ελληνική μουσική
    1091 online   ·  210.851 μέλη

    Οι Graviton συναυλιαστήκαμε!! Φωτογραφίες!

    jorge
    24.06.2005, 01:06
    Παιδιά ευχαριστούμε για την όμορφη βραδιά













    επισυναπτόμενα: Img0008.jpg Img0025.jpg Img0013.jpg Img0024.jpg 
    nikos_music
    24.06.2005, 02:51

    Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια και τις όμορφες φωτογραφίες.
    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nikos_music στις 06-10-2012 22:34 ]


    kifa
    24.06.2005, 03:39
    Νίκο_music... πολλά μπράβο αν και δεν γνωριζόμαστε καλά...αλλά η φωνή σου μου αρεσει πολύ...απο το live του ΜΗ....Τα καλά πράγματα να λέγονται....

    Όσο για το Νεφελούνι μου..........θα της τα πω...ιδιεταίρος....χεχεχεχε.....Ξανθοφλαουτιέρα !!!!! Σου κουνάγαμε χέρια με το νινι μου....τίποτα δεν έβλεπες......Ήσουν όμως ( για τρίτη φορά που σε ακούω )...καταπληκτική και πάνω απ όλα σωστή...... ( τα λεφτά μου τα δίνεις prive για τα καλά λόγια....ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ !!!!!! )....χεχεχε........

    Νίκο επίσης έχεις δίκιο ότι ο ήχος δεν σας υποστήριξε αρκετά....Μερικές φορές όμως η δυναμική του σχήματος ακούγεται και χωρίς ήχο...και εσεις τα πάτε πολύ καλα....

    Μπράβο και πάλι και την επόμενη φορά θα κάνουμε και ΚΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    πάρε μια μανενε !!!!



    EffieKakaflika
    24.06.2005, 10:23
    Χτες βρέθηκα στην πλατεία Κλαυθμώνος και σας άκουσα... Είστε πάρα πολύ καλοί... Μπράβο παιδιά... Η κοπέλα έχει καταπληκτική φωνή και ο ήχος σας είναι πάρα πολύ ωραίος... Γεμάτος και ζεστός... Συγχαρητήρια και την επόμενη φορά θα έρθω να σας ακούσω και απ'την αρχή...
    Μου φτιάξατε την διάθεση...

    faltsoo
    24.06.2005, 13:45
    ΠΑΙΔΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΣΑΣ

    την επομενη φορα να σας βαλουνε suport στους METALLICA
    για καλυτερο ηχο.


    linda7
    24.06.2005, 14:18
    Ένα μεγάλο μπράβο στους Graviton που παρά τις δύσκολες συνθήκες ήταν υπέροχοι! ¶λλαξα θέση αρκετές φορές μέχρι να καταφέρω να σας ακούω ΟΛΟΥΣ με κάποιον τρόπο! Τελικά τα κατάφερα!!!
    Δυστυχώς, με συνεπήρε η μουσική γενικώς, είδα και ουκ ολίγους γνωστούς και ανακατεμένη μέσα στο πλήθος έχασα την παρεούλα του M/H...
    Next time...
    Desmar
    24.06.2005, 14:30
    ... ειιιιιιιιιιιιιι ...

    ήταν ωραία βραδυά ... αν και δεν καταφέραμε να πιούμε τις ΜΑ ΝΕΝΕ μας μετά όλοι μαζί λόγω των απεργιακών κινήσεων ...

    Παιδάκια όπως και να το δει κανένας είστε ένα εντυπωσιακό σχήμα ... τόσα άτομα .. τόσα διαφορετικά όργανα και ήχοι... οι φωνές ταξιδιάρικες και το φλάουτο της Νεφέλης μας απλά ... ΥΠΕΡΟΧΟ!!! Είμασταν με το μωρό μου στα παρασκήνια και προσπαθούσαμε ΜΑΤΑΙΑ να κλέψουμε ένα βλέμμα της ξανθομαυροκιφοκουμπαρούλας ... αλλά πουυυυυυυυυυυυυυυυυυ ... χαχαχαχα ... Νίκο έχει ωραίο ήχο η φωνή σου ... Μπράβο σε όλους σας που μας ταξιδέψατε έστω και για λίγο ηχητικά ...

    Μπορεί ο ήχος να μην σας βοήθησε ... ... αλλά και πάλι ήσασταν φοβεροί ... μέχρι την επόμενη φορά ...



    μπύρες για όλους ....!!!
    Hastaroth
    24.06.2005, 23:07
    Quote:

    Το μέλος EffieKakaflika στις 24-06-2005 στις 10:23 έγραψε:

    Χτες βρέθηκα στην πλατεία Κλαυθμώνος και σας άκουσα... Είστε πάρα πολύ καλοί... Μπράβο παιδιά... Η κοπέλα έχει καταπληκτική φωνή και ο ήχος σας είναι πάρα πολύ ωραίος... Γεμάτος και ζεστός... Συγχαρητήρια και την επόμενη φορά θα έρθω να σας ακούσω και απ'την αρχή...
    Μου φτιάξατε την διάθεση...






