ελληνική μουσική
    610 online   ·  210.851 μέλη

    Συναυλία για την Βίκυ Μοσχολιού

    nefos
    08.07.2005, 23:14
    Quote:

    Το μέλος xristoforoupanagiotis στις 08-07-2005 στις 19:58 έγραψε:

    Ποιά μέλη του mh βρέθηκαν χθές στην συναλία
    Ελάτε παιδία πείτε σε μας που είμαστε μακριά πώς τα περάσατε?
    Τραγούδια και στιγμές που σας έμειναν?
    Κάτι.....





    @ Eίμασταν gl, eneni και nefos (από τα μέλη της λίστας).

    @ Το θέατρο κατάμεστο, η "δομή" της συναυλίας ήταν ένα βίντεο σχετικό με την Μοσχολιού, μετά όλες οι τραγουδίστριες στην σκηνή (Μαρινέλα, Αρβανιτάκη, Αλεξίου, Τσανακλίδου, Τσαλιγοπούλου, Γαλάνη. Γλυκερία. Κανά. Ασλανίδου και Μπάμπαλη).

    @ Από εκεί και πέρα κάθε μια έλεγε 2 τραγούδια σόλο και το 3ο με την επόμενη , κλπ.

    @ Προσωπικά θεωρώ πως ήταν μια καλή συναυλία αλλά σε κάποιες τις στιγμές μόνο. Κι αυτό γιατί ο κόσμος δεν αποκτούσε παλμό, να γίνει ένα ρε παιδί μου με τις τραγουδιάρες και τα τραγούδια.

    @ Τώρα αν θέλετε ειδικά σχόλια για την κάθε μία, πείτε το να γράψω!
    (αλλά μην πέσετε μετά να με "φάτε" ε ; ; )

    @ Μακάρι να ήταν η Μοσχολιού εκεί , έστω και για ένα τραγούδι . . .

    @ Ανάφορα συναυλίας . Τέλος.
    GL
    09.07.2005, 00:52
    1)Θα συμφωνησω με τη Νεφελη για την συναυλια οτι ηταν απλως καλη με εξαρσεις,αν και δεν συμμετειχα τοσο αυθορμητα οσο εκεινη ,
    εγω συμετειχα εγκεφαλικα.....

    2)Μου εκανε μεγαλη εντυπωση ο παλμος και ο "αερας" της Μαρινελλας επι σκηνης,χωρις να υποτιμω τις υπολοιπες κυριες του ελληνικου τραγουδιου...

    3)Το βιντεακι με την Βικη στην αρχη ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....ειδικα στο φιναλε του πριν μπει η ορχηστρα....

    4)Σαν αρνητικο θα πω τους υπεραριθμους θεατες για μια ακομα φορα σε συναυλια φετος.

    5)Αντε Βικη.......ΣΗΚΩ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!


    eneni
    09.07.2005, 00:55
    Γενικά συμφωνώ με τη Νεφέλη!
    Εμένα μ άρεσε πολύ! Ήταν μια ωραία, τρυφερή συναυλία, χωρίς υπερβολές και κυρίως χωρίς να γίνει μελό! Και ήταν πολύ καλα οργανωμένη, φάνηκε οτι είχαν δουλέψει πολύ (γιατι οταν συμμετέχουν τόσοι πολλοί καλλιτέχνες συχνά γινεται μπάχαλο)! Και κυρίως οτι και οι 10 κυρίες πήγαν εκεί και τραγούδησαν με όλη τους την αγάπη και το καταευχαριστήθηκαν! Και ο κόσμος!
    Κρίμα που δεν ήταν εκεί και η Μοσχολιού!

    ΥΓ. Νεφέλη, ΓουΛου πολύ χάρηκα που σας γνώρισα!

    GL
    09.07.2005, 01:03
    Quote:

    Το μέλος eneni στις 09-07-2005 στις 00:55 έγραψε:



    ΥΓ. Νεφέλη, ΓουΛου πολύ χάρηκα που σας γνώρισα!





    Και εμεις απο την μερια μας χαρηκαμε πολυ Ελενη!!

