ελληνική μουσική
    665 online   ·  210.827 μέλη

    7o Live MusicHeaven - Εντυπώσεις, φωτογραφιες, video!

    THANOS35
    24.12.2013, 18:20
    Ευχαριστούμε και εμείς με τη σειρά μας ως ομάδα τον Jorge και το Musicheaven!!έστω κι αν προσωπικά προβλήματα δεν μου επέτρεψαν να είμαι παρών ..ήταν μαζί σας η καρδιά μου!!!Μπράβο σε όλους !Καλά Χριστούγεννα!
    PetrosTser
    24.12.2013, 19:30

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 24.12.2013, 10:49 έγραψε...

    Χαιρόμαστε οι απόντες και απούσες για την χαρά σας !Και του χρόνου με υγεία και πάντα αγαπημένοι !



    Εσύ πού ήσουνα; Προδοσίαααα!{#emotions_dlg.inlove}


    aviectus
    24.12.2013, 19:35

    Στους Απόντες!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την aviectus, 24-12-2013 19:44 ]


    sympetheros
    24.12.2013, 19:37

    Eξαιρετικός ζεστός χώρος το Mike Irish Bar ,ιδανικός για να φιλοξενήσει τη γιορτή.

    Χάρηκα που επιβεβαίωσα ακούγοντας Live τους μουσικούς που ξεχώρισα στο διαγωνισμό τις επιλογές μου.

    Εκρηκτικός στη σκηνή ο Μπαμπανιάρης , σαν αερικό η φωνή της Αθηνάς ,μεγάλη παρέα επί σκηνής για το νικητήριο ''Λέω Λόγια''αλλά και ο Μπέγιογλου και ο Καρράς και ο Γελαράκης που την ώρα που λέγαμε με την Ilio για το καινούριο live του Μαραβέγια λίγο πριν ανέβει στη σκηνή.....'αρχισε να τραγουδάει το :Δεεεεε ζητάω πολλά!

    Χάρηκα επιπλέον που είδα παλιούς διαδυκτιακούς συνοδοιπόρους (Sakis,Orpheus) αλλά και άλλους που συναντηθήκαμε για πρώτη φορά.(aviectus -Petros tser & Vicky ).

    H Chryssana ήταν εξαιρετική στην παρουσίαση τόσο...που δεν κατάλαβα ποιά ήταν παρά μονο όταν το έγραψε εδω!(Νομισα πως ήταν υπευθυνη του χώρου που μας φιλοξενούσε).

    Μπράβο στο Jorge που σε καιρούς μιζέριας επιμένει να μας τραβάει στη φωτεινή πλευρά της μουσικής δημιουργίας !

    Καλές γιορτές σε όλους μας και πάντα τέτοια!!!!!


    ilio
    24.12.2013, 20:22

    Χα χα χα!!!Χρυσάννα μια χαρά έβλεπα καλέ!!!Μα τι άγχος με το οπτικό μου πεδίο;;!!!{#emotions_dlg.biggrin}Επίσης η Σοφία σου χρωστάει 100 και όχι 30!Μην ρίχνεις την τιμή σου!{#emotions_dlg.biggrin}

    Συμπέθερε ναι αυτό με τον Γελαράκη  ήταν καταπληκτικό το πως ήρθε και κόλλησε!!!{#emotions_dlg.biggrin}


    ixthis
    24.12.2013, 20:56

    Διαβάζω διαβάζω τα διάφορα που λέει η Χρυσάννα και δε μιλάω γιατί δε θέλω να την εκθέσω. Και δε θα πω πόσες φορές μου ζήτησε τα χαρτιά της ,τσιγάρο , και αναπτήρα . Απορώ αν δεν ήμουν εκεί τι θα έκανε ….χαχαχαχαχα (οκ λιγάκι υπερβολικό αλλά έχει δόση αλήθειας )Οπότε μάλλον μου χρωστάει ….για να μάθεις.

    Η βραδυά ήταν πολύ όμορφη με τα παλιά αλλά και τα καινούργια παιδία που γνώρισα όπως ο Πέτρος που είναι πολύ πιο όμορφος έχω να πω απ ότι στη φωτο ο εξαιρετικός κωστας65 και βέβαια οι κλασικές αξίες συμπέθερος αλβέρτος η ερατούλα ο αβι και όλος ο καλός ο κόσμος . Πέρα απ τα ζόρια που τράβαγε ο χόρχε με τα προβλήματα του ήχου εμείς το ευχαριστηθήκαμε.

