ελληνική μουσική
    472 online   ·  210.845 μέλη

    Έχω ερωτευτεί τρελά !

    Thegreeklover
    28.11.2014, 15:58

    Γεια σας !

    Ειμαι 15 χρονων και παω γυμνασιο και μου αρεσει πολυ μια κοπελα απο ενα αλλο τμημα.Θελω να της το πω αλλα δεν ξερω με ποιον τροπο να την πλησιασω.Οταν την βλεπω μου ερχετε να της το πω αλλα στο σχολειο εχω πολλους φιλους και συνηθως θα με κανουν να χωρισω απο την κοπελα(θα τις πουνε κατι για μενα που δεν ισχυει η θα με κανουν ρεζιλι){#emotions_dlg.helpsmilie}Σημερα για παραδειγμα μολις σχολασαμε την ακωλουθησα για να της πω να βγουμε αλλα τοτε κωλοσα και της ειπα ενα γεια σου πχ.Μαρια αλλα αυτη δεν χαμογελουσε,φενοταν σαν να βαριοταν.Παλια οταν ηταν στην ιδια ταξη στο φροντιστηριο μαζι μου,γελαγε με τα αστεια μου, και μια φορα οταν εβγαινα απο ενα καταστημα αυτη εμπαινε και με ακουμπησε στους ομους μου και μου ειπε γεια!Για μενα ηταν παραδεισος{#emotions_dlg.inlove}.Στο σχολειο σπανια καθεται μονη της και δεν μπορω να της μηλησω ετσι.Νιωθω παρα πολλα για αυτην αλλα δεν ξερω ποτε ειναι η καταληλη στιγμη να της το πω και πως.Δεν εχει ουτε Facebook,μονο Instagram εχει! Την αγαπαω ρε παιδια, πειτε μου την γνωμη σας! Θα το εκτιμησω πολυ!

    Να εχετε μια ομορφη μερα! 

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Thegreeklover, 28-11-2014 16:00 ]


    sofiamts
    28.11.2014, 16:48
    άρχισε να της λες γειά και να της μιλάς όλο και πιο πολύ για τα ενδιαφέροντα σου για τα δικά της ενδιαφέροντα συζητήστε γενικά και μετά οι σχέσεις σας θα γίνουν πιο καλές! μην της πεις αμέσως ότι σου αρέσει άστην να το καταλάβει από μόνη της και όταν καταλάβεις ότι σου μιλάει πιο πολύ μίλα της και εσύ και μην κομπλάρεις αυτό δεν θα σε βγάλει πουθενά!
    mary_omikron
    28.11.2014, 18:39

    Υπάρχει σχετικό τόπικ, μπ[ορείς να μεταφέρεις εκει τις ανησυχίες σου Smile

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=12246