ελληνική μουσική
    743 online   ·  210.849 μέλη

    Αγορά μικροφωνου φωνης για επαγγελματική χρήση σε μαγαζι

    eazoe
    16.12.2013, 12:26

    Αγορά μικροφωνου φωνης για επαγγελματική χρήση σε μαγαζι.

    Προσοχή παιδια το θεμα θυμίζει μια απλή αναφορά για αγορά μικροφωνου αλλα θελω την προσοχή σας.

    Θέλω να αγοράσω νεο μικρόφωνο για επαγγελματική χρηση σε μαγαζι αίθουσα 100 ατομων περιπου που δεν υπαρχει γνωστης για να ρυθμίζει την κονσολα. (μαλλον νομίζει οτι ξερει αλλα... ας μην το σχολιασω)

    Το μικροφωνο μου ειναι  sennheiser και οποιος τα εχει δουλεψει ξέρει οτι ειναι πολυ καλα αλλα εχουν καποιες ιδιαιτερότητες στις ρυθμίσεις. Κάθε φορα λοιπον εχω το εξης προβλημα ολοι οι αλλοι ακουγονται κανονικα και το δικό μου ειναι χαμηλα, παραπονιεμαι, γκρινιαζω αλλα τιποτε... αν θελησω να ακουστω περισοτερο συνιθως ειμαι μετα 3-4 μερες σαν το Καρρά. Βλεπω οτι καποιες φορες οντως το μικροφωνο μου στην κονσολα ειναι λιγο πιο πανω αλλα οχι παντα. Εμαθα λοιπον οτι υπαρχουν μικροφωνα που εκτον πραγματων ειναι πιο δυνατα ισχυει κατι τετοιο? Τι να επιλεξω? να παρω κανενα shure μηπως και σωσω την κατασταση ? καμια ιδεα? παρακαλω μην με συμβουλεψετε να βρω ενα ανθρωπο να ξερει να ρυθμίσει το δικό μου γιατι το εχω κανει προταση και .... καταλαβαινεται πηρα την απαντηση οτι δεν υπαρχει πιο ειδικο απο τον ιδιο. χαχαχα

    δωστε καμια λυση  ρε παιδια.... γιατι δεν την παλευω! {#emotions_dlg.crying}


    MARIAXANIA
    16.12.2013, 16:52
    Δεν ξερω το μικροφωνο σου. Εγω εχω shure. Και ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Εχω κ ενα δευτερο αν θες που μπορω να στο δωσω σε χαμηλη τιμη παλι shure