    Spilman44
    09.07.2005, 08:52
    Το συνταρακτικό της συναυλίας, η μοναδικότητά της ήταν η ΑΠΟΥΣΙΑ της Μοσχολιού !!!!!
    Βίκη, κουράγιο !
    xristoforoupanagiotis
    09.07.2005, 10:46
    Quote:

    Το μέλος nefos στις 08-07-2005 στις 23:14 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος xristoforoupanagiotis στις 08-07-2005 στις 19:58 έγραψε:
    [i]
    Ποιά μέλη του mh βρέθηκαν χθές στην συναλία
    Ελάτε παιδία πείτε σε μας που είμαστε μακριά πώς τα περάσατε?
    Τραγούδια και στιγμές που σας έμειναν?
    Κάτι.....







    @ Τώρα αν θέλετε ειδικά σχόλια για την κάθε μία, πείτε το να γράψω!
    (αλλά μην πέσετε μετά να με "φάτε" ε ; ; )


    [/I]



    ΝΑΙ ΝΑΙ! Μπόρουν και οι άλλοι να καταθέσουν την άποψη τους χώρις να γίνει φασαρία.
    Και κάτι ακόμα τι τραγούδια είπαν περίπου;Θυμάστε;
    GL
    09.07.2005, 16:02
    Λοιπον Παναγιωτη αφου θες σχολια θα ξεκινησω εγω εκφραζοντας τις αποψεις μου...

    1)Καταρχην απο το τελευταιο σου:Τα τραγουδια καλυπταν ολο το φασμα των συνθετων που τραγουδησε στην μακροχρονη πορεια της η Βικη μας,τωρα αν θες ακριβως τα τραγουδια σε ενα αλλο post παρακατω θα σου πουμε....

    2)Ειδικα σχολια για τις τραγουδιστριες περιπου με την σειρα που εμφανιστηκαν(οπως θυμαμαι)

    Μπαμπαλη:Ειχε πολυ τρακ και η φωνη της δεν εβγαινε,επισης κατα την γνωμη μου ηταν πολυ ψυχρη,αλλα παραλληλα να τονισω οτι και το ειδος των τραγουδιων που ειπε δεν της πηγαινε.

    Ασλανιδου:Περιπου τα ιδια με την παραπανω κυρια,με μια διαφορα,της πηγαινε το ειδος των λαικων τραγουδιων που ειπε και θεωρω οτι εχει πολυ μελλον στο χωρο αυτο.

    Κανα:Δυνατη και καλη φωνη χωρις ομως να μας ξεσηκωσει με τις ερμηνιες της,κρατωντας και αυτη με την σειρα της μια απομακρη και ψυχρη σταση.

    Τσαλιγοπουλου:Πολυ καλη,παρουσιασε εναν στιλ εκμοντερνισμενης λαικης τραγουδιστριας παλκου με το κλασσικο της low profile και την γλυκια και ευαισθητη φωνη της,χωρις ομως να καταφερει να δωσει ιδιαιτερο παλμο...

    Αρβανιτακη:Η Ελευθερια αρχισε να δινει σιγα σιγα παλμο σε 6000 κοσμο,η ερμηνια της δεν χωραει σχολια αμφισβητησης ενω παρακολουθουσαμε αποσβολομενοι την κρυσταλινη φωνη της.
    (Ο μονος μου ενδιασμος ειχε να κανει με το ντυσιμο της... )

    Τσανακλιδου:Η παρουσια της κυριας ομολογω οτι δεν με συγκινησε και τοσο,παροτι ειχε εκφραστηκοτητα εμενα προσωπικα δεν με εκανε να ακολουθησω τον παλμο της,η δε φωνη της καπως μου φανηκε "σπασμενη",περιμενα πολυ καλυτερα πραγματα απο αυτην.

    Γλυκερια:Η γνωστη Γλυκερια,καταφερε να δωσει ενα κεφι,μονο και μονο η εμφανιση της εδωσε ενα πιο δυναμικο τονο στο κοινο.Για την φωνη της δεν χρειαζονται και πολλα σχολια,απλως παραμενει δυνατη με τον χρονο ομως να αρχιζει να δειχνει τα σημαδια του πανω στη φωνη της.

    Γαλανη:Χωρις να ειμαι φαν της Δημητρας και μην εχοντας ιδιαιτερη συμπαθεια προς την τραγουδηστρια Γαλανη,πρεπει να ομολογησω οτι με την εμφανιση της ξεσηκωσε πραγματικα τον κοσμο και απογειωσε το κεφι,εδωσε τον αερα της στελνοντας το μηνυμα σε ολους μας με τον δικο της τροπο.Τελικα αξιζει που βρισκεται και αυτη ψηλα στις προτιμησεις του κοινου.

