ελληνική μουσική
    723 online   ·  210.848 μέλη
    iris-the-black
    24.05.2005, 08:49
    Παιδιά και κυρίως Γιώργο,μπορείς να μου πειςγιατί δεν μπορώ να ακούσω μερικά ringtones πριν τα κατεβάσω απο δω στο κινητό μου και ούτε δείχνει ότι φορτώνει?Για παράδειγμα το "nothing else matters" φορτώνει και δε φορτώνει το "no more lies".
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
    jorge
    24.05.2005, 09:23
    Ιρις γεια χαρά. Θα δω κι εγώ αν φορτώνει και θα σε ενημερώσω. Τώρα δυστυχώς είμαι στο γραφείο και δεν έχω πρόσβαση στα ringtones.

    Αν δε δουλέψει, θα επικοινωνήσω με την εταιρία που έχει τα ringtones.

    Στο κινητό σου κατέβηκε το No More Lies; Ή είχες κι εκεί πρόβλημα;
    iris-the-black
    24.05.2005, 11:29
    Δεν κατέβηκε.Κι εγώ θα δοκιμάσω ξανά.Κατέβηκε το "Smoke on the water" που χθές-προχθές το άκουγα και εδώ και σήμερα....
    iris-the-black
    24.05.2005, 12:28
    Quote:

    Το μέλος iris-the-black στις 24-05-2005 στις 11:29 έγραψε:

    Δεν κατέβηκε.Κι εγώ θα δοκιμάσω ξανά.Κατέβηκε το "Smoke on the water" που χθές-προχθές το άκουγα και εδώ και σήμερα....




    Επίσης,ξαναμπήκα τώρα, άκουγα μερικά.Μετά απο λίγο,δεν φόρτωναν ούτε αυτά που είχα επιλέξει και άκουγα...Μπέρδεμα.
    iris-the-black
    25.05.2005, 18:35
    Και τώρα μου λέει στα Ελληνικά:"Ή άργησες λίγο ή έδωσες λάθος εντολή" και μου τρώει και 1 ευρώ/sms.Γιατί δεν κατεβαίνουν?Είναι λάθος οι κωδικοί?
    jorge
    26.05.2005, 01:58
    Από τη στιγμή που θα σου δείξει τον κωδικό στη σελίδα, θα πρέπει μέσα σε 30 λεπτά να στείλεις το SMS. Μετά οι κωδικοί παύουν να ισχύουν. Μάλλον κάτι τέτοιο θα έγινε για να σου βγάλει τέτοιο μήνυμα.