ελληνική μουσική
    427 online   ·  210.816 μέλη

    Έφυγε από τη ζωή ο Σάκης Μπουλάς

    Hastaroth
    22.02.2014, 18:02

    Παράθεση:

    Το μέλος empodia στις 21.02.2014, 23:02 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 21.02.2014, 22:06 έγραψε...

    Πάντως έχω την εντύπωση πως καί ώς ηθοποιός αλλά και ώς τραγουδιστής θα μπορούσε να είχε κάνει πολύ πιό αξιόλογα πράγματα



    Μερικές φορές πιστεύω ότι άνθρωποι που μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω , δεν το κάνουν επειδή δεν θέλουν.



    Μού είναι δύσκολο να πιστέψω ότι ο Μπουλάς δέν ήθελε.

    Το ότι στην συνείδηση πολλών έχει μείνει ώς "διασκεδαστής τής οικογένειας",όπως διάβασα σε άρθρο στην Καθημερινή,τον αδικεί,κατά την άποψή μου.

    Κρίμα πάντως που έφυγε και μάλιστα σε ηλικία που μπορούσε ακόμη να κάνη πράγματα στον καλλιτεχνικό χώρο.....


    costaspanag
    22.02.2014, 22:35

    Έφυγε ένας αγαπητός και πολυτάλαντος καλλιτέχνης. Απλός, σεμνός, αξιοπρεπής, ένας από μας, μας διασκέδαζε, μας έκανε να γελάμε και να ξεχνάμε.


    SakisKouroupos
    24.02.2014, 09:01
    Το πιο φοβερό-εκπληκτικό ήταν μετά την κηδεία στο μαγαζί που κάτσαμε ήταν όλα προπληρωμένα από τον Σάκη Μπουλά!,ο οποίος το είχε διακπεραιώσει λίγο διάστημα πριν το θλιβερό γεγονός !!!
    SakisKouroupos
    24.02.2014, 15:37
    Ακριβώς, έτσι !!!
    gikostas
    24.02.2014, 19:20
    Άλλος ένας σημαντικός άνθρωπος αλλά και καλλιτέχνης έφυγε από κοντά μας.Καλό ταξίδι Σάκη.Θα σε θυμόμαστε πάντα με χαμόγελο.
    Hastaroth
    24.02.2014, 20:58

    Παράθεση:

    Το μέλος SakisKouroupos στις 24.02.2014, 09:01 έγραψε...

    Το πιο φοβερό-εκπληκτικό ήταν μετά την κηδεία στο μαγαζί που κάτσαμε ήταν όλα προπληρωμένα από τον Σάκη Μπουλά!,ο οποίος το είχε διακπεραιώσει λίγο διάστημα πριν το θλιβερό γεγονός !!!

    Ναί,το διάβασα στίς εφημερίδες.Συγκλονιστικό,όντως-είχε διαισθανθεί ότι πλησίαζε το τέλος και ήθελε να κάνη στους φίλους του ένα αποχαιρετιστήριο δώρο....


    nikvis
    24.02.2014, 23:22
    Θα το πω γιατί με τρώει. Το Σάββατο πήγα να δω το ντουέτο Πρωτοψάλτη με Αρβανιτάκη. Δεν λέω, καταπληκτικές και οι δύο. Περίμενα όμως μια μικρή αναφορά, ένα αφιέρωμα, κάτι τις τέλος πάντων για το Σάκη Μπουλά. Τίποτα. Απολύτως τίποτα. Και εμένα απλά με τρώει σε βαθμό ξενερώματος...