ελληνική μουσική
    828 online   ·  210.833 μέλη
    jorge
    15.05.2005, 02:03
    Ναι ναι, μόλις αποκτήσαμε το δικό μας ηλεκτρονικό κατάστημα

    Ωραία πραγματάκια με το λογότυπο (και μάλιστα ανανεωμένο) του MusicHeaven, έτοιμα να τα παραγγείλουμε!

    Κούπες, mousepads, ρολόγια τοίχου, μπυροπότηρα(!), ημερολόγια τοίχου, μποξεράκια, T-Shirts για το σκυλάκι σας, αρκουδάκια, τσάντες, ταχυδρομικές κάρτες κ.α.

    Απίστευτο έτσι;

    Ασφαλώς και όλα αυτά δεν τα φτιάχνουμε εμείς, ούτε καν κάποια ελληνική εταιρία. Όλα τα έχει αναλάβει αμερικάνικη εταιρία, η οποία πήρε το λογότυπό μας και είναι έτοιμη να μας στείλει ταχυδρομικά ότι παραγγείλουμε.

    Προσωπικά δεν έχω παραγγείλει τίποτα ακόμα, αλλά θα το κάνω άμεσα, μια και έχω ακούσει από άλλους webmasters οτι κάνουν καταπληκτική δουλειά και οτι τα προϊόντα είναι σούπερ.

    Οι τιμές που θα δείτε είναι σε δολλάρια, όχι σε ευρώ. Εμπειρικά να ξέρετε πως οι τιμές σε ευρώ είναι λίγο χαμηλότερες από αυτές που βλέπετε. Για να υπολογίσετε την τιμή σε ευρώ, διαιρείτε την τιμή σε δολλάρια διά του 1,26.

    Πχ τα 8 δολλάρια (τόσο κάνει το ημερολόγιο) είναι 6,3 euros

    Πιστεύω πως πρόκειται για την καλύτερη δυνατή λύση για όσους θέλουμε να αποκτήσουμε πραγματάκια που να έχουν πάνω το λογότυπο της κοινότητάς μας. Δεν θα ήταν ποτέ δυνατό να οργανώσουμε μόνοι μας τέτοια πράγματα. Όλη η διαδικασία (παραγγελία, μεταφορά, αποδείξεις, επιστροφές, έγκριση πιστωτικής κάρτας, επικοινωνία) γίνεται από άλλους και μάλιστα με τον πλέον αξιόπιστο τρόπο.

    Παίζει να κάνουμε και ομαδικές παραγγελίες, ώστε να μοιράζουμε τα μεταφορικά, αλλά και να εκμεταλλευθούμε κάποιες προσφορές που κάνουν για παραγγελίες πάνω από ένα ποσό.

    Επίσης αν αυτό που παραλάβουμε δε μας αρέσει, το επιστρέφουμε και παίρνουμε πίσω τα λεφτά μας.

    Εγώ λέω για αρχή να παραγγείλω το mousepad

    και μια κούπα


    Παίζει και ένα μπυροπότηρο, αλλά είναι λίγο τσιμπημένο



    Το λογότυπο των προϊόντων σας αρέσει; Δυστυχώς το original μαύρο που έχουμε δεν ταίριαζε καλά πάνω στο άσπρο...
    jorge
    15.05.2005, 02:04
    Και η διεύθυνση του ...καταστήματος:
    http://www.cafepress.com/musicheaven

    Έλα κι εσύ να δροσιστείς, ψυχή ταξιδεμένη

    που 'χεις φωλιά στον ουρανό και περπατάς στη γη


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 15-05-2005 12:02 ]
    eneni
    15.05.2005, 02:09
    καλη ιδεα! και πολυ ομορφο το λογοτυπο!
    η κουπα μ αρεσε πιο πολυ εμενα!!!
    μπραβο μπραβο!
    SteliosG
    15.05.2005, 10:21
    γιατι δε μπορω να παω στο link που εχεις βαλει στο post σου Γιωργο???
    Sofia
    15.05.2005, 11:50
    Ουτε εγώ μπορώ..! Γιώργοοοοο!!!
    jorge
    15.05.2005, 12:09
    Ξαναδοκιμάστε παιδιά, διορθώθηκε:

    http://www.cafepress.com/musicheaven
    jorge
    16.05.2005, 10:09
    Επίσης, όποιος πάρει κάτι, καλό είναι να ενημερώσει και μας τους υπόλοιπους σχετικά με την ποιότητα αυτού που πήρε, το χρόνο παράδοσης και γενικά την εξυπηρέτηση από την εταιρία.