ελληνική μουσική
    437 online   ·  210.817 μέλη
    jorge
    08.06.2005, 14:57













    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 08-06-2005 14:59 ]
    επισυναπτόμενα: DSC_0131.jpg DSC_0068.jpg 
    tsuku_elf
    08.06.2005, 15:03
    Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω πού είναι το αστείο... Ένας ανόητος άνθρωπος. Ε και ;

    Είχε έρθει και στο νησί προχθές, στον ίδιο χώρο που πριν 3 μήνες είχε έρθει ο Παυλίδης (Ξύλινα Σπαθιά).

    Ενώ στον Παυλίδη ήμασταν τρεις...κι ο Παυλίδης, έμαθα ότι προχθές το μαγαζί ήταν φίσκα....

    ΕΛΕΟΣ!
    nefos
    08.06.2005, 15:08

    @ το κολιέ ;

    @ το δαχτυλιδάκι ;

    @ το βραχιόλι ;

    @ η τριχούλα ;

    @ . . . η συνέχεια δική σας. . .


    jorge
    08.06.2005, 15:09
    Η κατάντια της ελληνικής TV και των τηλεθεατών της...
    GL
    08.06.2005, 15:10
    Ωραιος.....Απαιχτος......Απιστευτος......Απαιτητικα μοιραιος.....
    Κοριτσια........ο νεος Μπαρκουλης με πλουσια κομη......

    xristoforoupanagiotis
    08.06.2005, 15:13
    Τελικά υπάρχουν στιγμές που πιστεύω ότι σ' αυτήν την χώρα μας έχουν πνίξει τα σκατά(το χει πει και ο ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ, στο προφητικό ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΧΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑ….έλα ντε!)Το θέμα είναι πόσο χρόνο σπαταλάμε για να μιλάμε γι αυτά που μας «φτιάχνουν» πάρα για αυτά που μας «χαλάνε»;
    frufru
    08.06.2005, 15:16
    Aς ευχαριστηθει ο ανθρωπος αυτο που πιστευει οτι ζει.......

    Εγω ομως συνενοχος δεν γινομαι.....
    vivip
    08.06.2005, 15:35
    Οι φωτογραφίες είναι αποκλειστικά για το Χορχε και το GL που είναι φαν του είδους "Ταμπάκης". Διότι, φίλοι μου, είδος θεωρείται!!!












    επισυναπτόμενα: t4.jpg t3.jpg t8.jpg t5.jpg 
    dimi589
    08.06.2005, 16:54
    Παιδιά μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει
    τι ακριβώς είναι αυτό που είδα παραπάνω??
    GL
    08.06.2005, 17:54
    Quote:

    Το μέλος vivip στις 08-06-2005 στις 15:35 έγραψε:

    Οι φωτογραφίες είναι αποκλειστικά για το Χορχε και το GL που είναι φαν του είδους "Ταμπάκης". Διότι, φίλοι μου, είδος θεωρείται!!!




    Ευχαριστουμε Βιβη που μας εδωσες την ευκαιρια να κανουμε ποστερ το ειδωλο μας.....

    vivip
    08.06.2005, 18:00
    Quote:

    Το μέλος GL στις 08-06-2005 στις 17:54 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος vivip στις 08-06-2005 στις 15:35 έγραψε:
    [i]
    Οι φωτογραφίες είναι αποκλειστικά για το Χορχε και το GL που είναι φαν του είδους "Ταμπάκης". Διότι, φίλοι μου, είδος θεωρείται!!!




    Ευχαριστουμε Βιβη που μας εδωσες την ευκαιρια να κανουμε ποστερ το ειδωλο μας.....


    [/I]


    Πάντα στη διάθεσή σου... Θα σε κρατώ ενήμερο για ό,τι καινούργιο κυκλοφορεί!!!
    Ilianashiamishi
    08.06.2005, 22:18
    Να τολμήσω να ρωτίσω ποιο είναι το νούμερο που είδα στις παραπάνω φωτογραφίες;
    T_A_Z_Z
    08.06.2005, 22:25
    Ena apo ta koroida pou vrike i Pania gia na afksisei tin tiletheasi tis ekpompis tis... Den provallete sti Kipro...eftixos...i ekpompi afti alla osoi parakolouthoun Themo sigoura tha ton exoun dei polleeees fores
    iris-the-black
    09.06.2005, 14:12
    Eίναι αυτό που λέμε:"Pas de comenter"...
    Hastaroth
    09.06.2005, 15:07
    "Pas de commetaires" το λένε

    Αλλά γιατί δέν έγραψες το (προσφιλές καί εις τους πολιτικούς) "ουδέν σχόλιον";

