ελληνική μουσική
    674 online   ·  210.832 μέλη

    Εκδρομή για τη συναυλία των LANA DEL REY - ICED EARTH (ROCKWAVE) 8/7/13

    daily
    20.05.2013, 12:32

    ROCKWAVE FESTIVAL 2013 - TERRA VIBE!                                                                                                 LANA DEL REY - ICED EARTH - ECHO AND THE BUNNYMEN - 08/07/2013

    Το dailytrips.gr διοργανώνει εκδρομή /μεταφορά στην συναυλία των Lana Del Rey, Iced Earth, Echo and the Bunnymen που θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του Rockwave Festival, στο Terra Vibe στην Μαλακάσα.

    Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν πρέπει σύντομα να κατοχυρώσουν και να πληρώσουν τη θέση τους. Η θέση κατοχυρώνεται από τη στιγμή που πραγματοποιείται η πληρωμή. Σε κάθε περίπτωση θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση την ημερομηνία πληρωμής.

    Το κόστος μεταφοράς διαμορφώνεται στα 35ευρώ/Άτομο ή 65ευρώ/2 Άτομα και περιλαμβάνει προνόμια και προσφορές από επιχειρήσεις της Θεσσαλονίκης. Για πληρωμές που θα γίνουν ένα (1) μήνα πριν την ημερομηνία της συναυλίας (έως 7/6) το κόστος είναι 30ευρώ/Άτομο.

    Η τιμή προπώλησης των εισιτηρίων διαμορφώνεται ως εξής:

    Limited 28€                                                                                                                                                Limited 33€                                                                                                                                              Pitch A 50€                                                                                                                                                   Vip       50€

    Η αναχώρηση θα πραγματοποιηθεί στις 09:00 το πρωί (08/07/2013) από την Καμάρα (Θεσσαλονίκη) και η επιστροφή θα γίνει στο ίδιο σημείο αμέσως μετά το πέρας της συναυλίας. Εάν υπάρχουν άτομα κάτω των 18 ετών χωρίς συνοδό θα πρέπει να ενημερώσουν διότι θα χρειαστεί να προσκομίσουν υπεύθυνη δήλωση.

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

    1)Θέλω να κάνω δήλωση συμμετοχής...

    2)Θέλω να διαβάσω για τους όρους συμμετοχής...

    3)Θέλω να μάθω τα προνόμια...

    4)Θέλω να δω άλλες συναυλίες...

     www.dailytrips.gr - 6933 377499

    [ τροποποιήθηκε από τον/την daily, 20-05-2013 12:57 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την daily, 20-05-2013 12:58 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την daily, 20-05-2013 12:59 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την daily, 20-05-2013 13:01 ]


    TheDarkSideOfTheMoon
    27.05.2013, 12:35

    Ακριβώς αυτό που έψαχνα! Ευχαριστώ!Smile