    Απ τη βραδιά το μόνο που έλειπε και έγινε αισθητή η απουσία της απο πάρα πολλά παιδιά ήταν η Σίλλια. Εδώ που τα λέμε οι διαγωνισμοί τραγουδιών του χεβεν είναι στενά συνδεδεμένοι με την φωνή τα σχόλια και όλη την ενημέρωση της για το θέμα. Τόχει που λέμε… Την άλλη φορά ελπίζω να έχουμε τη χαρά….


    PetrosTser
    24.12.2013, 21:28

    Σοφία σε ευχαριστώ. Smile

    [την έχω ήδη αλλάξει την φωτό και έχω ανεβάσει και πολλές άλλες, πες μου ποια προτιμάς. Η επιθυμία σου διαταγή! {#emotions_dlg.yes} ]

    Κι εγώ χάρηκα πάρα πολύ που γνωρίστηκα με τα άλλα μιουζικχεβενάκια, είστε όλοι ένας κι ένας!!! Καλές γιορτές να έχετε, με υγεία και πολλή πολλή ΜΟΥΣΙΚΗ!! {#emotions_dlg.clap}


    -----------------

    "LIVE TO ROCK!": Rock-metal εκπομπή κάθε Δευτέρα 18:00 - 20:00 εδώ στο Radio MusicHeaven! (http://radio.musicheaven.gr/)

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 24-12-2013 21:33 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 24-12-2013 21:36 ]


    PetrosTser
    24.12.2013, 21:31

    Παράθεση:

    Το μέλος Chrysanna στις 23.12.2013, 22:56 έγραψε...

    2) Τον PetrosTser που με βοήθησε να ξεπεράσω το αρχικό τρακ. Την στιγμή που είχα ταχυπαλμία, με προσέγγισε, μου είπε ότι είναι 18 χρονών, έπαθα κρίση ηλικίας και ξέχασα το άγχος! Και ερωτώ : Πόσοι το ξέρατε και γιατί του επιτρέψατε να μπει στην σελίδα;

    Κρίση ηλικίας; {#emotions_dlg.blink}

    Κάτσε καλά βρε, ποια κρίση ηλικίας; Σε είκοσι-τριάντα χρονάκια μου το λες {#emotions_dlg.blush} 

    (you 're welcome, παρ' όλ' αυτά {#emotions_dlg.biggrin} )


    -----------------

    "LIVE TO ROCK!": Rock-metal εκπομπή κάθε Δευτέρα 18:00 - 20:00 εδώ στο Radio MusicHeaven! (http://radio.musicheaven.gr/)

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 24-12-2013 21:32 ]


    Chrysanna
    25.12.2013, 01:43

    Ixthis : Διαβάζω διαβάζω τα διάφορα που λέει η Χρυσάννα και δε μιλάω γιατί δε θέλω να την εκθέσω. Και δε θα πω πόσες φορές μου ζήτησε τα χαρτιά της ,τσιγάρο , και αναπτήρα . Απορώ αν δεν ήμουν εκεί τι θα έκανε ….χαχαχαχαχα (οκ λιγάκι υπερβολικό αλλά έχει δόση αλήθειας )Οπότε μάλλον μου χρωστάει ….για να μάθεις.

    Εμ, βέβαια! Δεν φταίει κανείς άλλος, εγώ φταίω.

    Που σεβάστηκα την παλαιότητα σου... ως μέλος και δεν μίλησα όταν - θρασύτατα - μου έκλεψες την θέση, και δεν μπορούσα ούτε στην σκηνή να πάω να κάνω το performance μου, η παρουσιάστρια Cool

    Μάρτυς μου ο Παναγιώτης, που μάλλον θα είναι με νευροκαβαλίκεμα,που τον είχα κάνει ακουμπιστήρι και η Ερατώ για τα λεφτά που μου υποσχέθηκες προκειμένου να σου κάνω grande εισαγωγή στην παρουσίαση του τραγουδιού σας!


    ixthis
    25.12.2013, 02:00

    Στη Χρυσάννα ενα φιλί και κανένα σχόλιο ,,,παιδί ειναι.