    Η έστω "no comments" (που θά'λεγε και ο Φού Μάν Τσού)...
    koripaki
    09.06.2005, 15:26
    Ο άνθρωπος είναι σίγουρα νούμερο... Άλλα φανταστείτε πόσο νούμερα είμαστε εμείς, το ελληνικό κοινό, που τον έχουμε αναδείξει σε star και που τώρα αυτός ο "χαζός" -γιατί δεν πιστεύω πραγματικά ότι είναι- βγάζει αρκετές χιλιάδες ευρώ.
    musicproducer
    10.06.2005, 02:06
    Για να πω την αληθεια οποτε εβλεπα την σκατοφατσα του στην ΑΝΝΙΤΑ εσκαγα στα γελια.Ποσο μαλλον οταν ακουγα την σκατοφωνη του.Ευτυχως που υπαρχει και ο Κατ μαν(Κατελης) και συνεχιζεται το γελιο και ετσι ξεχναμε τα προβλημματα μας για λιγο...Δεν εχω καταλαβει,ομως,ενα πραγμα,οι Ελληνες τι ζητανε τελος παντων απο την σκατοτηλεοραση;Ατομα με πραγματικο ταλεντο,με ποιοτητα και με προσωπικοτητα ή σκουπιδια;;;Εχω μπερδευτει...Μπορει να μου απαντησει καποιος σε αυτην την ερωτηση μπας και καταλαβω;;;
    ph
    10.06.2005, 02:56

    Αυτό που γίνεται εδώ είναι κανονικό κράξιμο. Η ελληνική κοινωνία είναι πραγματικά ακόμη πολύ πίσω. Δεν είμαστε γενναιόδωροι με την αφέλεια. Η αισθητική του Ταμπάκη, της Πάνια, του Κατέλη, του ''χελιού'' (για όσους τα βλέπουν) δεν απειλούν κανένα. Μας απειλεί αυτό το κράξιμο, που ισοδυναμεί με το παλιό καλό λιντσάρισμα του τρελλού του χωριού.

    Παρακαλώ πείτε το και στους φίλους σας. Δεν υπάρχει πιο αντιαισθητική στάση από το να κρίνεις την αισθητική των άλλων.

    Ξέρω, πέφτω κι εγώ στην παγίδα αυτή. Κι εγώ κρίνω. Πως να μην πω για το Μαχαιρίτσα?

    Τι είναι δηλαδή ο Μαχαιρίτσας? Καλύτερος από τον Ταμπάκη. Τι να σας πω... ΄Εγραψε πολύ ωραία τραγούδια στο παρελθόν. Αλλά πια τον βαριέμαι αφόρητα. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΘΕΟΣ!!!
    Sofia
    10.06.2005, 03:24
    Quote:

    Το μέλος ph στις 10-06-2005 στις 02:56 έγραψε:


    Αυτό που γίνεται εδώ είναι κανονικό κράξιμο. Η ελληνική κοινωνία είναι πραγματικά ακόμη πολύ πίσω. Δεν είμαστε γενναιόδωροι με την αφέλεια. Η αισθητική του Ταμπάκη, της Πάνια, του Κατέλη, του ''χελιού'' (για όσους τα βλέπουν) δεν απειλούν κανένα. Μας απειλεί αυτό το κράξιμο, που ισοδυναμεί με το παλιό καλό λιντσάρισμα του τρελλού του χωριού.





    Εγώ χαίρομαι που η ελληνική κοινωνία είναι 'τόσο πίσω ακόμη' ώστε να μπορώ να 'κραζω' όπως λες ο,τι προσβάλει την αισθητική μου και που οχι, δεν ειμαι καθόλου γεναιόδωρη με την αφέλεια κάποιων (και δεν αναφερομαι στους Κατελη, Ταμπακη κτλ. Αναφέρομαι σε όσους κάθονται και τους ..απολαμβανουν.Αυτοι είναι οι πραγματικά αφελέις..). Οι κύριοι αυτοι οχι, σαφως και δεν απειλούν κανένα ως άτομα, αυτό που προβάλει απειλητικά μπροστά μας είναι όλη αυτή η υποκουλτούρα των ΜΜΕ. Και ναι..δεν μπορω να τη δεχτώ και να μην την κραξω..

    Quote:

    Το μέλος ph στις 10-06-2005 στις 02:56 έγραψε:


    Τι είναι δηλαδή ο Μαχαιρίτσας? Καλύτερος από τον Ταμπάκη. Τι να σας πω... ΄Εγραψε πολύ ωραία τραγούδια στο παρελθόν. Αλλά πια τον βαριέμαι αφόρητα. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΘΕΟΣ!!!





    Αυτό φαντάζομαι πως είναι αστείο τώρα, ετσι?? ελπίζω τουλάχιστον..
    ph
    10.06.2005, 03:28

    Δυστυχώς δεν είναι αστείο. Αν μου πεις ''αυτή τη στιγμή τι προτιμάς''? Συναυλία του Μαχαιρίτσα, ή σε κλαμπ Ταμπάκη, θα πάω στον Ταμπάκη. Αυτό νιώθω!