ελληνική μουσική
    574 online   ·  210.833 μέλη

    Ραδιοφωνικοί Παραγωγοί Over Coffee

    Chrysanna
    17.04.2015, 23:20

    Επιτέλους ήρθε η Άνοιξη!

    Ποιά σχέση έχει αυτό με το θέμα του καφέ; Καμία αλλά είναι πολύ λογοτεχνική εισαγωγή και την κρατάμε Cool

    Μιας και ήρθε όμως, μετά από έναν  α τ ε λ ε ί ω τ ο  χειμώνα, ευκαιρία να το γιορτάσουμε.

    Διαλέγουμε μέρα, ώρα, μέρος, ρούχα, παπούτσια, αξεσουάρ και βγαίνουμε να μας θαυμάσουν...!

    3, 2, 1 Go!


    sillia
    17.04.2015, 23:49

    Πολύ καλή ιδέα Smile

    Ανοίγω ντουλάπες ....{#emotions_dlg.rolleyes}

    Χρυσάννα μετά έχει μπουζούκια Cool

    Το λεω για να προσελκύσουμε το ενδιαφέρον περισσότερων(θαυμαστών){#emotions_dlg.tt2}

    3, 2, 1 Go !


    PetrosTser
    18.04.2015, 01:44

    Μέσα!! {#emotions_dlg.biggrin} Πολύ καλή ιδέα!! Φύγαμεεεεεε!


    jorge
    18.04.2015, 02:35
    Πόσα χρόνια έχει να υπάρξει τέτοια πρωτοβουλία; Εύγε 😊
    Chrysanna
    19.04.2015, 00:16

    Το λοιπόν...

    Για να φανούμε εμείς και να καρφώσουμε αυτούς που δεν έχουν ήδη απαντήσει:

    • Aitherovamonas
    • Alexre
    • Alkyoni
    • Cross
    • Deos
    • Dimitris1965
    • Evmorfia-Theiopoulou
    • Ilio
    • IronGirl
    • JohnDok
    • Kokstas65
    • Marita-q
    • Metalicoty
    • MikeBooklover
    • Seck
    • Sillia

    1. Με αλφαβητική σειρά για να μην έχουμε κόντρες για την μαρκίζα.

    2. Για τον Jorge και τον PetrosTser αποφάσισα ότι θα έρθουν χωρίς να ερωτηθούν.

    3. Εκτός που θα πιούμε καφέ και θα περιφέρουμε την ομορφιά μας, θα πούμε και για το Radio οπότε θεωρήστε το "επαγγελματική υποχρέωση".

    4. Σας δίνω (ουχί δημοκρατικά) μία εβδομάδα περιθώριο για να δηλωθούν παρουσίες και να τακτοποιήσουμε τις λεπτομέρειες.

    5. Άντεεε....

    6. Over and out.


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 19-04-2015 00:17 ]


    Evmorfia-Theiopoulou
    19.04.2015, 01:11

    Πω πω Δημοκρατία να χαρώ εγώ!!!

    Ναι, απο εμένα  {#emotions_dlg.helpsmilie}


    aitherovamonas
    19.04.2015, 12:01

    Από όταν συμμετείχα ως ραδιοφωνικός παραγωγός στο ΜΗ, παρευρισκόμουν σε όλες τις συναντήσεις ραδ. παραγωγών και DJs parties που πραγματοποιήθηκαν κατα καιρούς και γνώρισα από κοντά και απέκτησα νέους φίλους/ες, με τους οποίους ανταλλάξαμε απόψεις και ιδέες για το σταθμό, πολλές από τις οποίες υλοποιήθηκαν.

    Δεν ξέρω αυτή τη φορά αν θα συμμετέχω, λόγω απόστασης, καθώς για ένα σχετικά μεγάλο χρονικό διάστημα, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, θα βρίσκομαι στα Χανιά και στην Αθήνα ΄΄ανεβαίνω΄΄ αραιά .

    Συνεπώς, κατά ένα μεγάλο ποσοστό μάλλον θα είμαι απών.

    Επισημαίνω ωστόσο, ότι όποιος/α κατηφορίσει, θα είναι χαρά μου να τον/την κεράσω μιά ρακή με τα ανάλογα εδέσματα.

    Να περάστε καλά και σε ότι καλό για το σταθμό, συμφωνώ.

    Κωνσταντίνος (ενίοτε ΄΄αιθεροβάμων΄΄)

    {#emotions_dlg.rockon}


    CROSS
    19.04.2015, 19:13

    Παραβλέπω την απειλή περι μπουζουκιών {#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.rolleyes} και θα είμαι εκεί {#emotions_dlg.yes}


    Chrysanna
    19.04.2015, 19:17

    (Πφ, άτιμη κοινωνία.)
    (Άλλοι είναι στα Χανιά κι άλλοι ψήνονται στην Αθήνα)

    Κωνσταντίνε, ελπίζω να σε πετύχουμε σε μία απ' τις αραιές αναβάσεις σου αλλιώς κλείσε μου ένα εισιτήριο να έρθω. Δεν πλένω, σιδερώνω, δεν μαγειρεύω, φτιάχνω υπέροχα γλυκά!

    Μέχρι στιγμής λοιπόν...