    Αλεξιου:Παιδια εγω ειμαι λατρης της Χαρις και ανυπομονουσα πολυ να βγει,οχι για να την κρινω,αλλα για να την απολαυσω,ομως συνειδητοποιησα οτι ο χρονος περναει και η φωνη της δεν ειναι πια αυτη που ηταν.Τραγουδησε με την ιστορια της,το ονομα της και καπου καπου θυμιζε και εκεινη την Αλεξιου της καλης εποχης,ομως ακομα και ετσι τα εδωσε ολα οπως παντα και μας ειχε ενα κοινο συνεχεια στη τσιτα και την αποθεωση,απλα ειχα παρα πολυ καιρο να την δω live και εκανα ατυχεις συγκρισεις με την τελευταια φορα που την ειχα δει...

    Μαρινελλα:Εδω για την περιπτωση της πηγαινουν δυο εκφρασεις,"ο παλιος ειναι αλλιως" και"η γρια κοτα εχει το ζουμι".Αυτη η γυναικα δεν καταλαβαινει ουτε απο χρονο,ουτε απο παρακμη.Εμενα προσωπικα με εστειλε αδιαβαστο και κοιτουσα αποσβολομενος την παρουσια της και με εκανε να νιωθω την ερμηνια της!!!.Δεν υπαρχουν λογια να την περιγραψω.Το μονο που εχω να πω ειναι πως με εντυπωσιασε ο τροπος που ενθαρηνε επι σκηνης τις νεες τραγουδιστριες.
    Καπου ενιωσα και απογοητευμενος που δεν την προλαβα στις καλες της εποχες ωστε να την απολαυσω περισσοτερο.

    Βικη:Ηταν εκει,καθενας μας σιγοψυθιριζε τα τραγουδια της και αποθεωνε το ονομα της.Υπαρχει τιποτα καλυτερο για εναν καλλιτεχνη??


    (ΥΓ:Αυτες ηταν οι προσωπικες μου αποψεις,ανυπομωνω με ενδιαφερον και τις αποψεις των αλλων παιδιων που πηγαν)
    nikos_music
    09.07.2005, 22:48
    Η βραδιά ήταν πολύ όμορφη και χάρηκα που είδα όλες αυτές τις σημαντικές γυναίκες-Μαρινέλλα,Γαλάνη,Αλεξίου,Τσανακλίδου,Αρβανιτάκη,Γλυκερία-να μοιράζονται την ίδια σκηνή.
    Το κοινό δεν ήταν και το καλύτερο ούτε απο τρόπους-φωνές,γκρίνιες και μικροπρέπειες για τις θέσεις κλπ-ούτε απο παλμό...
    Το πρόγραμμα ήταν ωραίο και δίκαιο κατα το μεγαλύτερο μέρος για όλες.

    Η Μαρινέλλα κορυφαία της βραδιάς και δασκαλα για όλες.Επειδή της έχω αδυναμία δεν θα πω πιο πολλά. Τα ντουέτα της με τη Γαλάνη και την Αλεξίου ήταν ονειρικά. Το "μιλώ για τα παιδιά μου" το χα ευχηθεί να το πει εκείνη και έτυχε να γίνει.Την ευχαριστώ.

    Η Αλεξίου πολύ καλή και δυναμική σε σχέση με τις εμφανίσεις της τα τελευταία χρόνια. Ρομαντική φιγούρα και ευαίσθητη, ξέρει πάντα να συγκινεί σχεδόν όλους όσους την ακούν.

    Η Γαλάνη επίσης όπως την ξέρουμε τα τελευταία χρόνια-δυνατή και επικοινωνιακή.

    Η Αρβανιτάκη-με εξαίρεση την ακόμη μία αποτυχημένη στυλιστική της παρουσία-κάθε φορά με κάνει να λέω πως όσο περνά ο καιρός γίνεται καλύτερη με μια φωνή δυνατη,καθαρή και πολύ ελεγχόμενη. Ελπίζω κάποια στιγμή να ερμηνεύσει ακόμη καλύτερα.

    Η Γλυκερία επίσης καλή που όμως με ενοχλεί το ότι οι δυναμικές της δεν έχουν έλεγχο και μου δίνει την εντύπωση σαν κάποιος να "παίζει" με το μικρόφωνο της. Είναι όμως σπουδαία λαική τραγούδιστρια-θα την προτιμούσα λιγότερο αγχωτικη στο τρόπο που τραγουδάει.