    Πέτρο μου θα σε στεναχωρέσω αλλα καμμία φωτογραφία σου δε δείχνει αυτο που είδα.

    Ε.. κάπως κάπως η φωτο με τη γιαλαμπούκα μ αρεσει καλύτερα χαχα φιλιά πολλά και ευχές στη πανέμορφη οικογένεια.


    Chrysanna
    25.12.2013, 02:11

    {#emotions_dlg.rolleyes}


    Kalliopiliopoulou
    25.12.2013, 19:59

    Χρόνια πολλά σε όλους/ες!!! Εύχομαι Υγεία - καλή παρέα και ΧΑΜΟΓΕΛΑ μήπως και ξορκίσουμε το κακό!!! Καταρχάς, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου στον Θάνο ο οποίος μας έδωσε την ευκαιρία να τον εκπροσωπήσουμε μαζί με τον φίλο μου τον Γιώργο Αλιφιεράκη στο Live της Κυριακής, με ένα κομμάτι που μου άρεσε πολύ πριν γνωριστούμε. Υπέροχος ο χώρος του Mike's Irish, πολύ καλή οργάνωση από τον Χόρχε! Μπράβο στην Χρυσάννα που με τον τρόπο της μας έκανε να νιώσουμε οικεία(το άγχος βγήκε σε ΚΑΛΟ!!!!) Είμαστε πανευτυχείς που αποτελέσαμε κι εμείς μέρος της βραδιάς εκείνης. Βρισκόμασταν πολύ κοντά στην σκηνή οπότε και νιώθαμε άμεσα τα vibes/την αύρα όλων των καλλιτεχνών! Μεγάλη δύναμη το live!!! Άκουσα τραγούδια τα οποία για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, δεν μου είχαν κάνει ιδιαίτερη αίσθηση - αλλά όταν ζωντάνεψαν στην σκηνή- πήραν αμέσως άλλη μορφή!!! Όσο κυλούσε η ώρα - τόσο πιο εκστασιασμένη ένιωθα Μεγάλο μπράβο σε όλο το δυναμικό του musicheaven λοιπόν! Και στον ηχολήπτη, και στην εξυπηρέτηση του μαγαζιού. Συγγνώμη για το brainstorming αλλά πραγματικά προσπαθώ να τιθασεύω με δυσκολία τον ενθουσιασμό μου για όλο αυτό! Τέλος, θα ήθελα προσωπικά να ευχαριστήσω αλλά και να συγχαρώ την απίστευτη Αθηνά Χιώτη γι' αυτό που με έκανε να νιώσω όταν ανέβηκε στην σκηνή με τους Strovili.. Τον Δημήτρη τον Μπέγιογλου με την ιδιαίτερη ερμηνεία του και τον ήχο του! Τον Δημήτρη Καρρά για την απίστευτη ενέργεια!!! Τους swinges με τις τρελές κιθάρες τους!!!!!! Και άλλους πολλούς που αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν και με συγχωρείτε γι ' αυτό ;-/ Ίσως να φταίει και η ημέρα με τα ''καλά κρασιά'' της ΥΓΕΙΑ - ΦΑΝΤΑΣΙΑ- ΑΓΑΠΗ κι εύχομαι του χρόνου η παρέα να μεγαλώσει ακόμη περισσότερο.... ***ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ***

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Kalliopiliopoulou, 25-12-2013 20:04 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Kalliopiliopoulou, 25-12-2013 20:37 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Kalliopiliopoulou, 28-12-2013 14:58 ]


    sillia
    25.12.2013, 20:58

    Όλα αυτά Καλλια είναι η μισή ευχή {#emotions_dlg.rolleyes}η άλλη μισή είναι να είμαστε αγαπημένοι και όλοι μαζί ενωμένοι να δημιουργούμε οάσεις στην ζωή όχι μόνο για μας αλλά και για συνανθρώπους μας που υποφέρουν {#emotions_dlg.inlove}


    PetrosTser
    26.12.2013, 14:16

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 25.12.2013, 02:00 έγραψε...

    Πέτρο μου θα σε στεναχωρέσω αλλα καμμία φωτογραφία σου δε δείχνει αυτο που είδα.

    Ε.. κάπως κάπως η φωτο με τη γιαλαμπούκα μ αρεσει καλύτερα χαχα φιλιά πολλά και ευχές στη πανέμορφη οικογένεια.



