ελληνική μουσική
    709 online   ·  210.831 μέλη
    MILU
    11.06.2005, 15:03
    Σας αρέσει το νέο reality show ?
    Ποτέ δεν τα παρακολουθούσα αυτά, αλλά το συγκεκριμένο, νομίζω ότι ξεχωρίζει. Έχει καλή οργάνωση. Δεν παύει βεβαια να είναι ένα reality...
    Ποιον συμπαθήτε περισσότερο?
    Εγώ μάλλον κλίνω προς Γιώργο Νάσσιο και Βασίλη Ευδαίμων...
    xara_ve
    11.06.2005, 15:27
    mou aresei k emena.oi sympathies mou einai o Vasilis k h Liza

    pianopassion
    11.06.2005, 21:51
    Λες το reality που συμμετέχει ο Jorge…?


    doritsa78
    11.06.2005, 22:04
    Νομιζω ειναι καλο αλλα δεν το παρακολουθω συνεχεια.Καποιοι σιγουρα ξεχωριζουν.
    KRITIKOS
    12.06.2005, 04:52
    ρε παιδια εμενα παλι μου φαινεται ...δεν ξερω πως να το πω....πολυ προχωρημενο για Ελλαδα,,,,και δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση οπως μου εκανε το fame story
    MILU
    12.06.2005, 21:23
    Quote:

    Το μέλος pianopassion στις 11-06-2005 στις 21:51 έγραψε:

    Λες το reality που συμμετέχει ο Jorge…?







    Ναι, και μιας και τον ανέφερες, τί γνώμη έχετε γι'αυτόν; Εσύ μάλλον τον συμπαθείς, αν κρίνω απ' το υφάκι.
    Ωραία, δε λέω, ωραίος είναι ο τύπος και ωραία φωνή έχει και καλά παίζει, ΑΛΛΑ γιατί εμένα με εκνευρίζει λιγάκι;
    Δεν ξέρω, είναι αυτό το υφάκι το "είμαι ένας και μοναδικός";
    Είναι το ότι βαριέται τα πάντα και έχει αυτό το χαλλλαρό (που λέει κι ο Λαζόπουλος) του τύπου "για μένα αυτό είναι παιχνιδάκι" κλπ ;;
    Γιατί είσαι τότε στο παιχνίδι ρε φίλε; Αφου είσαι τόσο τέλειος;
    Ίσως να ελπίζει ότι θα του δώσουν καμμιά θέση ανώτερη; (δεν ξέρω τι, καθηγητού ίσως; Ε, έτσι όπως πάει...)

    pianopassion
    12.06.2005, 21:53
    Τον τύπο τον έχω γνωρίσει προσωπικά πριν δυο χρόνια στη δουλειά μου.
    Αν θυμάμαι καλά έχει μεγαλώσει Λατινική Αμερική νομίζω Κολομβία.
    Είναι απίστευτο πόσο ψείρας είναι στο παραμικρό. Αυτό βγάζει και στο
    reality αν και το έχω παρακολουθήσει μόνο μια φορά.

    jorge
    12.06.2005, 21:57
    Quote:

    Το μέλος MILU στις 12-06-2005 στις 21:23 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος pianopassion στις 11-06-2005 στις 21:51 έγραψε:
    [i]
    Λες το reality που συμμετέχει ο Jorge…?







    Ναι, και μιας και τον ανέφερες, τί γνώμη έχετε γι'αυτόν; Εσύ μάλλον τον συμπαθείς, αν κρίνω απ' το υφάκι.
    Ωραία, δε λέω, ωραίος είναι ο τύπος και ωραία φωνή έχει και καλά παίζει, ΑΛΛΑ γιατί εμένα με εκνευρίζει λιγάκι;
    Δεν ξέρω, είναι αυτό το υφάκι το "είμαι ένας και μοναδικός";
    Είναι το ότι βαριέται τα πάντα και έχει αυτό το χαλλλαρό (που λέει κι ο Λαζόπουλος) του τύπου "για μένα αυτό είναι παιχνιδάκι" κλπ ;;
    Γιατί είσαι τότε στο παιχνίδι ρε φίλε; Αφου είσαι τόσο τέλειος;
    Ίσως να ελπίζει ότι θα του δώσουν καμμιά θέση ανώτερη; (δεν ξέρω τι, καθηγητού ίσως; Ε, έτσι όπως πάει...)


    [/I]



    Είμαι ένας star, τι να κάνουμε ;
    Astron
    12.06.2005, 23:04
    Ρε jorge πώς τα καταφέρνεις όλα; Kαι site, και δουλειά και reality;;;;

    jorge
    12.06.2005, 23:14
    Και οπτικά δίκτυα αυτές τις μέρες


    ph
    13.06.2005, 00:16

    Einai apaisio. Afou akousame sto fame story akoma kai to ''m' aeroplana kai vaporia'', enw oloi agwniousame gia to an thelei ti marw o karafwtis, tora piasame kai ton tenessi williams. Nomiza pws i ipokritiki, ws ligotero piasariki (se sxesi me to tragoudi) tha glitwne. Vevews oi anafores den einai mono theatrikes, einai kai apo to cinema kai apo to musical. Omws na pou ginontai mathimata opws stis dramatikes sxoles, tin idia wra pou i kamera katagrafei ti ginetai sta ntouz.

