπάρχει τρόπος να αντιμετωπιστούν. η μάλλον υπάρχει.. και  και κρίση του καθενός που ψηφίζει!!! αν δεν υπάρχει αυτό τότε τι να λέμε τώρα!! τι περιμένετε να στήσει κάποιος διαχειρηστής ένα πρόγραμμα που να αποτρέπει τούτο και να ανοίγει πρωσοπικά μυνήματα και τέτοια??? δεν γίνονται αυτά ρε παιδιά!!! ποιο εύκολο είναι να στήσεις ένα πρόγραμμα και να το εμφυτεύσεις στο μυαλό του άλλου για να αρχίσει να λειτουργεί περά να αποτρέψεις μηχανογραφηκά κάποιον να μην στέλνει π.μ. με συγκεκριμένο περίεχόμενο. τι να λέμε τώρα....ο καθένας μας μπορεί να έχει χίλιες ταυτότητες και χίλιους λογαριασμούς!!!! δεν έίναι δίκαιο το ξέρω. ούτε η κοινωνία μας είναι δίκαιη και αυτό το ξέρω.  εδώ μέσα τι είμαστε? μια μικρογραφία της κοινωνίας....με τους καλούς και τους κακούς. και έχουμε κάποιον να κάνει τη γαιδουροδουλειά του διαιτητή, του τεχνικού, του προέδρου, του διευθυντή, του πρωθυπουργού. κακό μεν αναγκαίο δε!!! πάντως άμα καταφέρει αυτός ο άνθρωπος να επιφέρει με τις δημοκρατικές ενέργειές του(και το εννοώ δημοκρατικές  και μάλιστε παραπάνω από το κανονικό...) την δικαιοσύνη στο σάιτ, την άλλη μέρα θα πρέπει να ορισθει όχι απλά πρωθυπουργός της χώρας αλλά πλανητάρχης!!!!!

     

     

    την αγάπη μου!!!!


    sillia
    23.05.2013, 13:43

    593 αστέρια μείον 5 τα δικά μου μας μένουν 588......

    Εγώ επιμένω 593 αστέρια φωτίζουν το τραγούδι σου !

    Στην θέση σου θα το απολάμβανα και θα έλεγα ευχαριστώ σε αυτά τα αστεράκια!

    Όπως αυτά έκαναν με τον δικό τους τρόπο !

    φιλικά