ελληνική μουσική
    616 online   ·  210.826 μέλη

    Εκδρομή για τη συναυλία των IRON MAIDEN στην Κωνσταντινούπολη (26/7/13)

    daily
    30.05.2013, 22:48

    ΟΙ Iron Maiden στην Κωνσταντινούπολη! Μαζί τους Anthrax και VOODOO SIX!

    26/07/2013 - BJK INONOU STADIUM. Στα πλαίσια του "MAIDEN ENGLAND TOUR 2013".

    Το dailytrips.gr διοργανώνει εκδρομή /μεταφορά στην συναυλία των Iron Maiden που θα πραγματοποιηθεί στην Κωνσταντινούπολη. Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν πρέπει σύντομα να κατοχυρώσουν και να πληρώσουν τη θέση τους.

    Η θέση κατοχυρώνεται από τη στιγμή που πραγματοποιείται η πληρωμή. Σε κάθε περίπτωση θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση την ημερομηνία πληρωμής.

    1)ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ:

    Το κόστος διαμορφώνεται στα 45ευρώ/Άτομο και περιλαμβάνει προνόμια και προσφορές από επιχειρήσεις της Θεσσαλονίκης. Για πληρωμές που θα γίνουν ένα (1) μήνα πριν την ημερομηνία της συναυλίας (έως 28/6) το κόστος είναι 40ευρώ/Άτομο.

    Τα εισιτήρια της συναυλίας διαμορφώνονται ως εξής:

    Κατηγορία 6 Κερκίδα 50€                                                                                                                    Κατηγορία 5 Αρένα    65€                                                                                                                    Κατηγορία 4 Κερκίδα 75€                                                                                                                   Κατηγορία 3 Κερκίδα 100€                                                                                                                       Κατηγορία 2 Κερκίδα 120€                                                                                                                Κατηγορία 1 Front of Stage 140€

    Η αναχώρηση θα πραγματοποιηθεί στις 07:00 το πρωί (26/07/2013) από την Καμάρα (Θεσσαλονίκη) και η επιστροφή θα γίνει στο ίδιο σημείο αμέσως μετά το πέρας της συναυλίας. Η διάρκεια του ταξιδιού είναι περίπου 10 ώρες και θα πραγματοποιηθεί με 2 οδηγούς.

    2)ΜΙΑ (1) ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ:

    Το κόστος μεταφοράς μαζί με το εισιτήριο της αρένας και την διαμονή σε ξενοδοχείο είναι 155ευρώ/άτομο,και περιλαμβάνει προνόμια και προσφορές από επιχειρήσεις της Θεσσαλονίκης.Ανάλογα με το εισιτήριο που θα επιλέξετε θα διαμορφωθεί και το κόστος.

    Βασική προϋπόθεση αποτελεί η ύπαρξη διαβατηρίου σε ισχύ ή η ύπαρξη νέας Ευρωπαϊκής ταυτότητας. Εάν υπάρχουν άτομα κάτω των 18 ετών χωρίς συνοδό θα πρέπει να ενημερώσουν διότι θα χρειαστεί να προσκομίσουν υπεύθυνη δήλωση.

    Δεν υπάρχει περιορισμός εάν κάποιος επιθυμεί να συμμετέχει στην εκδρομή χωρίς να συμμετέχει στην συναυλία! 

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

    1)Θέλω να κάνω δήλωση συμμετοχής...

    2)Θέλω να διαβάσω για τους όρους συμμετοχής...

    3)Θέλω να μάθω τα προνόμια...

    4)Θέλω να δω άλλες συναυλίες...

     www.dailytrips.gr - 6933 377499

    [ τροποποιήθηκε από τον/την daily, 30-05-2013 22:57 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την daily, 30-05-2013 22:59 ]