ελληνική μουσική
    323 online   ·  210.844 μέλη

    kerveros2013 ON AIR: Μηνυματα

    kerveros2013
    18.01.2014, 15:28

    Η Πύλη του Αδη θα ανοίξει κι απόψε το βράδυ και σας προσκαλεί σε μία γιορτή με τις μουσικές του κάτω κόσμου! Μαζί θα είναι όλα τα πλάσματα του Κάτω Κόσμου, Δαιμόνια, τέρατα και όλα τα καλά, όμως εσείς δεν πρέπει να ανησυχείτε! Γιατί οικοδεσπότης θα είμαι εγώ, ο Κέρβερος, Φύλακας της Πύλης για να σας προσέχω....

    Ελάτε απόψε στις  20:00 να περάσουμε όλοι μαζί παρέα ένα δίωρο γεμάτο με απόκοσμες μουσικές.





    επισυναπτόμενα: Cerberus Lite.jpg 
    kerveros2013
    25.01.2014, 11:06

    Σημερα Σαββατο στις 20:00 ο Κερβερος ανοιγει παλι την πυλη του Αδη για σκοτεινο μουσικο ταξιδι παρεα με γοτθικους μυθους και πλασματα του σκοτους! Θα ακολουθησουμε μαζι τα ποιο αποκρυφα μονοπατια απο την Πυλη μεχρι τα Ταρταρα που εχω φυλακισμενους τους Τιτανες! Παρεα μας ολοι οι κατωκοσμιτες! Σας περιμενω λοιπον!


    -----------------

    Κέρβερος

    [ τροποποιήθηκε από τον/την kerveros2013, 25-01-2014 19:45 ]


    kerveros2013
    21.03.2014, 19:45

    Καλησπερα σε ολη την παρειτσα! Δυστηχως μεσα σε ολα εγινε και αυτο! ΛΑΠΤΟΠ... τελος! Απογοητευτηκα πλεον με την ατυχια μου και μαλιστα σε καιρο ανεργειας που δεν μπορει να αντικατασταθει! Οποτε αποσυρομαι απο τις εκπομπες, τουλαχιστον μεχρι καποια στιγμη να βρεθει καποια λυση (που δεν το βλεπω)! Φιλακια σε ολους και συγγνωμη!


    mary_omikron
    21.03.2014, 19:57

    Βρε Φώτη, τώρα που έμαθα ν΄ακούω κι εγώ συμφωνική μέταλ???

    Θα μου πεις βέβαια οτι πάντα υπάρχει κάποιος λόγος να σταματήσει μια εκπομπή, αλλά στεναχωρέθηκα πολύ για την δική σου....

    Εν αναμονή βελτίωσης συνθηκών και πανηγυρικής επιστροφής :)


    kostas65
    21.03.2014, 20:05

    Φώτη λυπόμαστε πολύ που θα χάσουμε τις εκπομπές σου και ελπίζουμε να επανακάμψεις σύντομα και δριμύτερος.

    Κώστας - Όλγα


    MikeBooklover
    21.03.2014, 20:18
    Κοίτα ατυχία! Εύχομαι γρήγορα να σας γυρίσουν όλα στο καλύτερο και να είσαι πάλι κοντά μας!
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    22.03.2014, 11:56

    Καλημέρα, Φώτη. Εύχομαι γρήγορα να γίνουν όλα όπως επιθυμείς για να έχουμε και εμείς ένα φίλο να ακούμε και να αγαπάμε. Ε.Σ.


    kerveros2013
    22.03.2014, 14:35
    Τελευταια νεα παιδια! Το Λαπτοπ δεν παιρνει επισκευη (Μητρικη τελος) οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να αντικατασταθει! Τα λεμε στο Μελον! Deos μπορεις να με βγαλεις και απο το προγραμμα , δεν εχω την δυνατοτητα! Ευχαριστω ολους για την αγαπη σας και την παρειτσα σας! Φιλακια πολλα πολλα!!!
    JohnDok
    22.03.2014, 16:28

    Νάτα τα δυσάρεστα,είναι αυτό που λένε ότι όταν στραβώσει κάτι,στραβώνουν όλα.Να είσαι καλά Φώτη εμείς θα σου στέλνουμε τα χαιρετίσματά μας με την Ελένη και θα περιμένουμε νέα σου,τι άλλο να πω........