    αχαχαχαχαχα {#emotions_dlg.biggrin}

    πολλά φιλιά Σοφία, ευχαριστώ για όλα! Καλές γιορτές! {#emotions_dlg.inlove}


    jorge
    26.12.2013, 15:03

    Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Θέλω όμως να διευκρινίσω πως το live πραγματοποιήθηκε με τη συμμετοχή πολλών, που θα ήθελα να απαριθμήσω:

    - του Δημήτρη Καρρά, που διέθεσε την ακουστική του κιθάρα και το καλώδιό του

    - του Μάριου, από το γκρουπ του Βασίλη Μπαμπανιάρη, που διέθεσε το τεράστιο Kurzweil

    - του Βασίλη Μπαμπανιάρη που έφερε τον ενισχυτή της ηλεκτρικής

    - του Νίκου Φιλιμέγκα και του γιού του Βασίλη που έφεραν σχεδόν όλο τον εξοπλισμό των ντραμς

    - της Χρυσάννας που μας χαλάρωσε και μας ξεκούρασε με την άνεση και τη σπιρτάδα της

    - τον αδελφό μου Γιάννη για τις δεκάδες παρατηρήσεις του

    - του Δημήτρη του ηχολήπτη και του βοηθού του Βαγγέλη, που παρά το γεγονός οτι ο συνεργάτης που είχε αναλάβει να φέρει τα δεκάδες καλώδια μας "έγραψε", κατάφεραν και έδωσαν ήχο σε κάθε όργανο.

    - του Παναγιώτη της DeeMax που μόλις ενημερώθηκε για την έλλειψη καλωδίων, έσπευσε από την Παλλήνη στην Ηλιούπολη και από εκεί στο Irish για να μας φέρει εξοπλισμό. Και όλα αυτά μετά από αγώνα τέννις και εν μέσω τρελής κίνησης.

    - όσους δάνεισαν εξοπλισμό και μουσικά όργανα στα μέλη άλλων γκρουπ

    - στη Γιούλη από το Mike's που κέρασε σχεδόν 60 (!) μπύρες τους μουσικούς

    - σε όλους όσους μου χαμογελούσαν για να με χαλαρώσουν :)

    - σε όσους βοήθησαν έστω και λίγο και τους ξεχνάω

    Για μένα ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία. Είδα να "ζωντανεύουν" σε 4 ώρες πρόσωπα που έβλεπα μόνο σε φωτογραφίες, ετοιμάζοντας το υλικό του Διαγωνισμού πέρυσι, αλλά και προετοιμάζοντας το live. Δεν είναι μικρό πράγμα να ακούς πχ επί μήνες τον Γιώργο Γελαράκη και ξαφνικά να τον βλέπεις και να τον ακούς μπροστά σου :)

    Και όχι μόνο τα πρόσωπα ζωντάνεψαν, αρχικά μέσω τηλεφώνου και έπειτα από κοντά, αλλά αποκάλυψαν και πόσο αληθινά ήταν τελικά τα τραγούδια τους.

    Τραγούδια που μπόρεσαν και "στάθηκαν" μπροστά σε ένα κοινό 250 ατόμων, γοητεύοντας ακόμα και ανθρώπους που δεν τα είχαν ξανακούσει. Αν και συνήθως στις συναντήσεις μου με καλλιτέχνες τείνω να "απομυθοποιώ", είτε καλλιτεχνικά, είτε σε θέματα χαρακτήρα, αυτή τη φορά έγινε στον ελάχιστο βαθμό, καθώς σχεδόν όλοι ήσασταν με το χαμόγελο, από την αρχή ως το τέλος και σας ευχαριστώ γι' αυτό :)

    Κάθε ένας που ανέβηκε στη σκηνή είχε κάτι ξεχωριστό, ακόμα και αν ο ήχος του μαγαζιού δεν ήταν για το συγκεκριμένο είδος. Δεν υστέρησε κανείς. Επειδή όμως υπάρχουν βιώματα και προσωπικά γούστα, επιτρέψτε μου να ευχαριστήσω ιδιαίτερα, τον Δημήτρη Μπέγιογλου, τον Δημήτρη Καρρά, τον Βασίλη Μπαμπανιάρη, την Καλλιόπη, την Αθηνά Χιώτη, τον Γιώργο Γελαράκη, τους 2 φίλους που τραγούδησαν το τραγούδι του Νίκου Φιλιμέγκα και τον βιρτουόζο Μιχάλη Κάνιο.