    Pesane na me fane otan eipa pws o Tambakis einai akindinos. Ta epikindina einai afta, pou parasiroun neous anthrwpous kai na nomizoun pws ekei ginetai opoiadipote douleia pou exei opoiadipote sxesi me to theatro. Me mia texni pou exei ierotita panarxaia kai thelei ergates pou na palevoun me to keimeno kai to swma tous. Ola pane kata diaolou. Aporw pws o Kwstas Arzoglou vrisketai ekei.
    ph
    13.06.2005, 00:18

    Κατα λάθος έγραψα το προηγούμενο μήνυμά μου με λατινικούς χαρακτήρες. Απολογούμαι και υπόσχομαι να μη ξανασυμβεί
    DarkGirL
    22.06.2005, 16:13
    o kaliteros einai o Mplakkis ( o kipreos) einai kai apo to idio xorio me emena paei kai o adelfos tou sto sxoleio m... kalo paidaki o adelgos tou spazoume poli plaka...
    XeniaRodo
    24.06.2006, 11:35
    Xίλια συγγνώμη που θα πω κακία πάλι αλλά βρε παιδιά έχω μια απορία...
    σε αυτήν την εκπομπή, όσο ελάχιστα έχω παρακολουθήσει, είναι -ακόμα μέσα- μια τύπισσα που τη λένε Aμαλία ....άκη -δε θυμάμαι- και της λένε OΛOI μα OΛOI ότι είναι θεά....

    Συγγνώμη αλλά θεωρώ ότι είναι το χειρότερο βασανιστήριο να την έχεις να σου τραγουδάει. Eίναι απαράδεκτη. Xτες την άκουσα να λέει ένα τραγούδι και ούτε MIA -κυριολεκτικα- νότα δεν ήταν σωστή. Oύτε μία....
    uNick
    24.06.2006, 13:18
    Ίσως να μην αναφέρονται στις φωνητικές της ικανότητες αλλά στο... νινί της!!!

    atrixospi8ikos
    24.06.2006, 14:00
    einai ejisou blakia opos to fame story....
    poison_girl
    24.06.2006, 18:13
    Το μέλος XeniaRodo στις 24-06-2006 στις 11:35 έγραψε...
    Παράθεση:

    Xίλια συγγνώμη που θα πω κακία πάλι αλλά βρε παιδιά έχω μια απορία...
    σε αυτήν την εκπομπή, όσο ελάχιστα έχω παρακολουθήσει, είναι -ακόμα μέσα- μια τύπισσα που τη λένε Aμαλία ....άκη -δε θυμάμαι- και της λένε OΛOI μα OΛOI ότι είναι θεά....

    Συγγνώμη αλλά θεωρώ ότι είναι το χειρότερο βασανιστήριο να την έχεις να σου τραγουδάει. Eίναι απαράδεκτη. Xτες την άκουσα να λέει ένα τραγούδι και ούτε MIA -κυριολεκτικα- νότα δεν ήταν σωστή. Oύτε μία....




    oντως αυτη η Αμαλια δεν εχει τοσο καλη φωνη οσο λενε!!προσωπικα δεν μ αρεσει καθολου η φωνη της ουτε κ τιποτα απ αυτην!!!ειναι κ στον τελικο τρομαρα της!!!
    poison_girl
    24.06.2006, 18:14
    Το μέλος XeniaRodo στις 24-06-2006 στις 11:35 έγραψε...
    Παράθεση:

    Xίλια συγγνώμη που θα πω κακία πάλι αλλά βρε παιδιά έχω μια απορία...
    σε αυτήν την εκπομπή, όσο ελάχιστα έχω παρακολουθήσει, είναι -ακόμα μέσα- μια τύπισσα που τη λένε Aμαλία ....άκη -δε θυμάμαι- και της λένε OΛOI μα OΛOI ότι είναι θεά....

    Συγγνώμη αλλά θεωρώ ότι είναι το χειρότερο βασανιστήριο να την έχεις να σου τραγουδάει. Eίναι απαράδεκτη. Xτες την άκουσα να λέει ένα τραγούδι και ούτε MIA -κυριολεκτικα- νότα δεν ήταν σωστή. Oύτε μία....




    oντως αυτη η Αμαλια δεν εχει τοσο καλη φωνη οσο λενε!!προσωπικα δεν μ αρεσει καθολου η φωνη της ουτε κ τιποτα απ αυτην!!!ειναι κ στον τελικο τρομαρα της!!!
    sindy-windy
    24.06.2006, 19:44
    Oύτε εγώ το παρακολουθώ, αλλά ένα έχω να πω, ο Ψινάκης είναι όλα τα λεφτα!!