ελληνική μουσική
    918 online   ·  210.833 μέλη

    Ταβερνοσυνάντηση μελών ΜΗ στην Πάτρα στις 15/09/2013

    mary_omikron
    17.09.2013, 21:23

    Είχα αγωνία να δω τις φωτό και να μάθω την εξέλιξη απ΄την ώρα που σας "άφησα" και μετά :)

    Μπράβο για την ωραία και πετυχημένη συνάντησή σας...

    Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση, δεν το περίμενα ήταν απίστευτη έκπληξη και ο Θοδωρής πολύ καλός στο μπουζούκι, όμως τον Γιώργη μου τον κρατήσατε κρυφό και μόνο για πάρτη σας ε? έμαθα όμως ότι δώσατε ρέστα όλοι :) 

    Πάντα τέτοια παιδιά {#emotions_dlg.beer}


    antwnispatra
    18.09.2013, 00:14

    Μειναμε στο μαγαζι πανω απο 12 ωρες...

    Να προσθεσω τα ευσημα για τις φωνητικες ικανοτητες της φουσκας αλλα μαι για το κερασμα που λαβαμε απο την maryOmikron.

    Δεν εχω πληρη προσβαση στο ιντερνετ αλλα με την πρωτη ευκαιρια θΑ επανελθω.


    PHILIPPOSSM
    18.09.2013, 00:30

    Παράθεση:

    Το μέλος Animista στις 17.09.2013, 18:48 έγραψε...

    {#emotions_dlg.biggrin} Τέλεια.... μπράβο παιδιά... για Κυκλάδες ούτε συζήτηση ....θα θαλασσοπληγούν οι πάντες! Εδώ δεν τα καταφέρνουν να μαζευτούν οι Αθηναίοι!!!



    αυτο θα ηταν μια πολυ καλή ιδεα για εκδρομή στην Σύρα, αν "αντέξεις" το ξανά συζητάμε πιο αργά (προς Μάιο πια).... 

    Υ.Γ οι Αθηναιοι καποτε δεν χρειαζονταν ουτε καν post  για συναντησεις......


    sapounofouska
    19.09.2013, 01:09

    Την καλησπερα μου απο την ομορφη Θεσσαλονικη... Η αδεια μου ξεκινησε με τον καλυτερο τροπο..Και αυτος ηταν μια μαγικη κυριακη στο κρασοποτηρο κ μερικες μερες ηρεμιας στην ομορφη Πατρα...

    Για την συναντηση..? τι να πω..? τα εχουν πει οι υπολοιποι...

    Τα ευσημα στους καταπηκτικους βερτ και κουκζ για τις υπεροχες μουσικες που μας χαρισαν...

    Στο μαγαζι για την υπομονη του..

    Και στον Αντωνη για την ιδεα κ την οργανωση... 

    Ενα εχω να πω...Οτι ποτε ξανα δεν εχω καθησει 12μιση ωρες σε ενα μαγαζι.. 12μιση ωρες γελιο τραγουδι και μπυρα..! ! ! 

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.beer}

    παιδευομαι να ανεβασω τις φωτο μου αλλα αποτυγχανω παταγωδως.. θα αναθεσω σε αλλους τη δουλεια...! 

    ολα ηταν τελεια τελειαααααααααα!!!! ελπιζω να το επαναλαβουμε συντομα..!


    olgapatra
    20.09.2013, 01:21

    Παράθεση:

    Το μέλος sapounofouska στις 19.09.2013, 01:09 έγραψε...

    Την καλησπερα μου απο την ομορφη Θεσσαλονικη... Η αδεια μου ξεκινησε με τον καλυτερο τροπο..Και αυτος ηταν μια μαγικη κυριακη στο κρασοποτηρο κ μερικες μερες ηρεμιας στην ομορφη Πατρα...

    Για την συναντηση..? τι να πω..? τα εχουν πει οι υπολοιποι...

    Τα ευσημα στους καταπηκτικους βερτ και κουκζ για τις υπεροχες μουσικες που μας χαρισαν...

    Στο μαγαζι για την υπομονη του..

    Και στον Αντωνη για την ιδεα κ την οργανωση... 

    Ενα εχω να πω...Οτι ποτε ξανα δεν εχω καθησει 12μιση ωρες σε ενα μαγαζι.. 12μιση ωρες γελιο τραγουδι και μπυρα..! ! ! 

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.beer}

    παιδευομαι να ανεβασω τις φωτο μου αλλα αποτυγχανω παταγωδως.. θα αναθεσω σε αλλους τη δουλεια...! 

    ολα ηταν τελεια τελειαααααααααα!!!! ελπιζω να το επαναλαβουμε συντομα..!



          Για εμενα που ηρθα και σε παρελαβα τιποτα???????? {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.clap}


    PHILIPPOSSM
    20.09.2013, 02:51

    Ωραία φίλη,να την χαίρεσαι......

     αλλα τα 'θελες και τα 'παθες....


    sapounofouska
    20.09.2013, 14:15

    Παράθεση:

    Το μέλος olgapatra στις 20.09.2013, 01:21 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sapounofouska στις 19.09.2013, 01:09 έγραψε...

    Την καλησπερα μου απο την ομορφη Θεσσαλονικη... Η αδεια μου ξεκινησε με τον καλυτερο τροπο..Και αυτος ηταν μια μαγικη κυριακη στο κρασοποτηρο κ μερικες μερες ηρεμιας στην ομορφη Πατρα...

    Για την συναντηση..? τι να πω..? τα εχουν πει οι υπολοιποι...

    Τα ευσημα στους καταπηκτικους βερτ και κουκζ για τις υπεροχες μουσικες που μας χαρισαν...

    Στο μαγαζι για την υπομονη του..

    Και στον Αντωνη για την ιδεα κ την οργανωση... 

    Ενα εχω να πω...Οτι ποτε ξανα δεν εχω καθησει 12μιση ωρες σε ενα μαγαζι.. 12μιση ωρες γελιο τραγουδι και μπυρα..! ! ! 

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.beer}

    παιδευομαι να ανεβασω τις φωτο μου αλλα αποτυγχανω παταγωδως.. θα αναθεσω σε αλλους τη δουλεια...! 

    ολα ηταν τελεια τελειαααααααααα!!!! ελπιζω να το επαναλαβουμε συντομα..!



          Για εμενα που ηρθα και σε παρελαβα τιποτα???????? {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.clap}



    χεχεεχε!!!! τα λογια  ειναι περιττα για σενα αγαπημενη φιλεναδα...! {#emotions_dlg.inlove}


    antwnispatra
    26.09.2013, 23:44

    Ευγενική προσφορά του Λουκά...

    Πεινάσαμε πάλι...

    Όλη η ομάδα...

    Και χορός ενώ ο koukz παίζει μπουζουκάκι...

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους συμμετείχαν,στο μαγαζί που μας ανέχτηκε τόσες ώρες και στη σερβιτόρα που δεν τραγούδησε. {#emotions_dlg.tt2}

    Ήταν υπέροχα και θα χαρώ να ξαναγίνει σύντομα.Ήδη μου λείπετε,ΑΛΑΝΙΑ...


    -----------------

    Μην ξεχνάτε να παρακολουθείτε τηλεόραση.Εξαφανίζει τον κίνδυνο εμφάνισης υψηλού I.Q.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την antwnispatra, 26-09-2013 23:50 ]


    mary_omikron
    27.09.2013, 15:05
    Απίστευτοι...μπράβο σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!