    Ελπίζω να τα ξαναπούμε μουσικά σύντομα.


    Hastaroth
    26.12.2013, 18:56

    Επιτέλους,μόλις σήμερα βρήκα λίγο χρόνο να μπώ και να γράψω στο MH διότι εδώ και καμμιά 10ριά μέρες τρέχω σάν σκύλος με την γλώσσα έξω λόγω δουλειάς και...δουλειών.Πάντως το live δέν το έχασα,ήμουν παρών ώς συνήθως και απόλαυσα όλα τα τραγούδια.Αξιοπρόσεκτο είναι πως παρά το διαφορετικό ύφος τών κομματιών (άρα και τών συγκροτημάτων που τα έπαιξαν),οι "καθυστερήσεις" στα ενδιάμεσα γιά την αλλαγή από την μιά μπάντα στην άλλη ήταν ελάχιστες,ο ήχος πάρα πολύ καλός και όλοι οι καλλιτέχνες άψογοι.Φυσικά χάρηκα που είδα παλιούς φίλους και γνώρισα και κάποια καινούργια μέλη (που ελπίζω πως θα έρχωνται και στίς άλλες συναντήσεις μας).

    Πολλά συγχαρητήρια και στην Chrysanna γιά την άψογη παρουσίαση.Να υποθέσω πως θα την απολαύσουμε και στην παρουσίαση τού επόμενου live;Smile

    Καλή χρονιά σε όλους και πάντα ν'ανταμώνουμε σ'ευχάριστες στιγμές!

     


    sillia
    26.12.2013, 19:53

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 26.12.2013, 15:03 έγραψε...

    Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Θέλω όμως να διευκρινίσω πως το live πραγματοποιήθηκε με τη συμμετοχή πολλών, που θα ήθελα να απαριθμήσω:

    - του Δημήτρη Καρρά, που διέθεσε την ακουστική του κιθάρα και το καλώδιό του

    - του Μάριου, από το γκρουπ του Βασίλη Μπαμπανιάρη, που διέθεσε το τεράστιο Kurzweil

    - του Βασίλη Μπαμπανιάρη που έφερε τον ενισχυτή της ηλεκτρικής

    - του Νίκου Φιλιμέγκα και του γιού του Βασίλη που έφεραν σχεδόν όλο τον εξοπλισμό των ντραμς

    - της Χρυσάννας που μας χαλάρωσε και μας ξεκούρασε με την άνεση και τη σπιρτάδα της

    - τον αδελφό μου Γιάννη για τις δεκάδες παρατηρήσεις του

    - του Δημήτρη του ηχολήπτη και του βοηθού του Βαγγέλη, που παρά το γεγονός οτι ο συνεργάτης που είχε αναλάβει να φέρει τα δεκάδες καλώδια μας "έγραψε", κατάφεραν και έδωσαν ήχο σε κάθε όργανο.

    - του Παναγιώτη της DeeMax που μόλις ενημερώθηκε για την έλλειψη καλωδίων, έσπευσε από την Παλλήνη στην Ηλιούπολη και από εκεί στο Irish για να μας φέρει εξοπλισμό. Και όλα αυτά μετά από αγώνα τέννις και εν μέσω τρελής κίνησης.

    - όσους δάνεισαν εξοπλισμό και μουσικά όργανα στα μέλη άλλων γκρουπ

    - στη Γιούλη από το Mike's που κέρασε σχεδόν 60 (!) μπύρες τους μουσικούς

    - σε όλους όσους μου χαμογελούσαν για να με χαλαρώσουν :)

    - σε όσους βοήθησαν έστω και λίγο και τους ξεχνάω

    Για μένα ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία. Είδα να "ζωντανεύουν" σε 4 ώρες πρόσωπα που έβλεπα μόνο σε φωτογραφίες, ετοιμάζοντας το υλικό του Διαγωνισμού πέρυσι, αλλά και προετοιμάζοντας το live. Δεν είναι μικρό πράγμα να ακούς πχ επί μήνες τον Γιώργο Γελαράκη και ξαφνικά να τον βλέπεις και να τον ακούς μπροστά σου :)

    Και όχι μόνο τα πρόσωπα ζωντάνεψαν, αρχικά μέσω τηλεφώνου και έπειτα από κοντά, αλλά αποκάλυψαν και πόσο αληθινά ήταν τελικά τα τραγούδια τους.