    Η Τσανακλίδου που είναι επίσης αδυναμία μου δεν ήταν τόσο καλή εκείνη τη βραδιά. Μου άρεσε στην "συχνότητα" του Κραουνάκη. Διαφωνώ με την θέση που είχε στη σκηνή. Ενώ υπήρχε μια αξιοκρατία σε σχέση με τις υπόλοιπες, κρίνω λάθος η Αρβανιτάκη να ναι πιο "πανω" από τη Τσανακλίδου...

    Η Τσαλιγοπούλου που με αφήνει αδιάφορο και με ενοχλεί και η χροιά της και τα στοναρίσματα της, ερμήνευσε καλά τα τραγούδια που είπε και γενικώς είχε καλή παρουσία.

    Μελίνα Κανα, Α.Μπαμπαλη και Μ.Ασλανίδου μου φάνηκαν αδιάφορες.

    ¶κουσα πως το υλικό αυτό θα κυκλοφορήσει σε cd...


    kakofonixplus
    13.07.2005, 10:18
    giassas pedia
    ime kenurgio edo
    ithela na xero an tha methadoti thn tileorasi ke pote

    euxaristw
    aggeliki
    13.07.2005, 12:22
    Ειπαν οτι ησυναυλια θα κυκλοφορησει σε cd και οτι καποια στιγμη θα μεταδοθει στην τηλεοραση...Ακομα δεν εχει ανακοινωθει ποτε...
    EffieKakaflika
    13.07.2005, 13:08
    Γειά σας παιδιά! Ήμουν και γώ στην συναυλία και αν θέλετε την γνώμη σχετικά με τις μεγαλύτερες γυναικείες στην Ελλάδα σήμερα (με κάποιες ελλείψεις και κάποιες που δεν νομίζω ότι θεωρούνται οι μεγαλύτερες φωνές)
    GL θα χρησιμοποιήσω τα σχόλιά σου γιατί συμφωνώ ως επί το πλείστον μαζί σου...

    Μπαμπαλη:Ειχε πολυ τρακ και η φωνη της δεν εβγαινε,επισης κατα την γνωμη μου ηταν πολυ ψυχρη,αλλα παραλληλα να τονισω οτι και το ειδος των τραγουδιων που ειπε δεν της πηγαινε.

    Συμφωνώ και επαυξάνω... Μου φάνηκε πολύ "λίγη" σε σχέση με τα θήρια που την περιτριγύριζαν...

    Ασλανιδου:Περιπου τα ιδια με την παραπανω κυρια,με μια διαφορα,της πηγαινε το ειδος των λαικων τραγουδιων που ειπε και θεωρω οτι εχει πολυ μελλον στο χωρο αυτο.

    Η Ασλανίδου έχει μεγάλη οικειότητα με το λαϊκό τραγούδι θα μπορούσε να κάνει πολύ καλύτερα πράγματα.. Απογοητεύτηκα..

    Κανα:Δυνατη και καλη φωνη χωρις ομως να μας ξεσηκωσει με τις ερμηνιες της,κρατωντας και αυτη με την σειρα της μια απομακρη και ψυχρη σταση.

    Συμφωνώ (τι έχει πάθει αυτή η γυναίκα.. Είναι συνεχώς έτσι και δεν ήταν)

    Τσαλιγοπουλου:Πολυ καλη,παρουσιασε εναν στιλ εκμοντερνισμενης λαικης τραγουδιστριας παλκου με το κλασσικο της low profile και την γλυκια και ευαισθητη φωνη της,χωρις ομως να καταφερει να δωσει ιδιαιτερο παλμο...

    Φοβέρη η "Μαρκίζα".... Έγραψε.... αν και έχω την ίδια γνώμη μαζί σου γενικά...

    Αρβανιτακη:Η Ελευθερια αρχισε να δινει σιγα σιγα παλμο σε 6000 κοσμο,η ερμηνια της δεν χωραει σχολια αμφισβητησης ενω παρακολουθουσαμε αποσβολομενοι την κρυσταλινη φωνη της.
    (Ο μονος μου ενδιασμος ειχε να κανει με το ντυσιμο της... )

    Θεά, κατά την γνώμη μου... Συγκινήθηκα γιατί ένοιωσα τη δική της συγκίνηση

    Τσανακλιδου:Η παρουσια της κυριας ομολογω οτι δεν με συγκινησε και τοσο,παροτι ειχε εκφραστηκοτητα εμενα προσωπικα δεν με εκανε να ακολουθησω τον παλμο της,η δε φωνη της καπως μου φανηκε "σπασμενη",περιμενα πολυ καλυτερα πραγματα απο αυτην.