    • Alexre
    • Alkyoni
    • Chrysanna
    • Cross
    • Deos
    • Dimitris1965
    • Evmorfia-Theiopoulou
    • Ilio
    • IronGirl
    • JohnDok
    • Jorge
    • Kokstas65
    • Marita-q
    • Metalcity
    • MikeBooklover
    • PetrosTser
    • Seck
    • Sillia


    Υ.Γ. Κωνσταντίνε Νο2 μην ανησυχείς, ξέρω πολλά! Θα εκβιάσουμε με λίγες αποκαλύψεις, θα δελεάσουμε με λίγη σοκολάτα.. όλα καλά θα πάνε Cool

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 19-04-2015 19:23 ]


    Deos
    20.04.2015, 19:48

    Μαυρίστε κι εμένα στη λίστα, θα πράξω τα Δέοντα.
    Αντί για Μπουζούκια προτείνω Τζουράδες


    kostas65
    21.04.2015, 23:47

    Επειδή δεν υπάρχει παραγωγός Kokstas65, αλλά kostas65, μπορεί να μπει το όνομά μου στη λίστα των συμμετεχόντων για καφέ, μετά χαράς. Αν μπορεί να ληφθεί υπόψη στην επιλογή του χώρου το ότι έχω πρόβλημα στο να ανεβοκατέβω σκάλες, θα ήμουν ευτυχής. {#emotions_dlg.beer}


    MikeBooklover
    22.04.2015, 20:06
    Παιδιά εγώ από Πρέβεζα τι να απαντήσω... Μόνο αν γίνει 22-23 Μαίου που θα είμαι Αθήνα για άλλη υποχρέωση.
    JohnDok
    23.04.2015, 23:06

    Και εγώ από Πάτρα δηλώνω απουσία.


    Chrysanna
    24.04.2015, 00:08

    http://www.alan.com/wp-content/uploads/2013/09/Smiley31-1.gif

    • Alexre
    • Alkyoni
    • Chrysanna
    • Cross
    • Deos
    • Dimitris1965
    • Evmorfia-Theiopoulou
    • Ilio
    • IronGirl
    • Jorge
    • Kostas65
    • Marita-q
    • Metalcity
    • PetrosTser
    • Seck
    • Sillia


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 24-04-2015 00:12 ]


    seck
    24.04.2015, 12:49

    Απο εμας το μονο θεμα ειναι η εξεταστικη, αν δεν πεσει σε τετοια περιοδο να μας υπολογιζεται :)


    marita-q
    25.04.2015, 13:59

    Έχω εξεταστική και προφισενσι ... και η Αθήνα ώρες ταξίδι... δεν θα μπορέσω δυστυχώς :/

    Συναντηθείτε Αθήνα και μετά ελάτε όλοι Θεσσαλονίκη !!!! {#emotions_dlg.biggrin}

    [ τροποποιήθηκε από τον/την marita-q, 25-04-2015 14:00 ]


    IronGirl
    25.04.2015, 15:28

    Αν τα καταφέρω θα έρθω και εγώ.


    ilio
    26.04.2015, 18:35

    Βάλτε και τη δόλια μάνα στη λίστα.
    Αν τα καταφέρω θα ρθω.
    Θα χαρώ να σας δω Smile


    alexre
    26.04.2015, 20:52

    Καλησπέρα παιδια και από εμένα! Συγνωμη που αργησα να παντησω αλλά γενικά τρέχω και δε φτάνω! Ναι εγώ είμαι μέσα θα χαρώ να γνωρίσω όσα άτομα μπορούν να μετέχουν στη σύναξη αυτή!

    Alex


    alkyoni
    27.04.2015, 02:05

    Η επιθυμια μου και η προθεση μου να παρευρεθω και να σας συναντησω ειναι μεγαλη, οπως και πριν 6 χρονια τετοιο καιρο που ειχε γινει η 1η μεγαλη ραδιοσυναντηση στην Αθηνα.

    Δυστυχως οι συνθηκες ειναι πολυ πιο δυσκολες και δε ξερω αν θα τα καταφερω...

    Δηλωνω παρουσα εστω και με ερωτηματικο ,  (ελπιζω και ευχομαι ως την ημερομηνια που θα οριστει να τα καταφερω...)

    Με την ευκαιρια αυτη ηθελα να ξαναπροτεινω,  να κοιτουσαμε και την περιπτωση μηπως υπαρξει δυνατοτητα και καποιας τηλε-συναντησης μεσω skype ή hangout (μεσω google chat),  για να μπορουν να  συμμετεχουν και οσοι ειναι εκτως Αθηνων , (ειτε την ιδια μερα της συναντησης ,  ειτε καποια αλλη  μεσα στον μηνα... κι αυτο να γινεται μια φορα το 3μηνο ή 4μηνο ας πουμε...)

    H τεχνολογια εξελισεται και  μας βοηθαει στο να μειωνουμε τις αποστασεις πιο ευκολα σε τετοιες περιπτωσεις , αρκει να υπαρχει καλη θεληση και καλη διαθεση απ' ολους!!!Wink

    Καλημερες και καλη συνεχεια!{#emotions_dlg.beer}

    Φιλικα , Γιαννα Π. - Αλκυονη