    Τραγούδια που μπόρεσαν και "στάθηκαν" μπροστά σε ένα κοινό 250 ατόμων, γοητεύοντας ακόμα και ανθρώπους που δεν τα είχαν ξανακούσει. Αν και συνήθως στις συναντήσεις μου με καλλιτέχνες τείνω να "απομυθοποιώ", είτε καλλιτεχνικά, είτε σε θέματα χαρακτήρα, αυτή τη φορά έγινε στον ελάχιστο βαθμό, καθώς σχεδόν όλοι ήσασταν με το χαμόγελο, από την αρχή ως το τέλος και σας ευχαριστώ γι' αυτό :)

    Κάθε ένας που ανέβηκε στη σκηνή είχε κάτι ξεχωριστό, ακόμα και αν ο ήχος του μαγαζιού δεν ήταν για το συγκεκριμένο είδος. Δεν υστέρησε κανείς. Επειδή όμως υπάρχουν βιώματα και προσωπικά γούστα, επιτρέψτε μου να ευχαριστήσω ιδιαίτερα, τον Δημήτρη Μπέγιογλου, τον Δημήτρη Καρρά, τον Βασίλη Μπαμπανιάρη, την Καλλιόπη, την Αθηνά Χιώτη, τον Γιώργο Γελαράκη, τους 2 φίλους που τραγούδησαν το τραγούδι του Νίκου Φιλιμέγκα και τον βιρτουόζο Μιχάλη Κάνιο.

    Ελπίζω να τα ξαναπούμε μουσικά σύντομα.



    Eυχαριστούμε και τον Ορφέα που κάθε χρονιά "πειράζει" το τραγούδι του Φοίβου και με αυτό ανοίγει την αυλαία του live !{#emotions_dlg.inlove}


    -----------------

    Αν θεωρήσω τον εαυτό μου μαγνήτη... με ανησυχεί το ΤΙ ελκύω!!!!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την sillia, 26-12-2013 19:54 ]


    kostas65
    26.12.2013, 20:22

    Πολλά μπράβο και από εμένα στο ΜusicHeaven και στον jorge για την καταπληκτική βραδιά που διοργάνωσε και βέβαια στους εξαιρετικούς καλλιτέχνες που έπαιξαν. Η όλη βραδιά ήταν πραγματικά μια ευχάριστη έκπληξη. Για μας που είμαστε φρέσκα μέλη του musicheaven η ατμόσφαιρα ήταν εξαιρετικά ζεστή και ήταν μεγάλη χαρά για μένα και την Όλγα που γνωρίσαμε όλους αυτούς τους ανθρώπους της οικογένειας του σταθμού από κοντά.

    Ο ενθουσιασμός της Χρυσάννας, η γενναιοδωρία της Σοφίας, η καλή διάθεση και η δοτικότητα της Ερατούς, της Βίκυς, της Έλενας, του Φώτη, του Γιώργου (aviectus), του Χρήστου, του Σάκη, του Δημήτρη (sympetheros), του Γιώργου (jorge), η ξεχωριστή παρουσία του Orfeus και του Hastaroth, λειτούργησαν σαν αντίδοτο στην κατήφεια και στη μιζέρια της εποχής.

    Ευχόμαστε σε όλους σας να είστε καλά και να συνεχίσετε να κάνετε αυτό που αγαπάτε.{#emotions_dlg.rockon}

    Κώστας - Όλγα


    Orfeus
    26.12.2013, 20:33

    Θα πρέπει να πω, ότι το τραγουδάκι του φετινού live, το "πειράξαμε" μαζί με τη Sillia η οποία μάλιστα, το τραγούδησε πρώτη στο Skype. {#emotions_dlg.inlove}



    -----------------

    And in the End
    the Love you Take,
    is Equal to the Love you Make...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Orfeus, 26-12-2013 20:37 ]


    jorge
    26.12.2013, 20:44
    Orfeitto μας βάζεις εδώ τους στίχους, έτσι για ιστορικούς λόγους; :)