    Μ'άρεσε γιατί έκανε τα τραγούδια δικά της... Παρ'όλο που δεν είναι όπως έχουμε συνηθίσει να λέγονται...

    Γλυκερια:Η γνωστη Γλυκερια,καταφερε να δωσει ενα κεφι,μονο και μονο η εμφανιση της εδωσε ενα πιο δυναμικο τονο στο κοινο.Για την φωνη της δεν χρειαζονται και πολλα σχολια,απλως παραμενει δυνατη με τον χρονο ομως να αρχιζει να δειχνει τα σημαδια του πανω στη φωνη της.

    Συμφωνώ...σε όλα

    Γαλανη:Χωρις να ειμαι φαν της Δημητρας και μην εχοντας ιδιαιτερη συμπαθεια προς την τραγουδηστρια Γαλανη,πρεπει να ομολογησω οτι με την εμφανιση της ξεσηκωσε πραγματικα τον κοσμο και απογειωσε το κεφι,εδωσε τον αερα της στελνοντας το μηνυμα σε ολους μας με τον δικο της τροπο.Τελικα αξιζει που βρισκεται και αυτη ψηλα στις προτιμησεις του κοινου.

    Έπαθα πλάκα... Φοβερή δύναμη...
    Αν και έχει παραμπασσάρει

    Αλεξιου:Παιδια εγω ειμαι λατρης της Χαρις και ανυπομονουσα πολυ να βγει,οχι για να την κρινω,αλλα για να την απολαυσω,ομως συνειδητοποιησα οτι ο χρονος περναει και η φωνη της δεν ειναι πια αυτη που ηταν.Τραγουδησε με την ιστορια της,το ονομα της και καπου καπου θυμιζε και εκεινη την Αλεξιου της καλης εποχης,ομως ακομα και ετσι τα εδωσε ολα οπως παντα και μας ειχε ενα κοινο συνεχεια στη τσιτα και την αποθεωση,απλα ειχα παρα πολυ καιρο να την δω live και εκανα ατυχεις συγκρισεις με την τελευταια φορα που την ειχα δει...

    Συμφωνώ απόλυτα. Έπεσα στην ίδια παγίδα...

    Μαρινελλα:Εδω για την περιπτωση της πηγαινουν δυο εκφρασεις,"ο παλιος ειναι αλλιως" και"η γρια κοτα εχει το ζουμι".Αυτη η γυναικα δεν καταλαβαινει ουτε απο χρονο,ουτε απο παρακμη.Εμενα προσωπικα με εστειλε αδιαβαστο και κοιτουσα αποσβολομενος την παρουσια της και με εκανε να νιωθω την ερμηνια της!!!.Δεν υπαρχουν λογια να την περιγραψω.Το μονο που εχω να πω ειναι πως με εντυπωσιασε ο τροπος που ενθαρηνε επι σκηνης τις νεες τραγουδιστριες.
    Καπου ενιωσα και απογοητευμενος που δεν την προλαβα στις καλες της εποχες ωστε να την απολαυσω περισσοτερο.

    Συμφωνώ απόλυτα...

    Solfezos
    14.07.2005, 20:15
    Εμένα γενικά μου άφησε καλές εντυπώσεις!
    Στην αρχή που βγήκαν όλες μαζί η αλήθεια είναι οτι δεν μπορούσα να το πιστέψω οτι ήμουν σε μια συναυλία όπου συμμετείχαν αυτά τα ονόματα! Μια προς μια λοιπόν:

    Μπάμπαλη: Εμφανώς αγχωμένη ωστόσο θεωρώ οτι στάθηκε στο ύψος και οτι το άγχος ήταν απόλυτα δικαιολογημένο! Όταν έχεις τέτοια ονόματα δίπλα σου....

    Ασλανίδου: Πάρ'ότι γενικά μου αρέσει σαν τραγουδίστρια, δεν με ενθουσίασε.

    Κανά: Ούτε κρύο ούτε ζέστη, όπως την ήξερα.Καμία έκπληξη.

