ελληνική μουσική
    518 online   ·  210.821 μέλη
    ixthis
    19.07.2013, 05:39

    Σύντομο απλό περιεκτικό και κυρίως χωρίς φόβο και πάθος …..Την ερώτηση θέλετε ε? Σωστό κι αυτό,,

    Σε ότι αφορά εσάς

    1ον Ποιο θεωρείτε ότι  είναι  το σοβαρότερο ελάττωμα που έχετε?

     2ον  Ποιο αντιστοίχως θεωρείτε  το μεγαλύτερο προτέρημα που έχετε  ..

    Και όσο για τους τρίτους..

    Ποιούς ανθρώπους δεν αντέχετε με τίποτα όταν έχουν το συγκεκριμένο ελάττωμα και σας χαλάει πολύ η μια νοοτροπία η οτιδήποτε που δε σας πάει με τίποτα...









    [ τροποποιήθηκε από τον/την ixthis, 19-07-2013 05:40 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την ixthis, 19-07-2013 05:54 ]


    επισυναπτόμενα: l_b90c2312ce3b4578a3a774c551968297.jpg 
    freddieKrueger
    19.07.2013, 11:57

    Δύσκολες ερωτήσεις ίσως με ακόμη δυσκολότερες απαντήσεις...

    Ποιό να πρωτοδιαλέξω τώρα ως μεγαλύτερο ελάττωμα μου???χαχα

    Μάλλον πως είμαι ένας ''γενναίος φοβιτσιάρης'' ...φαντάσου αυτή την αντίφαση πόσο βασανιστική μπορεί να είναι για εμένα τον ίδιο...έλκομαι από αυτό που πιο πολύ φοβάμαι...και φοβάμαι πιο πολύ αυτό που με έλκει περισσότερο...σαν δύο εκ διαμέτρου διαφορετικοί άνθρωποι να τραβούν με δύναμη ένα σχοινί προς αντίθετες κατευθύνσεις...

    παραδείγματα:Φοβάμαι τα ύψη...αλλά δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο να κάνω bungee...

    Φοβάμαι την έκθεση σε κόσμο κι όμως έχω τραγουδήσει σε κόσμο κάμποσες φορές...

    Φοβάμαι τους καυγάδες με ανθρώπους και θέλω να τους αποφευγω,ομως εχω εμπλακεί αρκετές φορές παρ όλα αυτά κι έχω ανοίξει κεφάλια (και μυτες) αρκετες φορες,μαζι με το δικό μου κεφάλι φυσικά χαχαχα

    Και τέλος...φοβάμαι μη χάσω τη συντροφιά του ανθρώπου που με έλκει περισσότερο...φοβάμαι να ερωτευτώ,αλλά αν ερωτευτώ φοβάμαι...

    Το μεγαλύτερό μου προτέρημα?Η επιμονή σε αυτό που πιστεύω πως αξίζει και η υπομονή μου να κυνηγήσω όνειρα...Το ωραίο πράγμα αργεί...και θέλει μικρά μικρά βηματάκια κάθε μέρα...θέλει την προσοχή σου και τη φροντίδα σου...την αφοσίωση και την αγάπη σου...και αυτό και μόνο είναι η ανατμοιβή σου...όχι απαραίτητα η πραγματοποίηση του ονείρου...αλλά ο αγώνας για να το καταφέρεις(εντάξει,κομμένες οι μαλακίες θέλω ΚΑΙ αποτέλεσμα χαχαχαχα)

    Στους άλλους τι δεν αντέχω:

    Να μην παίρνουν στα σοβαρά τίποτα η να τα παίρνουν όλα στα σοβαρά...

     


    delta66
    19.07.2013, 19:22

    1. Δεν εχω ελλατωματα.

    2. Το μεγαλυτερο μου προτερημα ειναι οτι ειμαι και μετριοφρονων.

    {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.lol}

    Για τους αλλους, καλα παιδια να'ναι, και οτι να'ναι {#emotions_dlg.thumbup}


    -----------------

    ....Spyros Delta....Μαθήματα Κιθάρας....

    [ τροποποιήθηκε από τον/την delta66, 19-07-2013 19:24 ]


    sapounofouska
    19.07.2013, 21:09

    Σοφουλα γιατι παντα ανοιγεις τα πιο δυσκολα θεματακια..? εεε αφου με ξερεις εγω δεν εχω ελλατωματα .. {#emotions_dlg.blush}

    Λοιπον... Οπως προειπε ο φιλος φρεντυ ..Και εγω φοβαμαι τα υψη..Μονο που δεν θα τολμησω ποτε να πηδηξω... {#emotions_dlg.thumbdown}

    Θεωρω μεγαλο μου ελαττωμα τα νευρα μου ..Ειμαι πολυ αντιδραστικη και δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ.. 

    Στο δευτερο ερωτημα... χμμ...ευκολο.. {#emotions_dlg.inlove} Πιστευω οτι το μεγαλυτερο μου προτερημα ειναι η αγαπη μου στο ειδος της δουλειας μου..Ειμαι περηφανη που μπορω και βοηθαω αυτους τους ανθρωπους και οσο και να κουραζομαι πιστευω οτι ενα ευχαριστω ή ακομα και ενα σφιξιμο της παλαμης ειναι η μεγαλυτερη ανταμοιβη μου ...

    δεν αντεχω τους ανακατωσουρες  ανθρωπους...Και συχενομαι το σπασμενο τηλεφωνο.. 

    αυτα..! {#emotions_dlg.rockon}

    [ τροποποιήθηκε από τον/την sapounofouska, 19-07-2013 21:42 ]


    ixthis
    20.07.2013, 06:49

    Μου ανοίξατε όλοι μαζί την όρεξη να γράψω.Λοιπόν το μεγαλύτερο ελάττωμα μου θεωρώ οτι είναι το εξής.

    Αυτά που θεωρούν οι άλλοι σοβαρά εγω δε τα θεωρώ . Και αυτά που θεωρώ εγώ σοβαρά οι άλλοι όχι.

    Αντε βρές άκρη.

    το προτέρημα μου ειναι οτι έπαψα να φοβάμαι απο μια ηλικία κι έπειτα . Και δεν αντέχω την αδικία ακόμη κι αν πρόκειτε για τον εχθρό μου.

    Όσο για τους άλλους? Δεν αντέχω τη χυδαιότητα και την ειρωνία απο όπου κι αν προέρχονται .Για μένα ειναι ενα τεράστιο Χ αυτοί οι άνθρωποι και έχω επιλεκτική όραση σ αυτές τις περιπτώσεις ακόμη κι αν σταθούν απεναντί μου.Δεν υπάρχουν για μένα , ειναι ανύπαρκτοι.


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    20.07.2013, 22:06

    Καλησπέρα! Έχουμε και λέμε:

    1. Το σοβαρότερο ελλάτωμα μου είναι ότι κουβαλάω τη νοοτροπία του συστήματος ακόμα.
    2. Το μεγαλύτερο προτέρημα που έχω είναι ότι κατά τη σύλληψη μου χάλασε η σχετική μίξη και είμαι μοναδική στο να έχω ελλατώματα. Έτσι ξέρω να αποφεύγω τις λακκούβες.{#emotions_dlg.oops}
    3. Οι άνθρωποι είναι φτιαγμένοι για να κάνουν λάθη και επειδή δεν γουστάρω τα λάθη έχω το κοκαλάκι του ανθρωποδιώκτη. Όταν όμως χάσω για λίγο το κοκαλάκι, βρίσκω ανθρώπινα διαμάντια . Με εκτίμηση, Ε.Σ.