0
ελληνική μουσική
online 139·182.919 μέλη
αρχική > Forum > 4ος Διαγωνισμός Τραγουδιού

Ποια τραγούδια του διαγωνισμού ξεχωρίζετε;

iatriko1974 Chat
Περαστική Νότα
03.06.2015, 12:36#521   
...Ολοκληρώθηκε λοιπον και το τελευταιο γκρουπ τραγουδιων και τωρα θα ήθελα να μοιραστώ με όλους σας , τα συναισθήματα μου ... Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω την μητέρα μου που με δική της πρωτοβουλία "ανέβασε" το τραγούδι μου στον διαγωνισμό αυτόν . Σήμερα το έμαθα (δεν ήθελε να υποστώ την διαδικασία της ψηφοφορίας και της αγωνίας). Οπότε σήμερα άκουσα και τα υπόλοιπα τραγούδια του γκρουπ(υπόσχομαι ότι εν καιρώ θα ακούσω όλου του διαγωνισμου) Ευχαριστώ όλους εκείνους που έδωσαν την ευκαιρία στην δημιουργία μου να ακουστεί και ακόμη περισσότερο , πολλά ευχαριστω σε όσους με τίμησαν με την ψήφο τους Για μένα η δημιουργία μουσικής και στίχων είναι όπως όταν πηγαίνω με τους φίλους μου για μπάσκετ , τρελή ευχαρίστηση και βέβαια δεν το βλέπω επαγγελματικά όπως οι περισσότεροι της παρέας σας που είστε ενεργοί επαγγελματίες... Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσα τραγούδια προκρίθηκαν Ο νέος σας fun της ιστοσελίδας αυτης Παύλος Ασπρογέρακας μαθητής στ' δημοτικού
mingrelia Chat
Συγχορδία Ματζόρε
03.06.2015, 14:09#522   

Παράθεση:

Το μέλος iatriko1974 στις 03.06.2015, 12:36 έγραψε...

...Ολοκληρώθηκε λοιπον και το τελευταιο γκρουπ τραγουδιων και τωρα θα ήθελα να μοιραστώ με όλους σας , τα συναισθήματα μου ... Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω την μητέρα μου που με δική της πρωτοβουλία "ανέβασε" το τραγούδι μου στον διαγωνισμό αυτόν . Σήμερα το έμαθα (δεν ήθελε να υποστώ την διαδικασία της ψηφοφορίας και της αγωνίας). Οπότε σήμερα άκουσα και τα υπόλοιπα τραγούδια του γκρουπ(υπόσχομαι ότι εν καιρώ θα ακούσω όλου του διαγωνισμου) Ευχαριστώ όλους εκείνους που έδωσαν την ευκαιρία στην δημιουργία μου να ακουστεί και ακόμη περισσότερο , πολλά ευχαριστω σε όσους με τίμησαν με την ψήφο τους Για μένα η δημιουργία μουσικής και στίχων είναι όπως όταν πηγαίνω με τους φίλους μου για μπάσκετ , τρελή ευχαρίστηση και βέβαια δεν το βλέπω επαγγελματικά όπως οι περισσότεροι της παρέας σας που είστε ενεργοί επαγγελματίες... Εύχομαι καλή επιτυχία σε όσα τραγούδια προκρίθηκαν Ο νέος σας fun της ιστοσελίδας αυτης Παύλος Ασπρογέρακας μαθητής στ' δημοτικού

Συγχαρητήρια, Παύλο μου!!Απο μένα, πάντως, πήρες 4 πόντους, για την όμορφη μελωδία και την αγνότητα, που έβγαζε το τραγούδι σου!!Και βεβαίως, να συνεχίζεις να φτιάχνεις τραγούδια και να περνάς καλά!!

iatriko1974 Chat
Περαστική Νότα
03.06.2015, 14:45#523   

Σας ευχαριστώ πολύ για την προσωπική σας άποψη !!

Εκτιμώ ακόμη περισσότερη την κρίση σας γιατί από ένα γρήγορο διάβασμα των λεγομένων σας κατά την διάρκεια του διαγωνισμού , αντιλαμβάνομαι ότι "το έχετε " που λέμε και εμείς μεταξύ μας οι φίλοι

Επίσης το γεγονός ότι σας "γοητεύει" ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΡΔΗΣ με κάνει να σας συμπαθώ ακόμη περισσότερο αν και δεν σας γνωρίζω γιατί είναι , μαζί τον ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΙΟ , τα βασικά μου ακούσματα..

Να είστε καλά !!

Administrator
jorge Chat
Musantiquus
04.06.2015, 00:58#524   

Κλειδώνεται προκειμένου η συζήτηση να συνεχιστεί με τα τραγούδια του Τελικού, ΕΔΩ.