    Γαλάνη: Και αυτή όπως την ξέρουμε,στο σύνολο. Όμως η ερμηνεία της στο ντουέτο της με την Μαρινέλλα με ενθουσίασε!

    Τσανακλίδου: Ν ομίζω ότι ήταν απλά λίγο πιο πάνω απο καλή! Μου άρεσε όμως που είχε πολύ κέφι στη σκηνή!

    Τσαλιγοπούλου: Μία από της αγαπημένες μου τραγουδίστριες. Περίμενα με αγωνία την ''Μαρκίζα'' μιας και στο cd της το λέει καταπληκτικά! Νομίζω οτι η live ερμηνεία της ξεπέρασε αυτη του cd με καθίλωσε! Μια από τις καλύτερες στιγμές της βραδιάς (κατα την γνώμη μου)

    Αρβανιτάκη: Επίσης μια από της αγαπημένες μου! Λοιπόν με την Αρβανιτάκη συμβαίνει το εξής ξέρεις ότι έχεις μια καλοσχιματισμένη φωνή που δεν πρόκειται να χάσει νότα, τόσο που πολύ λένε ότι αγγίζει την ψυχρή τεχνική. Την βραδυα εκείνη όμως έγινε η έκπληξη, το πρωτο τραγούδι που είπε θεωρώ ότι το ξέσκισε! έμεινα με ανοιχτό το στόμα. Το πάθος της, και η συγκίνησή της που φαινόταν από τα υγρά της μάτια και τις συσπάσεις του προσώπου της στο video wall....το λάτρεψα! Στα επόμενα 4-5 τραγούδια εγώ σκεφτόμουν ακόμα αυτό!Νομίζω οτι ήταν μία από τις καλύτερες ερμηνείες της βραδιάς. Please όποιος ξέρει πληροφορίες γι'αυτό το τραγούδι να της γράψει είναι αυτό που είχε τον στίχο ''σκοτώσαν τον που αγαπώ'' (ή κάτι τέτοιο).

    Αλεξίου: Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα λίγο. Δεν νομίζω ότι αυτές οι ερμηνείες αρμόζουν σε ένα τέτοιο όνομα! Κρίμα!

    Μαρινέλλα: Ε τι να πεις? Η γυναίκα είναι όλα τα λεφτά! Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα! Η κορώνα της στο ντουέτο με την Γαλάνη με άφησε άναυδο! Επίσης μου άρεσε που στήριζε τις νεότερες τραγουδίστριες! Και που χάρισε το βραχιόλι της στην Μπάμπαλη!

    Γενικά ήταν πολύ καλά θεωρώ! Αυτό που αρχικά μου την έδωσε στα νεύρα ήταν ότι σε κάθε νότα και σε κάθε αα έπρεπε να χειροκροτάμε!Το βρήκα υπερβολικό!
    Αυτά!



    xristoforoupanagiotis
    14.07.2005, 20:41
    Quote:

    Το μέλος Solfezos στις 14-07-2005 στις 20:15 έγραψε:

    . Please όποιος ξέρει πληροφορίες γι'αυτό το τραγούδι να της γράψει είναι αυτό που είχε τον στίχο ''σκοτώσαν τον που αγαπώ'' (ή κάτι τέτοιο).









    χάθηκε το φεγγάρι.Μουσική ΞΑΡΧΑΚΟΣ στίχοι ΓΚΟΥΦΑΣ 1964 απο την ταινία ΛΟΛΑ του ΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ.
    Μήπως θυμάστε καθόλου τι περίπου είπε η καθεμια τους;Περιπου.....
    LithiHios
    14.07.2005, 21:40
    Mia erwtish h Mosxoliou einai sto nosokomeio, arwsth sto krevati? kai an kai thn mera ths sunaulias htan arwsth giati den kserw mallom exw xasei episodia
    Solfezos
    18.07.2005, 15:10
    Euxaristw polu xristoforoupanagioti!
    Dustuxws den mporw na thimithw pia tragoudia eipe i kathe mia mias kai to ergo tis Mosxoliou mou einai sxetika agnwsto.
    Ta mona pou thumamai einai oti to ''Den kserw poso s'agapw'' to eipan oles mazi, to ''Yparxoun anthrwpoi pou zoun monaxoi to eipe h Aleksiou kai ti ''Markiza'' tin eipe i Tsaligopoulou. An thumithw kati allo tha anaferw.