    PetrosTser
    22.03.2014, 17:41

    Ε ετελείωσε, θα πάω να πάρω τα βουνά! {#emotions_dlg.sad}

    Φώτη μου, θέλω να σε ευχαριστήσω πάρα πολύ για όλα όσα έχεις προσφέρει στον σταθμό - την εκπομπάρα σου, το κέφι σου, το χιούμορ σου, την τρομερή σου παρέα, την ανιδιοτελή τεχνική υποστήριξη, τις συμβουλές σου, την βοήθειά σου σε πολλά θέματα.

    Πραγματικά ελπίζω να λυθούν όλα τα προβλήματα σύντομα. Και μακάρι να σε έχουμε πάλι κάποτε κοντά μας. Η πόρτα του Μουσικού Παραδείσου είναι όπως ξέρεις ανοιχτή, θα σε περιμένουμε να την διαβείς ξανά με την πρέπουσα μεγαλοπρέπεια, για να μας ανοίξεις κι εσύ με την σειρά σου τις Πύλες της Κολάσεως, όπως μας έχεις συνηθίσει (ή και, τολμώ να πω, διαφθείρει - έχω μία περίπτωση στο μυαλό μου, Ε ΜΑΙΡΗ; {#emotions_dlg.tt2})!!! {#emotions_dlg.clap}

    Πολλά πολλά φιλιά! Smile


    mary_omikron
    22.03.2014, 18:15

    Τα είπες όλα Πέτρο, καλλίτερα δεν γινόταν !!! Και ναι, συμφωνώ, "διέφθειρε" με τις εκπομπές του μέχρι κι εμένα την ανήλικη.... Φαντάσου !!!!!

    Επειδή όμως το ΜΗ  -και ειδικά το ραδιόφωνο και η παρέα του τσατ-  είναι ισχυρός πόλος έλξης και όλοι ανεξαιρέτως (φύγανε, δεν φύγανε) εδώ γύρω τριγυρνούν, ξέρω οτι και ο δικός μας Τρικέφαλος κάπου εδώ κοντά μας θα βρίσκεται... Θα βρει τον τρόπο {#emotions_dlg.biggrin}


    kerveros2013
    29.03.2014, 12:09

    Ο Κερβερος και η εκπομπη του τελικα επιστρεφουν στο ΜΗ! Βρεθηκε λυση για αντικατασταση
     του θανοντος μηχανηματος και θα ειναι παλι κοντα σας ποιο δυνατος απο ποτε! Οι εκπομπες θα ξεκινησουν απο τις 12/04/2014 την ιδια μερα και ωρα! Επιστροφη λοιπον στον Μουσικο Παραδεισο, στην αγαπημενη και γλυκια παρεα που τοσο αγαπαω! Φιλια προς το παρον! Εχετε ολη μου την αγαπη!!!!!


    IronGirl
    29.03.2014, 12:11

    Πολύ ωραία νέα Φώτη!!!

    Ήμουν σίγουρη οτι θα έβρισκες τη λύση {#emotions_dlg.rockon}


    MikeBooklover
    29.03.2014, 13:13
    Σε περιμένουμε με ανυπομονησία!
    PetrosTser
    30.03.2014, 20:55

    ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ {#emotions_dlg.clap}

    Αχ και πήραμε μια τρομάρα!

    Φιου, μεγάλη ανακούφιση ήταν αυτή τώρα! {#emotions_dlg.yes}

    Σε περιμένουμεεεεεεεεεε {#emotions_dlg.biggrin}


    -----------------

    "LIVE TO ROCK!": Rock-Metal εκπομπή κάθε Δευτέρα 18:00 - 20:00 εδώ στο Radio MusicHeaven! (http://radio.musicheaven.gr/

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 30-03-2014 20:55 ]


    kerveros2013
    12.04.2014, 14:42

    Μετα απο μια απιστευτη Κερβεριαδα ή αλλιως η κατα του Κερβερου Οδυσσεια ο τρικεφαλος σκυλος φυλακας του Αδη επιστρεφει ανοιγοντας την πυλη και αφηνοντας ελευθερα τα πλασματα τις νυχτας σημερα στις 20:00 το βραδυ με Γκοθικ μουσικη για ολους τους φιλους του Music Heaven! Σας περιμενω ολους!





    επισυναπτόμενα: Cerberus Lite.jpg 
    pastella
    12.04.2014, 15:14

    Τέλεια!!!!


    JohnDok
    12.04.2014, 17:02

    Καλή επιστροφή Φώτη,θα είμαστε πιστοί στο ραντεβού μας με τις μουσικάρες σου.


    kostas65
    12.04.2014, 18:31

    Kαλη επανεκκίνηση.{#emotions_dlg.clap}


    ilio
    13.04.2014, 13:38

    Welcome back Φώτη!!!!{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.thumbup}