    Εμάς τους υπόλοιπους δέν μάς είδες Εφη;Μπροστά-μπροστά ήμασταν όσο έπαιζαν οι Graviton...
    Hastaroth
    24.06.2005, 23:16
    Νά πώ κι'εγώ ένα μπράβο στούς Graviton που παρ'ότι ο ήχος δέν ήταν αυτός που έπρεπε γιά ένα τέτοιο σχήμα,έπαιξαν πολύ καλά κι'έδωσαν μιά διαφορετική νότα σέ μιά "ηλεκτρική" βραδυά.

    Την επόμενη φορά ελπίζω οτι οι ηχητικές συνθήκες θά είναι καλύτερες.


    GL
    24.06.2005, 23:28
    Λοιπον.....ειμασταν και εμεις εκει!!!!
    Τα παιδια ειχαν το "θρασος" και βγηκαν σε αυτο το "ηλεκτρικο" live και τους αξιζουν χιλια μπραβο!!!!
    Ο ηχος των οργανωτων δεν ηταν και ο καλυτερος για σχημα φυσικων οργανων!
    Παντως πρωτη φορα ακουσα τα παιδια και χωρις να ειμαι φαν του ειδους μουσικης που παιζουν,ομολογω οτι με ταξιδεψαν.....
    Ευχομαι παιδια καλη συνεχεια στα ταξιδια σας!!!!!!!!!

    Υ.Γ Νεφελη??Ηταν η πρωτη φορα που σε ειδα αμιλητη για τοση πολυ ωρα(χι χι)...Ποτε θα μας ξαναδωσεις αυτην την ευτυχια να απολαμβανουμε μονο την αναπνοη σου???

    nefos
    25.06.2005, 03:47

    Παιδιά ευχαριστώ που ήρθατε να μας ακούσετε.
    Πολλά θα θελα να ήταν αλλιώς,αλλά μια "φλαουτιέρα" είμαι μοναχά!
    Να είστε καλά
    vouliakis
    25.06.2005, 13:08
    Μπράβο παιδιά.
    Μια από τις όμορφες στιγμές που έζησα αυτές τις μέρες στην Αθήνα.
    Κρίμα που έπρεπε να φύγω τόσο γρήγορα...




    nikos_music
    26.06.2005, 00:31
    Ευχαριστούμε πολύ όλους για τα ζεστά σας λόγια


    surmelim
    11.08.2005, 16:50
    Θα ήθελα πολύ να ερχόμουν κ εγώ. Έχω ακουσει μόνο το "Σου τηλεφωνώ" και πραγματικά ενθουσιάστηκα!Θα πάρω τον δίσκο κάποια στιγμή!
    Σου τηλεφωνώ για να σου πω πως σ΄αγαπάω
    σου τηλεφωνώ για να σ΄ακούω να μιλάς
    είναι νύχτα εδώ κ εγώ δε ξέρω που να πάω
    χάνομαι κ ζω για να μου πεις πως μ΄αγαπάς...
    AlienP
    06.12.2005, 17:49
    Χρόνια Πολλά στον γλυκύτατο συνθέτη των Graviton Νίκο Δούκα!
    AlienP
    06.12.2005, 18:02
    Quote:

    Το μέλος AlienP στις 06-12-2005 στις 17:49 έγραψε:

    Χρόνια Πολλά στον γλυκύτατο συνθέτη των Graviton Νίκο Δούκα!





    Θερμές ευχές και στον Αρχιτραγουδισταρά του γκρουπακίου βεβαίως βεβαίως!
    nefos
    06.12.2005, 18:20
    @ α καλέ ο Δουκάκος μου (μα πότε θα τον κάνω μέλος τον άτιμο) !

    Χρόνια πολλά λοιπόν στα 3 Graviton-ίδια:

    Νίκο Δούκα , Νίκο Αθανασάκη και Νίκο Καρακαλπάκη (nikos_music)

    (ε βγήκαμε λίγο off topic Πηγούλα χιχιχι).
    nikos_music
    06.12.2005, 21:24
    Ευχαριστώ για τις ευχές!!!


    diriamihail
    05.09.2007, 09:33
    Aγαπητοι Graviton,
    αισθανομαι πολυτυχερη και μονο για το γεγονος οτι γνωριζω καποια απ'τα τραγουδια σας. Ειστε υπεροχοι..... Δυστυχως δεν σας εχω δει ποτε απο κοντα. Μενω στη Λαρισα και ευχομαι καποια στιγμη να μπορεσετε να ερθετε και στην πολη μου για να. . . συναυλιαστουμε!!!