ελληνική μουσική
    466 online   ·  210.826 μέλη

    Νέα τραγουδίστρια αναζητάει συνεργασία

    Maria-kouk
    15.12.2015, 20:01

    Είμαι η Μαρία 18 ετών παντρεμένη με ένα παιδάκι και αναζητώ συνεργασία με δισκογραφικές εταιρίες, τραγουδιστή ή τραγουδίστρια. Θα ήθελα πολύ φετος τελειώνοντας το σχολείο να πιάσω δουλειά σαν τραγουδιστρια γιατί είναι κατι που αγαπώ πολύ και το έχω όνειρο από μικρό κορίτσι . Η μοναδική "προϋπηρεσία" που έχω πάνω στο αντικείμενο είναι σόλο τραγουδια σε σχολικές γιορτές και δύο εμφανίσεις σε τοπικό μικρο μπαρ με χιπ χοπ τραγούδια... Τραγουδω πιο πολύ ξένα (pop, Soul, hip hop, R'n'B, Rock'n'Roll) αλλά και από ελληνικά εντεχνο, μπαλάντα και χιπ χοπ... Παρακαλώ όποιος μπορεί να μου κάνει καποια πρόταση να επικοινωνήσει μαζί μου στο email : koukoulh98@gmail.com>



    DrLove
    15.12.2015, 23:00
    Η άποψή μου, είναι ότι εφόσον ενδιαφέρεσαι να συνεργαστείς με κάποια άτομα ως τραγουδίστρια, είναι πιο πρακτικό το να επισυνάψεις ένα αρχείο στο οποίο κάποιος θα μπορεί να σε ακούσει να τραγουδάς. Και μετά βάζεις και selfie.
    Maria-kouk
    19.12.2015, 12:42
    ηθελα να κανω και αυτο απλα η φωτογραφια ηταν ηδη στον υπολογιστη μου και την ανεβασα αμεσως! ητανε συντομοτερο ;)